PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.297.302
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
toxic kaže...

ma je ocan je.. ne mislim vracati na def postavke... jbga nisu se devovi potrudili oko toga...

uspio sam uci u igri pomocu fixa gore.. dakle single pa kada udem prebacim na multi core... ali to nije radilo na pocetku.. sve zivo sam deinstalirao  pa ponovo instalirao i sada radi samo uz pubgfix...

 

no isto moras vracati na signle core kada ides u lobby... pa ponovo ukljuciti.. komedija sto reci.

 

 

 Ja ne znam koji je k...s tvojim proc ali nas ima dosta sto igramo skupa,a ima ih ovde i u temi s amdom pa niko problema nema.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
toxic kaže...

ma je ocan je.. ne mislim vracati na def postavke... jbga nisu se devovi potrudili oko toga...

uspio sam uci u igri pomocu fixa gore.. dakle single pa kada udem prebacim na multi core... ali to nije radilo na pocetku.. sve zivo sam deinstalirao  pa ponovo instalirao i sada radi samo uz pubgfix...

 

no isto moras vracati na signle core kada ides u lobby... pa ponovo ukljuciti.. komedija sto reci.

 

 

 Ja ne znam koji je k...s tvojim proc ali nas ima dosta sto igramo skupa,a ima ih ovde i u temi s amdom pa niko problema nema.

 Nije samo njegov...masa ljudi se po netu javlja s tim 

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
toxic kaže...

Dakle ova igra ne radi s Ryzenom

mamu im hebem u picku retardiranu..

 

error u statu-

pogeldam vidio kako da igra proradi i ne crasha se moram biti brz i  onemoguciti jezgre te ostaviti samo 2 upaljene tada se igra ne crasha ali se freeza u meniju...

 

komedija.. e da sam to znao samo 1 dan prije.... katastrtofa na sto sam ja potrosio novac.

 

dakle ovo je javno da oni ne ne zele da ekipa s Amdom igra ovu igru...

ako sam u krivu neka mi netko da moguci fix jer sam sve zivo probao...

 

i jedino onemogucavanje jezgri omogucava dolazak u meni...

 Vec sam te mislio pitati ali evo ima prilika sad prosto me zanima zasto si presao sa 4790k na tog ryzena a imao si dobar primjerak za klokanje ako se nevaram mogao je ici na 4,8ghz

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dreadmoore kaže...
toxic kaže...

Dakle ova igra ne radi s Ryzenom

mamu im hebem u picku retardiranu..

 

error u statu-

pogeldam vidio kako da igra proradi i ne crasha se moram biti brz i  onemoguciti jezgre te ostaviti samo 2 upaljene tada se igra ne crasha ali se freeza u meniju...

 

komedija.. e da sam to znao samo 1 dan prije.... katastrtofa na sto sam ja potrosio novac.

 

dakle ovo je javno da oni ne ne zele da ekipa s Amdom igra ovu igru...

ako sam u krivu neka mi netko da moguci fix jer sam sve zivo probao...

 

i jedino onemogucavanje jezgri omogucava dolazak u meni...

 Vec sam te mislio pitati ali evo ima prilika sad prosto me zanima zasto si presao sa 4790k na tog ryzena a imao si dobar primjerak za klokanje ako se nevaram mogao je ici na 4,8ghz

 nisam...

imao sam i7 4790k pa sam sve prodao, uzeo sam laptop i bio off jedno 1 godinu, nakon toga sam uzeo neki fx 8320 i zamijenio ga s i7 3770k s kojeg sam presao na Ryzena

razlog je bio zamjena na noviju platformu u tom trenutku povoljniju ddr4 i na kraju krajeva sve s garancijom.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Eto trajno rjesenje u biosu iskljuciti HPET i sljaka. Steam mora imati opciju kao i igra run as admin i to je to..

 

https://forums.anandtech.com/threads/do-you-have-hpet-enabled-or-disabled.2362109/

Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel postoji mogućnost da se u postavkama zvuka namjesti tako da se bolje čuju zvukovi hodanja i trčanja, a slabije zvukovi pucanja i eksplozija? Isto tako dal je moguće možda smanjiti zvukove koje ti proizvodiš i pojačati zvukove koji ostali proizvode?

 

Jer retardacija je ovo što sada imamo, da bi čuo nekoga kako se približava moram pojačati dosta, ali onda mi pucanje i ekplozije probijaju bubnjiće. Još gore je ako ne koristim slušalice i igram preko zvučnika.

 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Jel postoji mogućnost da se u postavkama zvuka namjesti tako da se bolje čuju zvukovi hodanja i trčanja, a slabije zvukovi pucanja i eksplozija? Isto tako dal je moguće možda smanjiti zvukove koje ti proizvodiš i pojačati zvukove koji ostali proizvode?

 

Jer retardacija je ovo što sada imamo, da bi čuo nekoga kako se približava moram pojačati dosta, ali onda mi pucanje i ekplozije probijaju bubnjiće. Još gore je ako ne koristim slušalice i igram preko zvučnika.

 Probaj se malo igrati sa eq u windowsu pa vidi odgovara li ti, smanji lows i mids, a digni highs.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Jel postoji mogućnost da se u postavkama zvuka namjesti tako da se bolje čuju zvukovi hodanja i trčanja, a slabije zvukovi pucanja i eksplozija? Isto tako dal je moguće možda smanjiti zvukove koje ti proizvodiš i pojačati zvukove koji ostali proizvode?

 

Jer retardacija je ovo što sada imamo, da bi čuo nekoga kako se približava moram pojačati dosta, ali onda mi pucanje i ekplozije probijaju bubnjiće. Još gore je ako ne koristim slušalice i igram preko zvučnika.

 to bi ti vjerovatno spadalo pod varanje.. nije nikakva retardacija sve su igre takve i takve moraju biti, mislim da izmisljas toplu vodu, pucanje i eksplozije se i moraju cuti da ti bubnjici krepaju, neigras fliperlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
toxic kaže...

ma je ocan je.. ne mislim vracati na def postavke... jbga nisu se devovi potrudili oko toga...

uspio sam uci u igri pomocu fixa gore.. dakle single pa kada udem prebacim na multi core... ali to nije radilo na pocetku.. sve zivo sam deinstalirao  pa ponovo instalirao i sada radi samo uz pubgfix...

 

no isto moras vracati na signle core kada ides u lobby... pa ponovo ukljuciti.. komedija sto reci.

 

 

 Ja ne znam koji je k...s tvojim proc ali nas ima dosta sto igramo skupa,a ima ih ovde i u temi s amdom pa niko problema nema.

 176 stranica na forumu Toxic je valjda prvi koji se zali

na Ryzenu radi cisto "fajn", sto se i vidi iz grafa sto vise jezgri tim bolje...a ti ih jos gasis .lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
D-wook kaže...

Jel postoji mogućnost da se u postavkama zvuka namjesti tako da se bolje čuju zvukovi hodanja i trčanja, a slabije zvukovi pucanja i eksplozija? Isto tako dal je moguće možda smanjiti zvukove koje ti proizvodiš i pojačati zvukove koji ostali proizvode?

 

Jer retardacija je ovo što sada imamo, da bi čuo nekoga kako se približava moram pojačati dosta, ali onda mi pucanje i ekplozije probijaju bubnjiće. Još gore je ako ne koristim slušalice i igram preko zvučnika.

 .... obicno su zvukovi hodanja glasniji od petarde ili berete, jel?..... a o retardaciji necemo s tobom....

metalni punker
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kod mene igra također leti na ryzenu i to clocanom na 3.8 nikad nikakvih problema nije bilo. 

 

http://prntscr.com/ks7r41

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
hrka11 kaže...
toxic kaže...

ma je ocan je.. ne mislim vracati na def postavke... jbga nisu se devovi potrudili oko toga...

uspio sam uci u igri pomocu fixa gore.. dakle single pa kada udem prebacim na multi core... ali to nije radilo na pocetku.. sve zivo sam deinstalirao  pa ponovo instalirao i sada radi samo uz pubgfix...

 

no isto moras vracati na signle core kada ides u lobby... pa ponovo ukljuciti.. komedija sto reci.

 

 

 Ja ne znam koji je k...s tvojim proc ali nas ima dosta sto igramo skupa,a ima ih ovde i u temi s amdom pa niko problema nema.

 176 stranica na forumu Toxic je valjda prvi koji se zali

na Ryzenu radi cisto "fajn", sto se i vidi iz grafa sto vise jezgri tim bolje...a ti ih jos gasis .lp

 problem postoji a rijesava se gasenjem hpeta u windowsima..i nisam jedini ima ih tisuce po netu..

ali fala bogu jednostavno rijesenje postoji..

 

btw ja igram na 3440x1440 rezoluciji i igra mi je bez bna

imam  maks zeljenim frejmove tako da meni intel ili ryzen istu racku u skoro svakoj igri...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 6:24 (toxic).
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sto se tice equalizera za pubg on postoji,smanji ti tvoj zvuk puske i ostalih gluposti a pojacava korake jer pubg corp to nezna sam napraviti...

Onaj ko ima spreezyev discord imate na njemu kanal sound compression equalizer i tamo samo slijedite korake.

 

Nije banable,potvrđeno od pubga.Spreezy to koristi od pocetka kao i puno pro igraca.Meni je iskreno dosta pomoglo jer ovaj sadasnji zvuk pubga je katastrofa.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

NEW SNOW MAP LEAKED - My thoughts on what to expect -PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neznam kaj je danas s igrom iliti s serverima nekakav desync/lag uglavnom likovi stoje i ponavljaju korake, znaci stoje na mjestu ja pucam po njima 17 zanzera nista, samo odjednom mrtav health instantno na 0, nikad ovo do sad nisam vidio u pubg-u.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

zna neko kad će taj training mode konačno live doći? jedva čekam da isprobam sve te gluposti sto nisam naletio u 170h igranja

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
12.09 je vani
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

Neznam kaj je danas s igrom iliti s serverima nekakav desync/lag uglavnom likovi stoje i ponavljaju korake, znaci stoje na mjestu ja pucam po njima 17 zanzera nista, samo odjednom mrtav health instantno na 0, nikad ovo do sad nisam vidio u pubg-u.lp

Agreed..
ko manit danas igrao, bio 800 i neki, nekoliko užasnih gejmova zaredao zbog problema na serverima i eto, 3k+ rank.. Mrš jebem ti igru

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Stjepanj kaže...

Neznam kaj je danas s igrom iliti s serverima nekakav desync/lag uglavnom likovi stoje i ponavljaju korake, znaci stoje na mjestu ja pucam po njima 17 zanzera nista, samo odjednom mrtav health instantno na 0, nikad ovo do sad nisam vidio u pubg-u.lp

Agreed..
ko manit danas igrao, bio 800 i neki, nekoliko užasnih gejmova zaredao zbog problema na serverima i eto, 3k+ rank.. Mrš jebem ti igru

 tak i meni 2 partije 3-4 killa nabrao usao u top 10 kad ono cigla u glavulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... kojeg vi providera za inetrenet imate???.... nikakvih problema sa serverima... sve uredno radi na amisu (hebenom vipu), nista nisam primjetio.... jedino na test serveru i shooting rangeu imam 50 frejmova manjka u odnosu na osnovnu igru.... ali to je test server, pa tak valjda mora....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ht, nemam ja nikakvih problema s netom, moj ping je mizerija u igrama, to sam samo danas imao nekakav lag u par partija i ostao mrtav vjerojatno nije niti do mene vec drugih osoba u igri koje su "stojale" na mjestu.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...za one sa 8 gb rama ili slabijom konfom.... frame drop i stutter fix....

Ovo sam oprobao sinoc i ne mogu virovat koliko je pomoglo.

Igra radi s ovim kao podmazano,nema nimale trzanja,dropova nista.Konf. mi je pod opisom i nisam bas imao problema s fpsom ali uvik je bilo to trzanje i stopanje idt. ali s ovim igra radi odlicno sada,nikad bolje.

 

Svi koji nisu ovo vidili,a jebe ih ista stvar oprobajte ovo obavezno.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC Players: Live servers will enter maintenance for 5 hours starting Sep 11 5:30pm PDT / Sep 12 2:30am CEST / Sep 12 9:30am KST.

Once complete, Update #21 and the Training Mode will be available on live servers.

Read the full patch notes here: link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

 Nisam našao Black Ops 4 temu pa sam ovdje stavio pitanje pošto im je zajedničko to što su battle royale

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 Nisam našao Black Ops 4 temu pa sam ovdje stavio pitanje pošto im je zajedničko to što su battle royale

Očito si loše tražio.

[19xx] 4ntraks
12 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

 Ajd, nećemo sad pretjerivati  Ko da ne znaš :) Jer vjerojatno ima jako puno igrača na ovoj temi koje zanimaju BR modovi u durgim igrama.

Radije napiši: "Sve više igara ima Battle royale mod pa bi nastala gužva kad bi sve uspoređivali s PUBG-om na ovom temi. Radije piši u CoD temi."

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nemojte se zezat CoD je iduci nr1. battle royal...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

 Nisam našao Black Ops 4 temu pa sam ovdje stavio pitanje pošto im je zajedničko to što su battle royale

 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/call-of-duty-black-ops-iiii/260544.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice