World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.324.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Ja sam ga zamijenio u roku 1 dan.

Kakva je procedura? Moram dostaviti datume i uplate golda da vide da je moj acc? To bi mogao jer imam račune paypala na mejlu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
dedaa kaže...

Ja sam ga zamijenio u roku 1 dan.

Kakva je procedura? Moram dostaviti datume i uplate golda da vide da je moj acc? To bi mogao jer imam račune paypala na mejlu.

Evo cp ovoga kaj je meni odgovorio:

 

- Name of the internet provider you used when the account was created
- Name of the city you lived in when you registered the account;
- Bill screenshots or any other information (for example, bank statements) related to WoT payments
- The new email address that you want to have associated to your Wargaming account;

Also, if you can, please tell us which bonuscode you have used on this account :). 
Once we will have all the information we need, we can verify the account and then change your email address.

9 godina
offline
World of Tanks

 Bok wotovci evo ja sam novi ovdje pratim vas krace vrjeme pa reko da se i ja registriram zivjeli..

 {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...

Ekipa, da li je neko prodavao na PlayerAuctions i kakvi su dojmovi?

Dosadilo mi je ovo pa reko da vidim koliko bi se moglo dobiti.

Nisu statsi nešto nit imam više t8 premiuma, al je dosta grana istraženo ili pri kraju.

Prvo bi promijenio mail pa onda prodao, ako bi mi se isplatilo.

 

 

 

Pozdrav!

Ja sam prodavao svoj stari acc na kojem sam imao dvije tier 10-ke za nekig 30$, uglavnom sve je prošlo u redu.Acc mi se prodao za 2 sata ;)

Posao oslobađa.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 23:02 (subi91).
11 godina
odjavljen
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...

Ekipa, da li je neko prodavao na PlayerAuctions i kakvi su dojmovi?

Dosadilo mi je ovo pa reko da vidim koliko bi se moglo dobiti.

Nisu statsi nešto nit imam više t8 premiuma, al je dosta grana istraženo ili pri kraju.

Prvo bi promijenio mail pa onda prodao, ako bi mi se isplatilo.

 

 

Nemoj prodavat jel će ti bit žao poslije kad će ti se ponovno htjeti igrati. Pogotovo će ti biti žao prvog acc-a, i pogotovo ako vrijedi nešto (prem tenkovi, puno toga istraženog). Ja sam se čak dva puta vraćao igri (3. acc).

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 1:19 (harrothar).
12 godina
offline
World of Tanks

ja sam tek poceo igrati pa me zanima jel bi mi mogli dati neke smjernice i postoji li neki ranked match mislim ovih par rundi kojih igram s ekipom nit ih nemogu ostetit a kamoli nes drugo oni imaju neke mitraljeze a ne tenkove s granatama pa ako mozhe mala pomoc bio bih zahvalan..

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ako ovo nije za plakat sta je ^^

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Mistercro kaže...

Ako ovo nije za plakat sta je ^^

 

Gan deprešn, a? {#}

Come to the dark side, we have cookies.
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Mistercro kaže...

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

{#}
Zove se gun elevation i 50b bi trebao dobiti buff sto se toga tice jer je trenutno povijesno netocno

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...
Mistercro kaže...

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

{#}
Zove se gun elevation i 50b bi trebao dobiti buff sto se toga tice jer je trenutno povijesno netocno

 

A kaj pa je povijesno točno u ovoj igri? Ni svi nazivi tenkova nisu povijesno točni, a kamoli kaj drugo ;)
1969 Dodge Charger R/T
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Stolnik kaže...
ja111 kaže...
Mistercro kaže...

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

{#}
Zove se gun elevation i 50b bi trebao dobiti buff sto se toga tice jer je trenutno povijesno netocno

 

A kaj pa je povijesno točno u ovoj igri? Ni svi nazivi tenkova nisu povijesno točni, a kamoli kaj drugo ;)

SerB... 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Mistercro kaže...

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

Hehe ma nema frke. Čudim se kako nisi pogodio barem 1 od ta 3. RNG baš nije bio na tvojoj strani.

Come to the dark side, we have cookies.
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Kako slatka pobjeda sa T2 LT. Zaigrao ga iz dosade dok sam čekao centuriona da se vrati, zaboravio opremu namontirati.

http://wotreplays.com/site/1025929#malinovka-drnasty-t2_light_tank

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 0:22 (DrNasty).
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Napokon izgrindao M53/55...U utorak sam pogadjao sa M40/43 muhu u oko a juče ne mogu mausa na po livade...zgadila mi se artica ova dva dana za narednih godinu...M53/55  će malo sačekati dok je ne krenem igrati...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...

Napokon izgrindao M53/55...U utorak sam pogadjao sa M40/43 muhu u oko a juče ne mogu mausa na po livade...zgadila mi se artica ova dva dana za narednih godinu...M53/55  će malo sačekati dok je ne krenem igrati...

Ja sam jučer reko jednom liku u artyju da kupujem light tako da ih mogu ić gazit po kamperskom grmlju...dugo se nisam ko jučer naživcirao,pogađali me iz svih pozicija,stajao ja iza zgrade,kamena ili vozio slalom bio mi je isti k...ufer.

 

Znači krene bitka na Siegfriedovoj(ja u E-100),popnem se na jedovite jade da siđem u grad,izleti mi T34 i otkinem mu 800hp(nebitno),PUFF! i ode mi 2304 healtha,pritisak mi puko u glavu i počeo rageat,sakrijem se iza zgrade da sačuvam to malo hp-a i odjednom BUM!,GW smeće me odero i za tih ~400hp...znači sad na neku light liniju i ganjat artyje,nema druge

10 godina
online
Re: World of Tanks
Ćoby kaže...
malina22 kaže...

Napokon izgrindao M53/55...U utorak sam pogadjao sa M40/43 muhu u oko a juče ne mogu mausa na po livade...zgadila mi se artica ova dva dana za narednih godinu...M53/55  će malo sačekati dok je ne krenem igrati...

Ja sam jučer reko jednom liku u artyju da kupujem light tako da ih mogu ić gazit po kamperskom grmlju...dugo se nisam ko jučer naživcirao,pogađali me iz svih pozicija,stajao ja iza zgrade,kamena ili vozio slalom bio mi je isti k...ufer.

 

Znači krene bitka na Siegfriedovoj(ja u E-100),popnem se na jedovite jade da siđem u grad,izleti mi T34 i otkinem mu 800hp(nebitno),PUFF! i ode mi 2304 healtha,pritisak mi puko u glavu i počeo rageat,sakrijem se iza zgrade da sačuvam to malo hp-a i odjednom BUM!,GW smeće me odero i za tih ~400hp...znači sad na neku light liniju i ganjat artyje,nema druge

Superheavy spall liner pomaže donekle kod artiljerije. Mada ja se ne živciram kad me oni pogode. 

Samomrzeći hrvat
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Hrvatski 7on7 kup u subotu u 15h
www.esl.eu/hr/wot/news/245184/

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...
Ćoby kaže...
malina22 kaže...

 

Superheavy spall liner pomaže donekle kod artiljerije. Mada ja se ne živciram kad me oni pogode. 

Imam ga mountanog...ne znam pomaže li išta kod direktnog pogotka

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...
Mistercro kaže...

Zahebo se u rageu, gun depresion je kad ne mozes spustit top a ovaj put ja nisam mogao dignut :) Snimano uzivo pa hebiga

{#}
Zove se gun elevation i 50b bi trebao dobiti buff sto se toga tice jer je trenutno povijesno netocno

mnogo toga u wot-u je povjesno netočno kada pričamo o wot-u nema smisla povezivat s njim povijest jer on i povjest nemaju nikakve veze,a ma baš nikakve...{#}

 

EDIT: daj prosvijetlite nas i recite što je povjesno točno u wot-u a što nije i vidjet će te čega je puno više 

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 14:57 (Ipe77).
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Ćoby kaže...
Entry Point kaže...
Ćoby kaže...
malina22 kaže...

 

Superheavy spall liner pomaže donekle kod artiljerije. Mada ja se ne živciram kad me oni pogode. 

Imam ga mountanog...ne znam pomaže li išta kod direktnog pogotka

Problem je u tome što i za arty vrijedi calibar overmatching armora tj ako je promjer  topa tri puta veći od oklopa smatra se da nema oklopa. A mislim da je najveći  oklop koji tenkovi imaju na krovu oko 60 mm, tako da ako vas t 10 arty izuzevši bata i obj 261 kod kojih je to još malo kompliciranije,  te Rusi od t 7  s 203 mm opiči po krovu tenka to je full dmg.

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
16 godina
offline
World of Tanks

Overmatch

If the AP or APCR shell's caliber is 2 times or more than the nominal thickness of the armour (Such as a 120mm shell hitting a 60mm thick plate), projectile shell normalization is increased by the following formula: basic normalization * 1.4 * shell caliber / nominal armour thickness. Note that the shell is still capable of bouncing if it strikes the armor at an angle of 70° or more from normal.

 

If the AP or APCR shell caliber is 3 times or more than the nominal thickness of the armour (such as a 120mm shell hitting a 40mm thick plate), no ricochet will happen even if the impact angle is more than 70° from normal. The increased shell normalization described above will also occur.

 

In cases involving HE shells or external module hits, overmatch does not occur.

 

Izvor: http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics#Shell_Normalization

 

 

Stvar kod HE granata kad penetriraju krov trupa ili kupole je u tome što je tamo oklop uglavnom 20-40mm deblijne, a 203mm arty ima HE penetraciju od 102mm. I recimo da upadne pod kutem od 60 stupnjeva, i dalje mora probiti do 80mm oklopa što sa 102mm prosječne penetracije je i više nego dovoljno.

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
crystal6 kaže...

Overmatch

Samo da smislim nešto ...
13 godina
offline
World of Tanks

Patch 9.2

 

Patch 9.2 is scheduled for 28th or 29th for RU server. That means EU will likely get it on Wednesday, but that’s not confirmed yet.

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 11:20 (Stolnik).
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
online
World of Tanks

Instalirao sam si xvm. Moram se priviknuti na to šarenilo i višak informacija :)

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
6 5 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Instalirao sam si xvm. Moram se priviknuti na to šarenilo i višak informacija :)

Napokon 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
14 godina
offline
World of Tanks

dovraga nikako pobjediti, odustajem

Dirty dosen
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas pritisnem "u bitku" tenk ode u bitku a ja ostanem u garaži?!?{#}

Da li je još netko imao slična iskustva?

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks
One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

KV2 mini ili možda KV2 superleggera

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 0:25 (St0ka).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice