Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 248.576
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
7 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Tek sad to s pingom.. Previse kasne s tim updateovima da bi bili kompetitivni.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nekima koji igraju tek par mjeseci ovi updateovi dolaze ko naručeni. 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Oni non stop rade na problemu oko netcodea. Jbg problem je ocito prevelik za Anvil engine. Ovim blogom objasnjavaju neke stvari malo detaljnije

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Oni se nisu smorili ko mi koji smo dulje igrali..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
drakula789 kaže...
Oni se nisu smorili ko mi koji smo dulje igrali..

 nemaju se kaj smoriti. Imaju donekle kompetetivan i dosta uspjesan FPS naslov koji drzi solidne brojke aktivnih igraca. Ubacuju novi content te i dalje zaraduju na tome 

12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Nabijem im netcode na kurac.

I operation health im isto nabijem na kurac.

Još par ovakvih dana i kompletnu igru ću nabit na kurac.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

kaže medic da njemu igra super radi

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

Nabijem im netcode na kurac.

I operation health im isto nabijem na kurac.

Još par ovakvih dana i kompletnu igru ću nabit na kurac.

 

 To što si star i spor nemoj kriviti igru 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

gotovo s ovom igricom, rushajući blitzovi su mi rak rana postali nakon 2 gamea

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

Nabijem im netcode na kurac.

I operation health im isto nabijem na kurac.

Još par ovakvih dana i kompletnu igru ću nabit na kurac.

 

 pa kad kupujes bjoken igjice:)

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

https://imgur.com/19yJa8P

Danas je izasao prvi teaser za 4-tu sezonu te kada se prevede sa kineskog ili kojeg vec jezika ispadne "Don't look down" eh to sada moze znaciti dosta ali mislim ili da ce biti neki trap operator(iskreno se nadam da ne jel su i sa ovim novima usrali gameplay) ili da opet bude neka mapa kao skyscraper pa da se ne gleda dole , sto vi mislite?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...

https://imgur.com/19yJa8P

Danas je izasao prvi teaser za 4-tu sezonu te kada se prevede sa kineskog ili kojeg vec jezika ispadne "Don't look down" eh to sada moze znaciti dosta ali mislim ili da ce biti neki trap operator(iskreno se nadam da ne jel su i sa ovim novima usrali gameplay) ili da opet bude neka mapa kao skyscraper pa da se ne gleda dole , sto vi mislite?

 Mozda malo prerano za neke hintove :) Ocekujem na 4chanu neke nove informacije kroz 10tak dana.

 

Inače ljudi, gotove su Pro League kvalifikacije za LAN u Brazilu. Prvi put APAC nastupa na scenu s 2 ekipe. Pokrio sam u clanku  malo. Kaj vi mislite? Osobno, mislim da ce APAC jako loše proći pored EU/NA/LATAM ekipa, a volio bih vidjeti 16team format, a ne 8...za 16 ekipa se ceka invitational koji je tek za ~4 mjeseca :(

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...
KillerFromHeaven kaže...

https://imgur.com/19yJa8P

Danas je izasao prvi teaser za 4-tu sezonu te kada se prevede sa kineskog ili kojeg vec jezika ispadne "Don't look down" eh to sada moze znaciti dosta ali mislim ili da ce biti neki trap operator(iskreno se nadam da ne jel su i sa ovim novima usrali gameplay) ili da opet bude neka mapa kao skyscraper pa da se ne gleda dole , sto vi mislite?

 Mozda malo prerano za neke hintove :) Ocekujem na 4chanu neke nove informacije kroz 10tak dana.

 

Inače ljudi, gotove su Pro League kvalifikacije za LAN u Brazilu. Prvi put APAC nastupa na scenu s 2 ekipe. Pokrio sam u clanku  malo. Kaj vi mislite? Osobno, mislim da ce APAC jako loše proći pored EU/NA/LATAM ekipa, a volio bih vidjeti 16team format, a ne 8...za 16 ekipa se ceka invitational koji je tek za ~4 mjeseca :(

 Pa iskreno tako su nesto leakali za Red Orchid sliku sa dva ili tri kineska slova ili koja vec ako se sjecas :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...
med1cz kaže...
KillerFromHeaven kaže...

https://imgur.com/19yJa8P

Danas je izasao prvi teaser za 4-tu sezonu te kada se prevede sa kineskog ili kojeg vec jezika ispadne "Don't look down" eh to sada moze znaciti dosta ali mislim ili da ce biti neki trap operator(iskreno se nadam da ne jel su i sa ovim novima usrali gameplay) ili da opet bude neka mapa kao skyscraper pa da se ne gleda dole , sto vi mislite?

 Mozda malo prerano za neke hintove :) Ocekujem na 4chanu neke nove informacije kroz 10tak dana.

 

Inače ljudi, gotove su Pro League kvalifikacije za LAN u Brazilu. Prvi put APAC nastupa na scenu s 2 ekipe. Pokrio sam u clanku  malo. Kaj vi mislite? Osobno, mislim da ce APAC jako loše proći pored EU/NA/LATAM ekipa, a volio bih vidjeti 16team format, a ne 8...za 16 ekipa se ceka invitational koji je tek za ~4 mjeseca :(

 Pa iskreno tako su nesto leakali za Red Orchid sliku sa dva ili tri kineska slova ili koja vec ako se sjecas :D

 da, za blood orchid je bio naziv mape, a za velvet shell Jackalov voiceline.

No jutros si na discordu vec vidio leakove ko sto sam reko s 4chana :D

navodno SK op

navodno GROM op

 

12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

YEAR 2 SEASON 4 KICKOFF AND SNEAK PEEK - OPERATION WHITE NOISE

 

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-304984-16/year-2-season-4-kickoff-and-sneak-peek-operation-white-noise

 

Također, leak sa 4chana:

 

Operation name : Operation White Noise

Polish operator : Zophia - ability stun/grenade launcher

Korean attacker : toggles invisibility to drones

Korean defender : make all gadget make a loud noise to locate them.

Ubi are working on a zombie/alien situation and mexico operator

 

http://boards.4chan.org/v/thread/395334587/rainbow-six-siege-new-stuff-ubisoft-is-working-on

 

The ability of the Korean attacker sound/gadget and for the defender invisibility to drone.

 

 

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 20:19 (animosity_frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ukoliko netko ide na Reboot Infogamer i ima neku ekipu , biti ce turnir u siege  te ce nagrada biti 4.000 € , tako ukoliko netko zeli/moze neka se prijavi

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...

Ukoliko netko ide na Reboot Infogamer i ima neku ekipu , biti ce turnir u siege  te ce nagrada biti 4.000 € , tako ukoliko netko zeli/moze neka se prijavi

 ez4trokut? 

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Eto medic, zamisli 4keke eura da dignete a ez za vas. Sretno!

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Eto medic, zamisli 4keke eura da dignete a ez za vas. Sretno!

 

 Eh jos da sam u trokutu :)

Ali mislim da je 4k€ ukupni prize pool, ne samo za pobjednke

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

kae bilo novi team, transfer u neki strani jači ili sete složili još jači domaći team?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

kae bilo novi team, transfer u neki strani jači ili sete složili još jači domaći team?

 Trokut je pocetkom ljeta poceo ko nekakav projekt okupljanja neke solidne domace ekipe. S vremenom se skupila solidna petorka (s par backupova). U trenutnom lineupu svi su diamondi (dvojica su top 50 EU rating) i sad idemo dalje raditi ekipe :) Raste interes na Discordu za kompetetivnijim igranjem, a i sada kada je došao R6TM discord (10man matches) ne moram se više jebat u rankedu neg normalno igrati matcheve po ESL rulesetu s ljudima koji komuniciraju.

S vremenom raste brojka regionalnih ekipa na ESLu :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Najvjerovatnije ce i NesDub se prijavit i uvjezbat
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Svaka čast, lijepo je vidjeti da entuzijasti drže ovu igru živom i igraju jaki competitve.

 

sretno u daljnjim avanturama 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Dobra vijest za sve one željne pravog, ozbiljnog igranje R6, a bez da se upuštaju u ranked avanture koje su pune griefera, cheatera, boosting grupa i opcenitog kaosa. Kixstar, Trinity i Interrobang s par NA profića su organizirali Discord server za pickup gamove (u stilu FaceIta i ESEA-e).Tu sam malo vise opisao o cemu se radi , a unutra se nalazi discord invite link. Dosad moje iskustvo bilo ugodno, i gušt je igrati s ljudima tamo. Još bolje kada igraš u match s ili protiv malo poznatijih diamond igrača u EU :). Moderatorski tim je nonstop online i po kratkom postupku se bannaju toksični ljudi, grieferi, cheateri i ostali ljudi koji ne pripadaju u ovakvu okolinu 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Dobra vijest za sve one željne pravog, ozbiljnog igranje R6, a bez da se upuštaju u ranked avanture koje su pune griefera, cheatera, boosting grupa i opcenitog kaosa. Kixstar, Trinity i Interrobang s par NA profića su organizirali Discord server za pickup gamove (u stilu FaceIta i ESEA-e).Tu sam malo vise opisao o cemu se radi , a unutra se nalazi discord invite link. Dosad moje iskustvo bilo ugodno, i gušt je igrati s ljudima tamo. Još bolje kada igraš u match s ili protiv malo poznatijih diamond igrača u EU :). Moderatorski tim je nonstop online i po kratkom postupku se bannaju toksični ljudi, grieferi, cheateri i ostali ljudi koji ne pripadaju u ovakvu okolinu 

 

 Vrlo zanimljivo bas sam igrao jucer i danas , prvu sam igrao sa kixstarom a drugu protiv njega 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...
med1cz kaže...

Dobra vijest za sve one željne pravog, ozbiljnog igranje R6, a bez da se upuštaju u ranked avanture koje su pune griefera, cheatera, boosting grupa i opcenitog kaosa. Kixstar, Trinity i Interrobang s par NA profića su organizirali Discord server za pickup gamove (u stilu FaceIta i ESEA-e).Tu sam malo vise opisao o cemu se radi , a unutra se nalazi discord invite link. Dosad moje iskustvo bilo ugodno, i gušt je igrati s ljudima tamo. Još bolje kada igraš u match s ili protiv malo poznatijih diamond igrača u EU :). Moderatorski tim je nonstop online i po kratkom postupku se bannaju toksični ljudi, grieferi, cheateri i ostali ljudi koji ne pripadaju u ovakvu okolinu 

 

 Vrlo zanimljivo bas sam igrao jucer i danas , prvu sam igrao sa kixstarom a drugu protiv njega 

 eto super, mozes se pohvalit da si namazao Kixa :))). Ja sam nedavno postao moderator na tom serveru i super mi je podrska oko cijelog projekta. Zasada samo pozitivan feedback dobivamo i postoje razne ideje za buducnost ovoga. Nema većeg gušta kad namazes tamo nekog diamonda dok ga gleda stotine ljudi na streamu :) 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Haha namazo ga fino , ali on je zapravo nice guy , mislio sam da je cocky ali zapravo je dobar , potice timsku igru i ako pogrijesis nece te ono vrijedat i to rece fino nice try .
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Evo i ja sam danas imao priliku igrat s Kixom u ekipi :D

Jedan od zabavnijih matcheva u zadnje vrijeme. Screenshot sa streama

Tu je i jedan žešći potato: https://clips.twitch.tv/TiredCrowdedSangKeepo

 i vidjevši mene na streamu, ekipa ga naucila neke naše riječi https://clips.twitch.tv/ResourcefulProductiveBeanAMPEnergyCherry

16 godina
offline
Rainbow Six Siege

Toliko pljuvanja po Ubisoftu i Siege, drame a ljudi imaju uvjerljivo pored Blizzarda najbolji mikrotransakcijski model, TREĆA godina podrzavanja Siege, 2 nove mape, rework 2 stare mape i jos 8 novih operatera!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice