Trackmania 2

poruka: 41
|
čitano: 6.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Trackmania 2

šta kažete na novi trailer za tm2:

 

igra bi trebala izaći u zadnjem kvartalu ove godine, a od srpnja će biti privatna beta

 

Atomska bubamara
 
8 0 hvala 6
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

kažem da izgleda orgazmično dobro :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trackmania 2

Fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

staze, auti itd.

nadam se da ce biti i free verzija kao nations forever

{#} 

15 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Bogme mi iskreno fali vozanje po zidovima i neizbjezni "Weeeeeeee!!!" kad izletis :-D :-D

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Trackmania 2

evo jedan teaser

 

 

nova facebook stranica

 

i par fotki

Atomska bubamara
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Igra izlazi u rujnu, 14. točnije. :D

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

igra li tko ovdje betu?

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trackmania 2
FioPro kaže...

igra li tko ovdje betu?

Kako doći do bete?{#}

13 godina
offline
Re: Trackmania 2

Ako preorderas na njihovoj stranici odma ulazis u betu.

Bang!
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

Preorderao noćas i dobio pristup beti, jednom riječju savršeno ko i svaka Trackmania dosada budući da sam igrač od 2004.:D

Bojim se pomislit kaj bude kad izađe full verzija auu {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Trackmania 2

Puno mi je sad 20e.Dolazi fifa,bf3....ko će to sve igrat :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

IMO jedna od boljih TM. Ima puno mjesta za natjecateljsko igranje kao i u Nations jer postoje i FS i tech staze. Gameplay je po meni zabavniji od stadiuma, a malo podsjeća na neku kombinaciju deserta, baya i islanda iz Uniteda, s time da je višestruko bolji od bilo kojih od ova tri navedena jer je handling jednostavno nemjerljivo bolji - jedan od razloga zašto se ništa osim stadiuma niti nije baš igralo previše natjecateljski. Sada imamo zabavu i brzinu iz tri navedena moda uz dobar handling - spremno za ELS ^^

 

p.s. Vjerojatno će se reviveati Neanderthals klan (ugašen prije jedno 2 godine), imamo ts3 i web stranicu/forum (koja će se obnoviti vjerojatno ako se klan malo ufura) so feel free i dodajte me u TM2 ako ste zainteresirani. nickname: fiouch_hr

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 14:46 (FioPro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

a kad će full verzija

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

14. rujna i do tada traje ova online beta ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Trackmania 2

Trackmaniu volim više od bilo kojeg nfs a, jedva cekam da izađe :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

 

E ovako... Uskoro bi se trebali podići prvi serveri na balkanu pa bi mogli malo community sagraditi.

 

Reviveat će se jedan solidan hrvatski TMN klan - Neanderthals. Ako se okupi dosta ljudi, vjerojatno bi se podigao i server za 20 do 30 igrača u Hrvatskoj. To je sve moguće ostvariti u roku od par dana, još doj je beta. Razgovarao sam s jednim čovjekom koji upravo sada testira TM2 servere, trebali bi biti 0.40€/slot.

 

Dodajte me za buddy-ja u TM2 (username: fiouch_hr) ako želite da se dogovorimo u detalje oko svega, a može i preko msn: FioProW@hotmail.com

Možete me pitati i u vezi servera i u vezi članstva u klan.

 

Cheers!

 

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 20:21 (FioPro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Igrica predobro izgleda, gameplay me odusevio kao i trailer :)

Trenutno igram trackmaniu nations, pa mi se ova igra isto cini dobra.

Nazalost kolko znam kosta 20 €, a meni je to jednostavno preskupo, a zao mi je toliko i dati za jednu igru, radije si kupim nesto drugo.

Nadam se da ce smanjti cijenu ili barem sloziti da se moze igrati free kao i trackmania nations :)

FioPro :P bili smo skupa u klanu i drago mi je da ces ga ponovo osnovat na TM2 ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trackmania 2
Domido kaže...

Preorderao noćas i dobio pristup beti, jednom riječju savršeno ko i svaka Trackmania dosada budući da sam igrač od 2004.:D

Kad vec kazes "savrseno", daj reci da li je zbilja tolko dotjerana kao na gornjim screenshotovima, ili je to neki "non-realtime post-effect"?

Slušaj mater!
15 godina
offline
Trackmania 2

To nece biti free verzija? kao i TMN...TMNF?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Trackmania 2
Burs kaže...
Domido kaže...

Preorderao noćas i dobio pristup beti, jednom riječju savršeno ko i svaka Trackmania dosada budući da sam igrač od 2004.:D

Kad vec kazes "savrseno", daj reci da li je zbilja tolko dotjerana kao na gornjim screenshotovima, ili je to neki "non-realtime post-effect"?

pa grafika izgleda fenomenalno i čak bolje od mojih očekivanja, a savršeno sam rekao još kad sam bio dosta pod dojmom i iznenađen jer ipak je ovo beta još tako da se neke stvari moraju još ispolirat :) Al kao što rekoh, fan sam igre tako da i prođem preko nekih eventualnih nedostataka al ja osobno neke veće probleme nisam iskusio

 

legend kaže...

To nece biti free verzija? kao i TMN...TMNF?

ne, to je sasvim nova igra i nema veze s Forever koja će najnormalnije nastavit igrat kao dosad

16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Sjećam se t1na ^^ ti još igraš TMN? Mi smo stali prije godinu-dvije, negdje nakon onog Xmas turnira, koji je bio popriličan fail (al ajde bar je zabavan bio). Hehe još uvijek imam rezultate XD http://neandertals.net46.net/xmas_t.htm

 

Al ono 20€ uopće nije puno za igru, United je bio skuplji kada je izašao, ako se dobro sjećam. A pogotovo nije skupo ako se gleda da su gotovo sve nove igre po 50€-60€. Sumnjam da će biti free verzije u stilu Nationsa, niti da će se smanjiti cijena...

 

Nations će normalno i dalje nastaviti jer i on ima svoju publiku, pogotovo zato što je free. Meni je on bio super, ali ovo je dosta bolje od Nationsa i bilo čega iz Uniteda i stvarno preporučam.

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 17:20 (FioPro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Trackmania 2
Domido kaže...
Burs kaže...
Domido kaže...

Preorderao noćas i dobio pristup beti, jednom riječju savršeno ko i svaka Trackmania dosada budući da sam igrač od 2004.:D

Kad vec kazes "savrseno", daj reci da li je zbilja tolko dotjerana kao na gornjim screenshotovima, ili je to neki "non-realtime post-effect"?

pa grafika izgleda fenomenalno i čak bolje od mojih očekivanja, a savršeno sam rekao još kad sam bio dosta pod dojmom i iznenađen jer ipak je ovo beta još tako da se neke stvari moraju još ispolirat :) Al kao što rekoh, fan sam igre tako da i prođem preko nekih eventualnih nedostataka al ja osobno neke veće probleme nisam iskusio

 

legend kaže...

To nece biti free verzija? kao i TMN...TMNF?

ne, to je sasvim nova igra i nema veze s Forever koja će najnormalnije nastavit igrat kao dosad

 

Kako se vrti naspram stare?

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Trackmania 2
DragonShit kaže...

 

svrš{#}

 

jedva čekam novu trackmaniju... pratim ih od početka :D

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
14 godina
protjeran
offline
Re: Trackmania 2

optimizacija je na vrhunskoj razini, vrti se u najmanju ruku jednako, a po meni čak i bolje nego Nations na jačim postavkama :)

16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Dobro je optimizirano, ali počne onako trzati dok se stavi baš sve na max, što je i za očekivati za moju GTS 250.

 

Al zanimljivo je da mi radi bez frke na medium/high i na laptopu koji ima neku radeonku mobile.

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Trackmania 2

evo jedan video napravljen od strane igrača koji izgleda nevjerojatno dobro

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Super je video!

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Trackmania 2

Da li možda ima split screen? Ili je multiplayer na jednom kompu riješen kao i prije, na turnove?

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania 2

Pretpostavljam da će puna verzija imati split-screen jer u settingsima ima za narihtavati kontrole za split screen

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice