Star Wars the Force Unleashed

poruka: 14
|
čitano: 4.777
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Star Wars the Force Unleashed

Što kažete na (dosadašnju) izjavu kako SWFU neće izaći za PC?

 

Osobno, mislim da bi PC mogao najbolje iskoristiti sve prednosti novog engine-a (Euphoria i sl.), te da bi se prodalo hrpa primjeraka (možda čak više nego za sve hendheld konzole zajedno).

 

Nadam se da će Lucasarts još razmisliti o PC verziji, te ju izdati negdje pola godine nakon konzolaških verzija.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars the Force Unleashed
Steta, jer izgleda guba. No uvijek kazu da nista od igre na PC-u pa se par mjeseci nakon sto izadje najednom cuje kako ce ipak biti (zadnji u nizu je Mass Effect). Uostalom, Lucas voli novac tako da ce valjda skuzit da bi i PC-asi zeljeli kupiti :)
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed

šteta što tako dobre igre budu samo za ostale platforme, kao gta 4, ako nekažu kasnije drukčije...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars the Force Unleashed

Za GTA 4 se naveliko prica da bismo ga na PC-u mogli vidjeti vec tokom ovog ljeta - jako brzo ako uzmemo u obzir da konzolasi dobivaju svoje verzije krajem travnja.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed

Nije mi jasno što Lucasarts izvodi sa tim šikaniranjem PC publike. Navodno je službena izjava da igra ne izlazi za kompove jer igra ima neke fičre koji se ne bi mogli pogoniti na današnjim konfiguracijama.

Budući da je igra najavljena čak i za PS2 i Wii, WTF?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Star Wars the Force Unleashed
Zabushant kaže...

 igra ne izlazi za kompove jer igra ima neke fičre koji se ne bi mogli pogoniti na današnjim konfiguracijama.

Budući da je igra najavljena čak i za PS2 i Wii, WTF?

 Da, to i meni nije jasno - kako pobogu PC nije jak dosta!?!   pa već šiba xbox360 i PS3 neka jača konfiguracija, a kad stignu GeForce 9xxx i novi Radeoni - jooooooj!   Boliiiiiiii!!!    Viče
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed

Ja bi to jakooo volio vidit na pc-ju,gledao sam neke in game animacije i izgledalo je predobro,a i ja san Star Wars freak tako da bi to s gušton zaigra.


i cant wait 4 a weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed

Bok, ljudi! Ja sam veliki fan star wars sage, i filmova i pc igra..... Malo sam tražio po netu hoće li SW The Force Unleashed izaći za pc i našao sam peticiju na kojoj se morate potpisati da bi igra izašla za pc.... Ja sam se malo prije potpisao i već ima preko 28000 potpisanih ljudi koji žele da igra izađe za pc... Evo vam link: http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html      

Evo ako hoćete potpišite pa možda se isplati....

 

 

 

BOK!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Star Wars the Force Unleashed

Ovo izgleda stvarno hebeno!! Nadam se da će izaći i za pc pa da malo mašemo lightsaberom opet Osmijeh

Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Star Wars the Force Unleashed
michael_lp kaže...

Bok, ljudi! Ja sam veliki fan star wars sage, i filmova i pc igra..... Malo sam tražio po netu hoće li SW The Force Unleashed izaći za pc i našao sam peticiju na kojoj se morate potpisati da bi igra izašla za pc.... Ja sam se malo prije potpisao i već ima preko 28000 potpisanih ljudi koji žele da igra izađe za pc... Evo vam link: http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/petition.html      

Evo ako hoćete potpišite pa možda se isplati....

 

 

 

BOK!!!

 Potpisa peticiju... sumnjam da će šta utjecat... situacija će biti ista kao kod Mass Effecta, tržište PC-ija je nemoguće ignorirati kapitalistima u LucasArts-u...
oh da - nick mi je Ante Jurcic - prvo ime koje mi je palo na pamet (po redu sam 28074):


p.s. dobar komentar je ovi ante postavia...Nevinašce
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2008 10:48 (J-man).
16 godina
offline
Star Wars the Force Unleashed

Evo potpisao i ja peticiju, nadam se da će ipak izaći za PC. Nakon svega ipak se igra pravi na PC-u ( a čemu drugom ) tako da ne bi bilo fer da i mi ne dobijemo svoje.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars the Force Unleashed

Vidio sam tvoj komentar i potpuno se slažem sa svime šta si reko.... Najbolje igre ikad su napravljene na PC-u i neznam zašto je ljudima to tako teško shvatiti..... Najviše love će zaradit ako igra izađe na pc-u......

16 godina
offline
Star Wars the Force Unleashed

Nešto mi govori kako će igra nakon nekoliko mjeseci prodaje na konzolama osvanuti i za PC.

Na kraju krajeva, tu im je dodatna zarada (možda čak i veća nego za sve konzole zajedno), a nisu blesavi da to zanemare valjda Bogataš

Mada nabavljam si Wii verziju čim dođe jer sam zadnjih 2 mjeseca ponosni vlasnik male bijele kutijice Belji se

 

(no ipak bi najviše želio vidjeti tu igru na PCu zbog grafike i efekata)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice