Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 249.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Istina, platio 30 eura prije 2 godine za igru, a imam pristup cijelom sadržaju osim skinove za koje me boli briga (a i za njih se može sakupit)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
D3ViL kaže...

Toliko pljuvanja po Ubisoftu i Siege, drame a ljudi imaju uvjerljivo pored Blizzarda najbolji mikrotransakcijski model, TREĆA godina podrzavanja Siege, 2 nove mape, rework 2 stare mape i jos 8 novih operatera!

 kad ljudi znaju samo kenjati, a kada sve radi kak spada samo šute :)

 

Inače odlično finale, super ekipe, šteta što je stream zajebavao prvi dan :(. Al dobro, jako mi je drago da je ENCE uzeo titulu iako se sha77e chokeao ko lud.

 

Super mi je sto se Ubisoft bacio u easter egg/ARG kampanju za outbreak koji ce doc sljedece godine (zombie coop mod koji je leakao prije par tjedana). Na TTSu su skriveni neki clueovi i ekipa na jednom mjestu to sve skuplja i updatea - koga zanima, baciti pogled na : http://wiki.gamedetectives.net/index.php?title=RainbowLeaks

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

 kad ljudi znaju samo kenjati, a kada sve radi kak spada samo šute :)

 

Inače odlično finale, super ekipe, šteta što je stream zajebavao prvi dan :(. Al dobro, jako mi je drago da je ENCE uzeo titulu iako se sha77e chokeao ko lud.

 

Super mi je sto se Ubisoft bacio u easter egg/ARG kampanju za outbreak koji ce doc sljedece godine (zombie coop mod koji je leakao prije par tjedana). Na TTSu su skriveni neki clueovi i ekipa na jednom mjestu to sve skuplja i updatea - koga zanima, baciti pogled na : http://wiki.gamedetectives.net/index.php?title=RainbowLeaks

 Sem tvog community i odanih igrača, barem ovdje s foruma nitko više i ne igra jer smo se zasitili lažnih obećanja da igra sad radi fantastično i opet pogineš od lika koji kroz pola minute tek dođe na killcam.

Okrenuo se nekim casualnijim igrama, a zombie mode ću se vratiti probati.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Hmm , a kako barem meni igrica radi? Neki dan sam igrao sa prijateljima koji cca mjesec i pol nisu igrali , i odma prvi match citeri i igrica ne valja , a zapravo se misle da imaju skill koji je odavno nestao , ne razumijem cemu govorit da igrica je losa kada nije problem u  igrici nego je problem u vama.Naravno da igrica ima svojih problema ali Boze dragi koja igrica nema problema?

Eto taj match Eto taj match
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Prvo nazvati komad softwarea koji pruža ogrmone sate igre nazvati igricom je uvreda za ljude koji su radili na njoj.

Drugo, nemoj mi se postavljati ko neki 1337 leet pro jer si naguzio random zlatne likove i imao dobar match. Presvukao sam puno zidova tuđim virtualnim mozgovima, i znam o čemu pričam.

Igra je dobra, odlična, ali meni je dosadila i to je to. Ne igra nitko od domaćih, sem medica i njegove ekipe i super, ekipa si je našla igru, koju ubi i dalje drži živom i luči odličan uspjeh.

 

Igra ima svojih problema, kao i svaka, ali kad se oni ponavljaju, a ništa se značanije ne popravlja, čovjek se zasiti, tako je u mom slučaju i dobro, doviđenja do novog pokušaja :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Super mi je kako se ponavlja ista priča još od Baterfilda 4.

Kad nekolicina uvjerava ostale da je igra pokvarena, a ovi ne vjeruju.

Onda DICE ili u ovom slučaju UBI pokrenu test servere, operaciju ozdravljenje kako bi "nevjernike" uvjerili da ipak s igrom nije sve u redu, ali im ni tada ne uspijeva.

Meni je drago da ima ljudi koji su zadovoljni igrom čak i u takvom, pokvarenom stanju, ali ne mogu shvatiti zašto isti imaju potrebu uvjeravati ostale da igra radi odlično kad tome nije tako.

Ako operacija ozdravljenje nije dovoljan dokaz da s igrom nešto ne štima, onda ne znam što je?!

 

Inače, meni je R6 super zamišljena igra.

Sve mi se sviđa osim jebenog netcodea tj. random situacija gdje sam nekad Rambo, a nekad njub kojeg svatko oneshota kako se sjeti.

Igranje takvih igara mi ne predstavlja užitak jer nikad ne mogu znati jesam li nekog ubio zato jer sam bio bolji od njega ili zato jer je igra htjela da budem bolji.

Jbga, šteta.

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Moj cilj nije bio hvaljenje svojim sposobmostima nego sam pokusao objesniti da nakon mjesec i vise dana ne igranja udu ljudi i odma seru da igrica nije dobra.Naravno da igrica ima problema ,ali svaki put kad se umre je citer ili hitreg.LP od mene i nisam pro , nazalost
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
"Nevjernike"? Ja ne govorim da je igrica savrsenatvo ali nije ni ona kriva svaki put kad se umre, a sto se tice netcoda ne znam jesi li igrao siege tamo oko dust line ili skull rain dlc tada je igrica bila u najgorem stanju , tada sam i uzeo pauzu par mjeseci da se odmoim je tada je igrica bila broken , a usporedbi sa onim tada danasnja igrica je puno bolje radi
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...
"Nevjernike"? Ja ne govorim da je igrica savrsenatvo ali nije ni ona kriva svaki put kad se umre, a sto se tice netcoda ne znam jesi li igrao siege tamo oko dust line ili skull rain dlc tada je igrica bila u najgorem stanju , tada sam i uzeo pauzu par mjeseci da se odmoim je tada je igrica bila broken , a usporedbi sa onim tada danasnja igrica je puno bolje radi

Naravno da igra nije kriva za svaku smrt, ali vrlo često je kriva za čudne situacije pa samim time i smrti.

Već sam gore napisao da sam jedan dan neuništiv i da ubijam sve i svakako, a drugi dan isto tako umirem.

To su za mene prevelike oscilacije i zbog toga R6 više ne igram.

Ne volim igre koje odlučuju tko će u kojem duelu izvući deblji kraj.

 

To što spominješ skill, odnosno utreniranost... s obzirom da matchmaking spaja ljude sličnog ranka onda to ne bi trebao biti presudan moment pošto igraju igrači sličnih kvaliteta.

To da ja koji sam silver/gold igrač uletim protiv platine/dijamanta, naravno da će me taj satrat unatoč lagu/netcodeu.

Jedanput smo imali priliku igrati protiv dijamantnog igrača i razlika je bila više nego očita.

Njemu skidam kapu, ali sam taj put njurgao na broken matchmaking.

Kako može uvalit dijamanta protiv bronce i srebra???!!!

Minimum zlatna ekipa i to zlatno na pragu platine.

Ali nema veze, to je još najmanji problem u ovoj igri.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Meni pomalo te cudne situacije postaju normalne koliko ih ima , sto se tice skilla , rank ne znaci skill , u zadnje vrijme sve vise ulazim u duele sa boljim igracima te pokusavam nesto izvuci iz toga.Najgori mi je osjecaj kada znam da sam bolji ali neki drugi faktor utjece na konacan rezultat to me u jednu ruku naljuti a u drugu mi daje snagu za napretkom.
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...
drugi faktor utjece na konacan rezultat to me u jednu ruku naljuti a u drugu mi daje snagu za napretkom.

Napredovanjem teško možeš utjecat na konačan rezultat ako postoji "drugi faktor"?!

Eventualno možeš malo umanjiti mogućnost nepovoljnog ishoda, ali ako "drugi faktor" odluči drugačije, možeš se slikat.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Yo ljudi, danas sam se raspitao na infogameru za r6 turnir:

In general, izgleda shit setup, na Ubisoft boothu u glavnom fokusu su far cry i AC novi, a r6 izgleda ko da su ga tamo sa strane utrpali. Ako ništa, konfe su dobre i 144hz monitor.

Malo su problem dosta niske stolice pa neće bit ugodno igrati dugo tamo (:.

 

Odrzat ce se 2 turnira (jedan u subotu, drugi u nedjelju) i pobjednicke ekipe osvajaju 5x Play Station 4 Pro edition. Ekipa koja je osvojila turnir u subotu ne moze igrati u nedjelju. Prijave su na mjestu ili se mogu mailom (nazalost, ne mogu naci taj mail, stajao je negdje na reboot facebooku mislim). Moram napomanueti da je turnir 18+!

 

Al mi je drago vidjet da hrpa ovih ljudi sta je dosla i sjela prvi put za R6 ima jako pozitivne prve dojmove, mozda nam se prikljuce ubrzo :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Prvo nazvati komad softwarea koji pruža ogrmone sate igre nazvati igricom je uvreda za ljude koji su radili na njoj.

Drugo, nemoj mi se postavljati ko neki 1337 leet pro jer si naguzio random zlatne likove i imao dobar match. Presvukao sam puno zidova tuđim virtualnim mozgovima, i znam o čemu pričam.

Igra je dobra, odlična, ali meni je dosadila i to je to. Ne igra nitko od domaćih, sem medica i njegove ekipe i super, ekipa si je našla igru, koju ubi i dalje drži živom i luči odličan uspjeh.

 

Igra ima svojih problema, kao i svaka, ali kad se oni ponavljaju, a ništa se značanije ne popravlja, čovjek se zasiti, tako je u mom slučaju i dobro, doviđenja do novog pokušaja :)

 

 Nisam dugo bio u temi, sjecam se da smo obadvojica pisali da smo se zasitili ali ti si jos uvijek tu i jos uvijek kukas... Ajde probaj nest drugo igrati onda napokon

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
dado16 kaže...

 Nisam dugo bio u temi, sjecam se da smo obadvojica pisali da smo se zasitili ali ti si jos uvijek tu i jos uvijek kukas... Ajde probaj nest drugo igrati onda napokon

 Igram gazda igram, ali navratim jer pratim razvoj igre i novosti. Nije to kukanje, ne igram već bar dva mj, samo konstatiram igrine probleme, a dolaze neki novi klinci pa mi pokušavaju objansti neke stvari 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
6 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

An old man told his grandson "My son, there is a battle between two wolves inside us all." "One is evil. It is anger, jealousy, greed, resentment, inferiority, lies and ego. The other i
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
beaststeeth kaže...

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
beaststeeth kaže...

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

 

 ne znam samo sto je tu smijesno, nisam ljubitelj adrije ali tamo stvarno ima igrača koji su svjetski top 100

10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
beaststeeth kaže...

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

 ma znam za jedan privatni klub al ne znam jel primaju nove

13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Del_Boy97 kaže...
fila2208 kaže...
beaststeeth kaže...

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

 

 ne znam samo sto je tu smijesno, nisam ljubitelj adrije ali tamo stvarno ima igrača koji su svjetski top 100

 Pa kako su ga izbacili jer nije pro.

Znam šefove adrie i dobri su dečki, ali ima bahatih klinaca. Jednom sam ušao u gejm s nekim momkom, igrali su on i frend napušeni, i vrijeđali me. Prijavio sam to šefovima, ali pošto je dečko ovako dobar igrač nikom ništa.

Ali kao community, znači dobra ekipa i vrhusnki teamplay kad nema nekog ko se dere u mic ko luđak ili nešto, a ima čudnih likova.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...
Del_Boy97 kaže...
fila2208 kaže...
beaststeeth kaže...

Da li postoji neki balkanski discord ili team speak za casual igrača koji bih se htio daljnim igranjem kada skužim mehaniku competitive uozbiljiti za ovu igru?

Bio sam na ADRIA discordu ali sam od tamo izbačen od PRO igrača zbog toga što nisam bio PRO-competitive nastrojen sa tadašnjim level 39.

 

 ne znam samo sto je tu smijesno, nisam ljubitelj adrije ali tamo stvarno ima igrača koji su svjetski top 100

 Pa kako su ga izbacili jer nije pro.

Znam šefove adrie i dobri su dečki, ali ima bahatih klinaca. Jednom sam ušao u gejm s nekim momkom, igrali su on i frend napušeni, i vrijeđali me. Prijavio sam to šefovima, ali pošto je dečko ovako dobar igrač nikom ništa.

Ali kao community, znači dobra ekipa i vrhusnki teamplay kad nema nekog ko se dere u mic ko luđak ili nešto, a ima čudnih likova.

 Istina, al debila svugdje ima pa ni adria nije drukcija

 

a ovo da su ga izbacili ja čisto sumnjam, jer ne izbacuje se ljude tek tako

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 20:05 (Del_Boy97).
9 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

vidim rss na popustu 7,50 eura, mislim uzeti samo zanima me kakav je komptetitivni multiplayer jesu li divizije kao na cs go i ima li dosta mp modova? zanima me još je li mehanika pucanja naginje više cs go ili battlefieldu ako se moze to pitati? i dali mogu sa tim starter packom imati sve modove u igri i sve igrati ili imat sve puške kako to već ide?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
hanteed kaže...

vidim rss na popustu 7,50 eura, mislim uzeti samo zanima me kakav je komptetitivni multiplayer jesu li divizije kao na cs go i ima li dosta mp modova? zanima me još je li mehanika pucanja naginje više cs go ili battlefieldu ako se moze to pitati? i dali mogu sa tim starter packom imati sve modove u igri i sve igrati ili imat sve puške kako to već ide?

 pripazi da taj 7,50 nije starter edition, jer ti treba za jednog operatera pun kufer, za razliku od standard edicije....multiplayer ima rankove, od bronce do dijamatne ili platinum tak nest... Mehanika nije slicna nijednoj, nije arkadno ko cs go i battlefield, meni osobno je bolje i od cs go i bf.... A  ipak je u pitanju starter pack, mozes imati al ti za sve treba 5 puta više nego u obicnoj standard ediciji

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 10:23 (dado16).
9 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

hvala, ako ne mognem uzeti ovaj standard za 20 eura uezt ću starter, ne znam kolko na kartici imam

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
hanteed kaže...

hvala, ako ne mognem uzeti ovaj standard za 20 eura uezt ću starter, ne znam kolko na kartici imam

 imas na allkeyshop-u za tipa 15€

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
koji god da uzmes, siege ima politiku da se sve u igri osim nekih skinova moze otkljucati ingame lovom. u obicnoj verziji operator kosta od 500 do 2000, a u starter 12500. u jednom game dobijes 300tinjak. dlc operatori su po 25000 u obje verzije. sve modove i mape mozes igrati u obje verzije. ja bi rekao da je slicniji csu nego battlefieldu, i po meni osim netcoda bolja i zanimljivija igra od obje navedene
Engage...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
hanteed kaže...

vidim rss na popustu 7,50 eura, mislim uzeti samo zanima me kakav je komptetitivni multiplayer jesu li divizije kao na cs go i ima li dosta mp modova? zanima me još je li mehanika pucanja naginje više cs go ili battlefieldu ako se moze to pitati? i dali mogu sa tim starter packom imati sve modove u igri i sve igrati ili imat sve puške kako to već ide?

 Yup, to su sada neki "black friday" saleovi u pitanju. Starter edition je na 7,5€ iako bih predlozio standard edition 20€.

Jedina razlika izmedu starter i standard editiona je sto u starteru moras ~10x više grindati za "vanilla operatore" kojih ima 20. 

 

Mehanika pucanja vise naginje prema BF nego CSGO-u (iako mene ovo uzasno podsjeca na CoD4, valjda sam zato i zavolio ovu igru).

Starter edition ti odmah otkljuca 4 operatora. Ako si netko ko zeli uzivati u igri tako da otkljuca sve operatore sto prije, onda bolje iskesirati 20€. Ako si netko tko bi zelio ustediti na cijeni i htio bi ovo kompetetivno igrati i specijalizirati se na odredene operatore, onda slobodno navali na starter pack (kao i ja :P). Rekao bih da kroz 15tak sati gameplaya mozes skupiti za jednog novog "vanilla" operatora.

Tu su jos i "DLC" operatori (oni koji su izlazili zajedno s novim sezonama) - oni kostaju 25.000 ingame currency za sve igrače bez obzira na verziju igre.

Divizije se mogu usporedit sa CSGO donekle, ali ako ti je stvarni kompetetivni multiplayer u mislima, onda se ne isplati mučiti u rankedu već naći ekipu i igrati ESL kupove i turnire.

 

TL;DR - iskesiraj 20€ za standard edition i voila :)

 

edit - zaboravih napomenuti da igra ima 3 moda:
Secure area (nesto kao capture the flag, ali gdje je jedna prostorija jedini "flag" za osvojiti)
Bomb - klasican search and destroy, jedini mod koji se igra na kompetetivnoj razini
Hostage - napadaci moraju izvuci hostagea van kuce/zgrade/podrucja, defenzivna ekipa mora sprijeciti napadace u tome 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 23:55 (med1cz).
9 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Manje od 15h 10max bi ja reko al na pocetku imas i jedan besplatan booster pack aktiviras ga i odradis sve situacije imas skoro za operatera oko 600 dobijes po operaciji i taman savladas osnove igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Pozdracv igra neko na ps4? Znam znam PC masterrace al staces... ajmo konzolasi :)

Bilo je uredu kada su appel i blackberry jos bilo samo voce! - Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Evo zavrsio i reboot infogamer, odradeni r6 turniri i jako mi je drago da nas se naslo preko 30 koji zajedno igramo na r6adria discordu i svi smo se upoznali i druzili i sve pet :).

Turnir je bio koma organiziran, ali to je druga prica. Na kraju od 2 turnira i 4 finalista (20 igraca), 17 je bilo sa Discorda :)

 

U subotu, finale i 5x PS4 Pro (1TB) uzela je ekipa Trokuta (Nelo/Extreme/Judge/Soulseeker/genitech) a na drugoj strani su igrali crohazard i fallen.

U nedjelju masterpiece tactics uzima turnir (med1cz/Frkly/db/nino/spalato) u finalu protiv reKruta (maro/recruit_main/milan_bandit/bex/joozha).

 

Šteta što nije bilo više premade ekipa. Nadam se da će slj. godine biti ponovno R6, ali u malo bolje i većem izdanju :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Evo zavrsio i reboot infogamer, odradeni r6 turniri i jako mi je drago da nas se naslo preko 30 koji zajedno igramo na r6adria discordu i svi smo se upoznali i druzili i sve pet :).

Turnir je bio koma organiziran, ali to je druga prica. Na kraju od 2 turnira i 4 finalista (20 igraca), 17 je bilo sa Discorda :)

 

U subotu, finale i 5x PS4 Pro (1TB) uzela je ekipa Trokuta (Nelo/Extreme/Judge/Soulseeker/genitech) a na drugoj strani su igrali crohazard i fallen.

U nedjelju masterpiece tactics uzima turnir (med1cz/Frkly/db/nino/spalato) u finalu protiv reKruta (maro/recruit_main/milan_bandit/bex/joozha).

 

Šteta što nije bilo više premade ekipa. Nadam se da će slj. godine biti ponovno R6, ali u malo bolje i većem izdanju :)

 Bilo je najs upoznat ekipu sa diskorda , organizacija je bila 0 ali sto cemo bilo je fun , nadam se da ce gos. Bruno koji je tamo bio zaduzen za sve do sljedece godine stavit pro league settingse  , na kraju sam i ja cak sudjelova nekom mix timu falio peti pa su me uzelli , cak smo dobro i odigrali , dosao sam do treceg mjesta sa momcima koje prvi put vidim. Nadam se da ce sljdece godine napravit nesto kao rur arena za dotu.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice