Sniper Elite 3

poruka: 61
|
čitano: 16.564
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
fight kaže...
doktor1 kaže...

4 godine si na forumu, aneznaš da je zabranjeno pisanje o piratstvu...

a ti si 6 godina i dalje neznas da nije dobro provocirat druge,onda mi daj savjet gdije se moze tako sto postavljat odgovori..........{#}

Na ovom forumu nigdje. Odi na forum.hr

psn id: mNik987
9 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Bok ekipa,zanima me jel sniper 3 ima mogucnost igranja na windows xp? mislim da 1 nije bila to u stanju

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
njuska12 kaže...

Bok ekipa,zanima me jel sniper 3 ima mogucnost igranja na windows xp? mislim da 1 nije bila to u stanju

Na xp nećeš pokrenuti SE3,xp podržava dx9.0C a igra zahtjeva DX10 :)

Z1 Compact kontakt: evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
online
Sniper Elite 3

Gustam,jako dobra i zabavna igra. 

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Sniper Elite 3

Imam problem ne znam kako ubiti jednog od tri časnika u siwa oasis

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sniper Elite 3

Pusti ga da pokupi nekakve informacije, i kad ti igrica kaze da ga roknes, spusti se niz lojtre odi desno kroz prolaz i tam bu ti u drugoj kuci i on bil

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Sniper Elite 3

eto ljudovi hvala na iformacijama,igra je dobra zanima me pomoc oko unistavanja tenka s snapom.ako nemas bombi i niceg drugog.postavio sam nagazne

i unistio je samo gusjenice,e sad imam problem kako ga cijeloga unistit ako nema cim a imam samo snap i pistolj,mislim gdije, da ga gadam.bio bih zahvalan na iformacijama....{#} snasao se tj skuzio sam kaj treba..pz

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 2:19 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sniper Elite 3

stavi na 0:30 i 1:50

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 1:32 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
lmutak kaže...

Gustam,jako dobra i zabavna igra. 

Daleko od dobre i zabavne igre

13 godina
online
Re: Sniper Elite 3
psihoroba kaže...
lmutak kaže...

Gustam,jako dobra i zabavna igra. 

Daleko od dobre i zabavne igre

Je i nije,recimo bugovi su mi skoro unistili gust igranja,al na kraju krajeva nisam ni znao za igru dok nije izasla,iskreno skinuo sam je samo zbog grafike.Presao je jucer i u generalu zadovoljan,a sljedeci nastavak moze bit samo jos bolji...

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
14 godina
offline
Sniper Elite 3

A vidim 7 dislikova verovatno deca se naljutila, prethodni dio je bio duplo bolji

Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
psihoroba kaže...

A vidim 7 dislikova verovatno deca se naljutila, prethodni dio je bio duplo bolji

ma nemas ti pojma sto je igra ovaj sniper elite afrika je puno bolji i od prvog a bogami i od drugog,grafa odlicna,ostalo da i nepricam ali svako ima svoj ukus naravno

nismo svi isti naravno......

{#}

14 godina
offline
Sniper Elite 3

a sta ja znam sem te grafe nista i ne vidim, al sa mojom grafom i procom 25fps-a malo je jbg :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
psihoroba kaže...

a sta ja znam sem te grafe nista i ne vidim, al sa mojom grafom i procom 25fps-a malo je jbg :/

Jako čudno, taki mali fps. Jogurt ili orginal verzija? Meni sve na high ili ultra i ide glatko bez problema i naravno orginal igra.

14 godina
offline
Sniper Elite 3

jogurt 2.3%mm :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Moze li SE3 da se igra na 32-bitnom Win 8?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
krklec kaže...

Moze li SE3 da se igra na 32-bitnom Win 8?

 

Ne vidim razlog zašto se ne bi mogao igrati.

13 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

imam viška jedan Steam Code za SE3(dobio sa grafičkom) pa ako nekog zanima zamjena, ili kupnja.......... tu sam

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sniper Elite 3

jel igra neko na konzoli? jel tesko igrat sa joystickom, jel ima autoaim? jer ako nema necu nabavljat igru jer sam se nedavno prebacio na konzolu pa nisam tako dobar jos(a i vecinom igram gta i nba).

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Sniper Elite 3

Auto aim?!?

{#}

 

 

btw: Osim lijepih i zanimljivih lokacija i boja, igra mi je ispod razine {#}

 

1.Kretanje samog lika je loše izvedeno u stand up-u i kod trčanja

2.Nema prigušivača na pušci pa te neprijatelj skuži odakle si pucao a pucao si npr.u kamion da explodira i odvuče pažnju sa tebe a upravo se desilo suprotno i navuko si pažnju na sebe.

3.Primjetio sam lebdeče kamenje

4.Nekak mi je prebrzo dosadila

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 0:24 (andi.cro).
Moj PC  
2 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Elite 3

imam problem pa ako moze pomoc  http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/sniper-elite/222597.aspx hvala

15 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

kako krenuti ovu igricu u campanji, svuda sam zatvoren mojom vojskom i topovima, po nama paaju granate, sa žicom okolo koju nemogu zaobici niti preskociti  a jedini ulaz u kuci je zatvoren prozorima, kako krenuti dalje da nađem neprijatelja? Nisam ovo do sam igrao a sad od dosade nemogu ni krenuti, katastrofa, heeeeeeeeeeeelp!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sniper Elite 3

Imas na YT gameplay za svaku igru pa tako da imas i za SE3 . Izadjes iz kuce roknes dole dva njemca pa ona sidjes dalje dole pa roknes onog na vrhu planine pa onda one sa kamionom i onda tek mozes izaci iz zice preko onih vreca sa pijeskom.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sniper Elite 3

Izadjes iz kuce i kod prvog grudobrana stanes i roknes dole dva njemca onda se spustis dole skroz i roknes jednog na vrhu planine inda dodje kamion i onda unistis njega pucajuci u cep rezervoara. E tek onda mmozes da izadjee iz zice preko onih vreca.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Ovako zanima me ( jer bi ja i frendovi kupili igru) dal ima multiplayer pošto niko ne piše pa reko šta je ovo??

 

Vidio sam nešto da ima i COOP, pa pitam do kolko igrača?

I ako ima multi kolko igrača je po serveru?

 

Te na kraju jel igra neko ovo čudo?

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
@keky911
Igramo kolega i ja coop. Zbog toga smo i kupili igru. Znači coop je za dva igrača i prelazite zajedno kampanju.
Igra je meni dobra. Igrivost ok. Jedini nedostatak je da je kratka. Imaš 8 ili 9 misija i to je to.
Postoji i multipleyer. Hrpa ekipe. Al tamo su extremi koji samo kampiraju. Kolega brzo odustao. Kaže malo hodaš i već si mrtav. Očito ekipa sam čeka.
Ja to nisam igrao pa ne mogu u detalje.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Elite 3

Prijatelju hvala ti na brzom odgovoru i na svim potrebnim informacijama, znači ima u multiyu igrača sad? jer to mi je bitno također (kad će nas biti četvero pa nemožemo svi coop) 

Bitno da ih ima u multiplayeru a za kampanje ne brini( kampat ćemo i mi ako će oni samo kad se malo dobi filling za shoot)

 

Reci mi kolega dal je u multiplayer uvijek prikazano ono kamo točno metak ide ili to ovisi od servera?

Chill Now And Forever
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
U coopu, znači to je samo dva igrača, imaš crvenu točkicu.
Za masovni multiplayer ne znam jer nisam igrao.
Ali imaš i masovni multiplayer :)
14 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Jel zna tko kako riješiti ovaj problem ne radi mi SE3 na steam-u:

" DirectX11 failed to initialise. This game requires at least a DirectX10-level graphics card, and a version of Windows which supports DirectX11 (WindowsXP is not supported). Error code:-2005270524 ".

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Elite 3
Update directx ....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice