World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.272
|
čitano: 8.331.717
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
World of Tanks

- apprently both the T110E3 and T110E4 will be nerfed (SS: if I understand it correctly), currently T110E3 has a bit better winrate than T110E4 {#}

- it’s possible there will be some significant optimization in the game for those, who play on maximum settings

- IS-3 hull will be remodelled {#} valjda vec po stoti put

- for now, all the patches (updates) will be downloaded altogether: at least in the beginning there will not be separate “HD” patches and separate “normal” patches

- Veider on hardware (graphic card) upgrade: “I also started on 7600GT, then 9800, then GTS250, GTX460, GTX550, GTX580, now I have GT770. If you like to play, you have to like also switching graphic cards :)” LOL

- Veider does not know exactly whether GTX770 will be able to run the HD client on top settings: “I hope it will”

- apparently the developers tested allowing players to create their own maps, the results of this were unplayable

 

FTR

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Meni nikako nije jasno što oni hoće od is-3, taj tenk su xy puta mijenjali....iako sam ga davno odigrao ovo nema smisla. Nema smisla da ja grindam za neki tenk koji želim da bih ga oni sj.... jer je 100 ljudi da forumu reklo da je OP.....niti jedan tenk u igri nije OP...ama baš niti jedan....svi oni imaju svoje mane i prednosti. Umjesto da konačno porade na optimizaciji i grafici i vječno lošem MM oni se bave glupostima...neka jednostavno priznaju da su nesposobni i AMEN.

Frka85
Moj PC  
6 2 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

ako t18 nije op ja serem cigle

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
stručnjak kaže...

Meni nikako nije jasno što oni hoće od is-3, taj tenk su xy puta mijenjali....iako sam ga davno odigrao ovo nema smisla. Nema smisla da ja grindam za neki tenk koji želim da bih ga oni sj.... jer je 100 ljudi da forumu reklo da je OP.....niti jedan tenk u igri nije OP...ama baš niti jedan....svi oni imaju svoje mane i prednosti. Umjesto da konačno porade na optimizaciji  i grafici i vječno lošem MM oni se bave glupostima...neka jednostavno priznaju da su nesposobni i AMEN.

U igri ima itekako op tenkova,navest ću samo neke: t57,foch 155,wt e100,fv215b 180,kv1s...ima ih brdo u nižim tierovima.

Ako smatraš da je pojest t10 tenk u par sekundi prednost i biti oklopljen ko t3 tenk mana,meni to zvuči kao prevelika prednost bez obzira na mane.

Skoro svaki tenk u dobrim rukama je op ali neki se ipak dosta više ističu.

MM je milina naspram kakav je nekad bio,ja nemam nikakvih problema sa MM-om.

Što se tiče optimizacije,evo kod nas u istri badem cvjeta u 1. mjesecu a oni nisu još optimizirali igru...

 

 

wot:antifa247
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Može netko poslat link na onaj mod koji kaže kakva granata te pogodila?

 

Dopyzdilo mi je gledat kako likovi koji koriste HeaT-69, a znam kako se čuje koja granata, tj. jeli HE/HEAT/HESH ili AP/APCR.

 

EDIT: found it!

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/299941-received-damage-announcer-v18-0810

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar)___WoT IGN: IWEK91
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 1:09 (Krešo91).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Danas sam imao par prekrasnih partija sa JagpzE100. Stoji tigar2,ja opalim i nista. Par sec poslje bjezi t54 u vatri preko brda,jadan nezna di ce. WT se umisilio da je faca,kad je popio 1500 HE u facu nisam ga vidio do kraja partije{#}

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Anti-fa kaže...
stručnjak kaže...

Meni nikako nije jasno što oni hoće od is-3, taj tenk su xy puta mijenjali....iako sam ga davno odigrao ovo nema smisla. Nema smisla da ja grindam za neki tenk koji želim da bih ga oni sj.... jer je 100 ljudi da forumu reklo da je OP.....niti jedan tenk u igri nije OP...ama baš niti jedan....svi oni imaju svoje mane i prednosti. Umjesto da konačno porade na optimizaciji  i grafici i vječno lošem MM oni se bave glupostima...neka jednostavno priznaju da su nesposobni i AMEN.

U igri ima itekako op tenkova,navest ću samo neke: t57,foch 155,wt e100,fv215b 180,kv1s...ima ih brdo u nižim tierovima.

Ako smatraš da je pojest t10 tenk u par sekundi prednost i biti oklopljen ko t3 tenk mana,meni to zvuči kao prevelika prednost bez obzira na mane.

Skoro svaki tenk u dobrim rukama je op ali neki se ipak dosta više ističu.

MM je milina naspram kakav je nekad bio,ja nemam nikakvih problema sa MM-om.

Što se tiče optimizacije,evo kod nas u istri badem cvjeta u 1. mjesecu a oni nisu još optimizirali igru...

 

 

Igra je timska, bar bih trebala biti, a ako ostaneš sam protiv gore navedenih tenkova naravno da te pojedu, najbolje je da ostali imaju 4000 hp pa bi svi bili zadovoljni.Što se tiče MM, tebi je normalno grindati 7-ce a igraš uvijek protiv 9, a 8 uvijek sa 10 pa ako još imaš stock top te moraš izgrindati samo do topa 100k exp...te j...siemke ...ma daj. Meni osobno u igri je najlošiji leopard lvl 9.

Frka85
16 godina
offline
World of Tanks

Zato i sluzi free exp da ti pomogne pri grindu. Kad sam isa na WT sprasio sam 170k free exp i nikad lakse dobio novi tenk. Sad koljem i cuvam free exp za FV 183 ili mozda objecta 140.

 

 

 

 

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Po meni je MM gori, baci mi loše raspodjeljen tim ili mi baci 10 crvenih protiv jednog ili dva dobra platona koji ih strgaju

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: CRO_Thunder
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Remzi kaže...

Po meni je MM gori, baci mi loše raspodjeljen tim ili mi baci 10 crvenih protiv jednog ili dva dobra platona koji ih strgaju

Tako nam je svima. Prihvati to ili igraj nesto drugo.

Vulgar Display Of Power
13 godina
offline
Re: World of Tanks
O B O kaže...

Ljudi šta se čeka?

 

Tier10 Medium tanks solo contest - can EU beat RU?

 

Tko će se uhvatit u koštac sa ovim?

Evo, ja cu mozda probati, ako bude vremena

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nikada nemoj na otvorenom igrati protiv autoloadera 1 na 1.

Ako si 1 na 1 protiv autoloadera sakrij se negdje u nekakav peek a boo ili da ti vidi samo neki mali dio tenka kojeg neće probiti ali  će ga gađati i prazniti si magazin.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Remzi kaže...

Po meni je MM gori, baci mi loše raspodjeljen tim ili mi baci 10 crvenih protiv jednog ili dva dobra platona koji ih strgaju

U ovom slucaju su crveni strgali dobar platoon. {#}

 

 

play2much
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
fanaticni gejmer kaže...
Remzi kaže...

Po meni je MM gori, baci mi loše raspodjeljen tim ili mi baci 10 crvenih protiv jednog ili dva dobra platona koji ih strgaju

U ovom slucaju su crveni strgali dobar platoon. {#}

 

 

They got clubbed...by seals.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Najgore od svega je MM uzmem a-20 reko ok, scout sam nema frke i baci me u tier 7 nekad i koja osmica... Genijalno...

Uzmem m6 tier 8 bez problema, ajde imam zadnji top pa nijeroknut tigera ili IS u bocni armor i unistit, ali dva suta u bilo koji dio tenka i ja sam out.
Sad cekam da izgrindam 122mm za kv-1s pa da krenem na IS.... Ali coinse ne znam od kuda cu iVadit, imam unlockanog t-29 a nemam coinsa jer grindat sa stugom ili m6 je muka... 10k po partiji i nejde preko, osim ako ne roknem jedno 5-6 tenkova ako mi se pogodi MM...
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SimeKZ kaže...
Najgore od svega je MM uzmem a-20 reko ok, scout sam nema frke i baci me u tier 7 nekad i koja osmica... Genijalno...

Uzmem m6 tier 8 bez problema, ajde imam zadnji top pa nijeroknut tigera ili IS u bocni armor i unistit, ali dva suta u bilo koji dio tenka i ja sam out.
Sad cekam da izgrindam 122mm za kv-1s pa da krenem na IS.... Ali coinse ne znam od kuda cu iVadit, imam unlockanog t-29 a nemam coinsa jer grindat sa stugom ili m6 je muka... 10k po partiji i nejde preko, osim ako ne roknem jedno 5-6 tenkova ako mi se pogodi MM...

na prvo pitanje/problem si sam sebi odgovoril..

 

drugo, tigar je hp kutija, ako njega nemoš frontalno probit s 90mm topom, onda komotno izbriši igru, ista stvar sa IS

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 11:48 (The Unforgiven).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
SimeKZ kaže...
Najgore od svega je MM uzmem a-20 reko ok, scout sam nema frke i baci me u tier 7 nekad i koja osmica... Genijalno...

Uzmem m6 tier 8 bez problema, ajde imam zadnji top pa nijeroknut tigera ili IS u bocni armor i unistit, ali dva suta u bilo koji dio tenka i ja sam out.
Sad cekam da izgrindam 122mm za kv-1s pa da krenem na IS.... Ali coinse ne znam od kuda cu iVadit, imam unlockanog t-29 a nemam coinsa jer grindat sa stugom ili m6 je muka... 10k po partiji i nejde preko, osim ako ne roknem jedno 5-6 tenkova ako mi se pogodi MM...

Ako si u mogućnosti kupi premium tenk. Osobno imam T14 i SP-a. I ono što sam primjetio je to da sa T14 sam više u plusu u slučaju da me unište, a ne napravim nešto puno u partiji, u odnosu na sličnu situaciju sa SP-om.

 

To je zbog toga što su kod T14 jeftiniji popravci i streljivo, ali zato SP će dosta više zaraditi u odličnoj partiji, nego koliko bi zaradio T14.

 

I oba tenka su mi dobra, s tim da sam se na SP-a trebao dosta dugo navikavati, ali postao mi je dobar. No, T14 mi je od početka sjeo.

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

zna li netko neki klan koji prima nove clanove?ne treba biti neki extra klan

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
cod4gamer kaže...

zna li netko neki klan koji prima nove clanove?ne treba biti neki extra klan

Ja sam trenotnu u USKOK-u, nisu tak loši, da pitam za tebe

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: CRO_Thunder
10 godina
offline
Re: World of Tanks
SimeKZ kaže...
Najgore od svega je MM uzmem a-20 reko ok, scout sam nema frke i baci me u tier 7 nekad i koja osmica... Genijalno...

Uzmem m6 tier 8 bez problema, ajde imam zadnji top pa nijeroknut tigera ili IS u bocni armor i unistit, ali dva suta u bilo koji dio tenka i ja sam out.
Sad cekam da izgrindam 122mm za kv-1s pa da krenem na IS.... Ali coinse ne znam od kuda cu iVadit, imam unlockanog t-29 a nemam coinsa jer grindat sa stugom ili m6 je muka... 10k po partiji i nejde preko, osim ako ne roknem jedno 5-6 tenkova ako mi se pogodi MM...

Zato uvijek imaš tenkove sa kojima lovu skupljaš. A drugo, igra je i napravljena da se malo pomučiš dok ne dođeš do top tier-a, a ne da istražiš i kupiš sve za 3 mjeseca :)

 

 

Samomrzeći hrvat
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

da li mogu otvoriti RHM ako na PZF V. ne istrazim zadnji top od 58.t.??? (mislio sam pretvoriti iskustvo jer igranje s ovim tenkom kida živce)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
game789 kaže...

da li mogu otvoriti RHM ako na PZF V. ne istrazim zadnji top od 58.t.??? (mislio sam pretvoriti iskustvo jer igranje s ovim tenkom kida živce)

ne...

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ne, moraš prvo istražit top

kak si uspio doći do tiera 8 bez da skužiš kak risrč tri funkcionira? :D
One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jbg, ne razumjem se baš oko tih stvari :/ jel mi mozete to pojasniti malo, jer sam mislio da mogu na rhm posto nisu isti topovi..... znaci. morat ce se i dalje mučiti :/

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 17:27 (game789).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

12,8 gun na sifilisu V je ugodno osvjezenje!!!

valjda si skuzio da kad skupis dost expa i kad istrazis neki modul, onda onaj iza njega postane "zeleno prosaran" sto znaci da za njega sad mozes skupljat expe i kad ih skupis dosta onda on skroz pozeleni.

14 godina
offline
World of Tanks

konačno sam imao "onu" partiju u flakbusu

 

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Remzi kaže...
cod4gamer kaže...

zna li netko neki klan koji prima nove clanove?ne treba biti neki extra klan

Ja sam trenotnu u USKOK-u, nisu tak loši, da pitam za tebe

moze pitaj imam najveci tier 8 T32...ako treba jos koja informacija slobodno pitaj na PM

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
16 godina
offline
World of Tanks

Petnaesto pitanje za milijun kuna.

 

Koliko je najveći broj TDa izbrojano u popularnoj igri World of Tanks?

 

a) 14

b) 12

c) 15

d) 11

 

Hint... vidi sliku... {#}

 
2 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kakvi ljudi igraju {#}. Danas igram sa jagdtigerom i odem u hull down poziciju i eto bat chata stane ispred mene i počne fulavat i zadnjom me granatom bounca ja ga ubijem i onda on ragea u chatu da su TDovi OP da ih treba ukinut da kvare igru itd. Jasno da su OP za one koji se ne znaju borit sa njima. Ja u svojim mediumima lako ubijam spore TDove.

doubletrouble
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Ti Jagdtiger-i su mi ludnica! I onaj obični i onaj premium. Ako im je donja ploča vidljiva samo ih tamo treba gađati jer se pale kao šibice!

 

Baš nedavno sam imao situaciju gdje sam sa SP-om naletio na Jagdtigera 8.8 i zapalio sam ga nakon drugog ili trećeg pogotka. Isto tako prije 4 dana sam igrao sa E-75 i naletim na Jagdtigera i pogodim ga u bok (skinem mu oko 500 HP-a) i povučem se, on se okrene prema meni, a ja izletim po drugi put, pogodim ga u donju ploču, zapali se i izgori do kraja. Skinuo sam mu sav HP.{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2014 21:11 (Izzy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice