Tom Clancy’s The Division PC

poruka: 2.435
|
čitano: 209.666
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dex.pwn kaže...

Prije toga, jel netko ima viška tog keya?

 Ja sam uzeo na G2A neki dan, $0,65. Inače, bili su giveawayi ali ja nisam ništa uhvatio.

11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dex.pwn kaže...

Prije toga, jel netko ima viška tog keya?

 Ne dijeli se to besplatno, treba kupit. Ja sam svoj uzeo preko g2play-a.

BF4: hRci_HR
12 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy’s The Division PC

I on ti ostane zauvijet, tj. imaš i full igru kad izađe?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

neznam zasto ali mislim da ova igra nece napravit bas neki uspjeh

nesto kao bf:hardline ili the order

 

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Kill Frenzy kaže...

neznam zasto ali mislim da ova igra nece napravit bas neki uspjeh

nesto kao bf:hardline ili the order

 

 Igra je orijentirana na igrače koji vole (MMO)RPG, Destiny, Mass Effect, Gears of War, TLOU multiplayer. Više je RPG nego što je shooter.

Meni izgleda odlično, pogotovo atmosfera, muzika, RPG elementi i dosta širok kut gledanja - FOV.

Također, igra nema mikrotransakcije, niti loading screenova i cijeli svijet je povezan.

 

Ako bude dovoljno sadržaja (za razliku od Destiny-a pri izlasku), mogla bi biti jako popularna. 

Ja sam prednaručio na PS4.

 

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 0:35 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dex.pwn kaže...

I on ti ostane zauvijet, tj. imaš i full igru kad izađe?

 Za 0,65 dolara? Naravno. I u cijeni je slijedeci BF i CoD, takoder beta i full verzija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

uzet cu i ja kad dodje na red ali nisam bas optimist.ai mi se cini nekako retardiran a kad vidim da iza svega stoji jos ubisoft :/

kolika je mapa?

 

mislim da su malo pretjerali ja ui-em

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 0:47 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Kill Frenzy kaže...

uzet cu i ja kad dodje na red ali nisam bas optimist.ai mi se cini nekako retardiran a kad vidim da iza svega stoji jos ubisoft :/

kolika je mapa?

 

mislim da su malo pretjerali ja ui-em

 Koliko sam čitao komentare alfa testera, mapa je dosta velika i može se ulaziti u skoro sve zgrade.

Meni se UI sviđa, a siguran sam da se može mijenjati (npr. izbaciti mini map).

 

Mene je strah par stvari:

  • prema viđenom, svi protivnici su isto dizajnirani i to bi moglo brzo dosaditi
  • nije najavljen nikakav end game sadržaj osim Dark Zone-a. Ne znam što će raditi ljudi koji ne vole PVP
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

uzet cu i ja kad dodje na red ali nisam bas optimist.ai mi se cini nekako retardiran a kad vidim da iza svega stoji jos ubisoft :/

kolika je mapa?

 

mislim da su malo pretjerali ja ui-em

 Koliko sam čitao komentare alfa testera, mapa je dosta velika i može se ulaziti u skoro sve zgrade.

Meni se UI sviđa, a siguran sam da se može mijenjati (npr. izbaciti mini map).

 

Mene je strah par stvari:

  • prema viđenom, svi protivnici su isto dizajnirani i to bi moglo brzo dosaditi
  • nije najavljen nikakav end game sadržaj osim Dark Zone-a. Ne znam što će raditi ljudi koji ne vole PVP

 Pa grindat cete iste misije za bolji loot, ovo je prakticki Ubisoftova verzija Destinya. (Samo se nadam da nece biti pucanja u spilju )

My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
12 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Jedino što mi je jako žao u vezi ovo igre je ogroman downgrade u odnosu na prikazano na E3 2013. Uostalom, kada je Ubisoft izdavač sve je moguće..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
CyberDemonVZ kaže...
Dex.pwn kaže...

I on ti ostane zauvijet, tj. imaš i full igru kad izađe?

 Za 0,65 dolara? Naravno. I u cijeni je slijedeci BF i CoD, takoder beta i full verzija.

 

Mislim, zašto ne bi? Kao rezultat da sam testirao igru za njih i još dao keš za to...

12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dex.pwn kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Dex.pwn kaže...

I on ti ostane zauvijet, tj. imaš i full igru kad izađe?

 Za 0,65 dolara? Naravno. I u cijeni je slijedeci BF i CoD, takoder beta i full verzija.

 

Mislim, zašto ne bi? Kao rezultat da sam testirao igru za njih i još dao keš za to...

 Previše cijeniš svoje mišljenje 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Po čemu ti to misliš? Nemam ništa protiv igre ali mi nije jasno kako netko može dati novac(nebitno koliko) da bi za nekog testirao igru? Logika kaže da bi to trebalo biti obrnuto, da oni nama plate što testiramo. Ili makar da nam ostave da imamo cijenu igru kad full verzija izađe.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
FileFicho kaže...

Jedino što mi je jako žao u vezi ovo igre je ogroman downgrade u odnosu na prikazano na E3 2013. Uostalom, kada je Ubisoft izdavač sve je moguće..

 Downgrade nije ogroman. Sve snimke su sa Xbox-a + Youtube kompresija. Uživo na 4k PC-u sa 60 FPS-a bi trebalo izgledati bolje.

 

 

Meni osobno grafika nikad nije bila niti će bit presudna.

Plus što na početku svake generacije se otprilike zna kako će igre izgledati s obzirom na "game engine" koji će igre koristiti i dostupan hardware.

Samo ponekad zna biti pozitivnih iznenađenja (npr.SW Battlefront).

 

 

Edit:

Komentar Angry Joea (traje sat vremena.)

 

 

Zaključuje da je igra najbliža Destiny-u, samo ima puno bolju priču. PC verzija izgleda puno bolje.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 12:18 (DeniZg).
12 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Slažem se da je gameplay bitniji, ali opet ako je već 2013 igra izgledala prekrasno, zašto to upropastiti? Evo čisto me zanima koliko je ljudi zainteresirano za igru, pošto je u zraku veliki HYPE:

2 Prednaručio sam
14 Vidjet ću kada igra izađe
3 Nisam, niti mislim kupovati
5 Čekat ću neki sale
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 12:19 (FileFicho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
FileFicho kaže...

Slažem se da je gameplay bitniji, ali opet ako je već 2013 igra izgledala prekrasno, zašto to upropastiti? 

 2013. su dali savršeno optimizirani komad igre na ultra PC-u, tzv. "vertikalni presjek". Ni prva ni zadnja takva Ubisoftova prezentacija. Niti drugi publisheri nisu na to imuni (vidi: CDPR).

 

Hype bi po meni trebalo smanjiti, jer ne vjerujem da će igra biti revolucionarna. Samo je bitno da na izlasku igre ne izrežu previše sadržaja i krenu ga prodavati kroz DLC-ove (vidi: Destiny).

 

Od igre ćemo dobiti uvrh glave 20-30 sati single-player priče + zafrkancija i napucavanje s ekipom u Dark Zone-u dok nam ne dosadi. Nekom će DZ dosaditi nakon sat vremena, nekom nakon 100 sati, a netko neće ni htjeti ući.

Nakon toga, prema najavama, ide par besplatnih update-a i onda prodaja sadržaja kroz DLC-ove (vjerojatno otvaranje novih kvartova New Yorka).

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 12:27 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dex.pwn kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Dex.pwn kaže...

I on ti ostane zauvijet, tj. imaš i full igru kad izađe?

 Za 0,65 dolara? Naravno. I u cijeni je slijedeci BF i CoD, takoder beta i full verzija.

 Mislim, zašto ne bi? Kao rezultat da sam testirao igru za njih i još dao keš za to...

 100.000 ljudi kupi betu.

Oni zarade 65.000 dolara.

 

Oni ne daju full igru, nego ti isti ljudi kupe original za recimo nekih 60-tak dolara.

Oni zarade 6 milijuna dolara.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
FileFicho kaže...

Jedino što mi je jako žao u vezi ovo igre je ogroman downgrade u odnosu na prikazano na E3 2013. Uostalom, kada je Ubisoft izdavač sve je moguće..

 Sve je to zbog konzola. XBONE bi trebao vrtiti The Division na 30FPS a jackfrags je rekao da FPS pada i ispod 30 u situacijama gdje je puno pucnjave, eksplozija šta znači da bi se vizualni detalji još mogli smanjiti a vjerojatno i hoće. Također sam pročitao nedavno da su developeri rekli kako neće downgrade-at grafiku PC-a da bude jednak konzolama, koliko tu ima istine ćemo vidjeti.

BF4: hRci_HR
13 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

Meni ovo izgleda kao ogromni downgrade s obzirom na prijašnje filmiće. Može biti i zbog jubitubi kompersije. 

 

A preorder na sljepo neću ni komentirati. 

8 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Ovo nema sanse da kupim Day1 , a mislim da isto tak nitko pametan nebi trebao.

Gotovo sam siguran da ce bit hrpa problema sa serverima i opcenito s igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

žalosno je na kaj je spao taj "PC gaming".

svaka nova igra ,a da je MP u pitanju ima problema oćeš sa serverima oćeš sa samom igrom.

oni(developeri) prezentiraju jedno i onda izbace preorder da bi ti na kraju krajeva napravio preorder i dobio samo p*zdarije.

isto je sa svakom faking igrom za koju sam napravio preorder.

 

te developere treba tužit i maknut se od tih preordera jer ovo kaj nama rade (korisnicima) je prešlo svaku mjeru.

hebote ja im još mora platit da bi testirao njihovu igru i onda napravim preorder pa narednih mjesec i pol nemogu normalno igrat jer će igra bit  ili neoptimizirana ili će nas zahebavati serveri,

ili će netcode biti u banani ili.....ma užaš.

 

early access, preorder i ostale bedastoće kod mene više ne prolaze bilo da košta kunu ili soma kuna, stvar je principa.

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
quickr kaže...

A preorder na sljepo neću ni komentirati. 

 Ne razumijem čemu rasprava oko pre-ordera.

 

Napraviš pre-order, dobiješ beta key.

Naplate ti igru na dan kad igra izađe, a do tada pre-order možeš poništiti i ne platiš ništa.

 

Niste nikad do sada radili pre-ordere?

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 13:12 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
DeniZg kaže...
quickr kaže...

A preorder na sljepo neću ni komentirati. 

 Ne razumijem čemu rasprava oko pre-ordera.

 

Napraviš pre-order, dobiješ beta key.

Naplate ti igru na dan kad igra izađe, a do tada pre-order možeš poništiti i ne platiš ništa.

 

Niste nikad do sada radili pre-ordere?

 Slažem se. Ja sam uzeo na Steamu, i u bilo kojem trenutku (do izlaska igre) mogu odustati i dobit ću pare natrag.

11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Ako prednaručim na Steam, dal ću morat raditi Uplay acc?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
FanBoy kaže...

Ako prednaručim na Steam, dal ću morat raditi Uplay acc?

 da

11 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

 

sam vi preorderajte ^^

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC
My love towards the world grew and multiplied more and more. I didnt want the last battle to come. I started to wish... for these days to go on forever.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Fanu kaže...

sam vi preorderajte ^^

 Ako je grafika jedini "problem", onda ne vidim problem s preordanjem!

 

Imam komp koji može npr. Battlefield 4 pokretati na Ultra, pa svejedno igram na medium. Manje se zagrijava, manje troši, a i imam više FPS-a.

 

P.S. Ali ipak, poslije ovog BF4 više ništa ne mislim preordat :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Manje se zagrijava i manje trosi? Sta si ugradio unutra v8? Prvi put cujem ovo kao razlog za smanjenje postavki
Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice