World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.272
|
čitano: 8.331.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Jako zabavna igračka

 
 

 

I jedna od danas

 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Od kuda ti ovaj T26E5 kao iznajmljen?

Vidim da ti na printscreenu pise da je vrijeme iznajmljivanja zavrseno

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

Iskreno, pojma nemam kako sam ga dobio u najam, 15 bitaka sam sa njim mogao odigrati, nije mi vremenski bilo ograničeno, to sam iskoristio u strongholdu sa osmicama i puštenim pričuvama za kredite, 500 000 skupio brzo i to je to, istekao period nakon 15 bitaka, sad sam ga ostavio, tak da ga mogu pogledat tu i tam kad lutam garažom

 

a dobio sam ga u najam poslje ove zadnje kampanje, arms race, sad dali je sa njom vezano ili sa nečim drugim, nemam pojma

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Svojevremeno smo dobili AMX CDC u najam, mislim desetak dana. Isto sam ga ostavio u garaži, u njemu sam držao posadu kad nisam imao dosta ležajeva u vojarni. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

 sad bio kod strica, covijek ima 52 godine, igra od 2013. Skoro sve tenkove ima istrazene. E sad vec 5 godina nije koristio ili prodao sve sto je dobijao u depo. Znaci, sve skupa nakon prodaje imao je preko 21 milion srebrenjaka na racunu. Kaze nisam ni znao da se moze prodati. Da mi je neko pricao, ne bi vjerovao.

 

P. S.

 

Rammer-e optike i ostalo ima za par miliona.

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Meni je tu jedino čudno šta čovjek nije znao da može prodat. Ja bi imao barem 2x više kad bi prodao svoj depot. Sve kupujem na popustu, 10-15 komada sve bitne opreme: vstab, rammer, optika, vent, gld... par tisuća protupožarnih aparata, repair i medkitova... Tenkove isto sve kupujem na popustu. Nemam kamo potrošit sve kredite, jedino da spamam zlato bi se topila zaliha, ali tako mi nije gušt igrati, osim kad zatreba. Nedavno sam prešao sa malih na velike repair i medkitove i opet nisam u minusu, a dosta puta zna pomoći.

 

Nego kad smo već kod štednje kredita, nedavno stavljam na sve tenkove onu kamuflažu od 75k za 100 partija. Jeli ja mogu "demountat" bezbroj puta ove gotove stilove koje su se osvajale u football modu i frontline, kao i one blokove po 3 kamuflaže za svaki dio tenka (top, kupola, trup) i za 3 tipa sezone (ljeto, zima pustinja) pa ih premještat iz tenka na tenk kako grindam?

 

PS  Samo da napomenem za one koji ne znaju, u ovaj čet počinju rangirane bitke. Prošli put su taman prije početka sezone bez prethodne najave dali između ostalog popust na tier 8-10 od 30%.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

 

PS  Samo da napomenem za one koji ne znaju, u ovaj čet počinju rangirane bitke. Prošli put su taman prije početka sezone bez prethodne najave dali između ostalog popust na tier 8-10 od 30%.

Tome se ja nadam.

Imam vec tjedan dana istrazen Obj277, posada ponovo istrenirana na 100% nakon retraininga za kredite, ali necu ga jos kupiti.

Ovaj vikend je isto neki specijal sa discountima, pocinju Ranked, pa se nadam 30% popusta. To bi bilo taman skoro 2mil kredita ustede 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
12 godina
offline
World of Tanks

air te kamuflaze mos skidat i metat kolko os ,ja prenestrpljiv za cekanje popusta uzimam odma:) kad mi zareba il kad istrazim tenk ,jedino ak bas nevidim da je neki popust za dan dva,itak zacas pare skupuis sa busterima za lovu i kad pusti klan pricuve

neki dan uzo odma 277 cim ga izgrindo bolji mi je nego kaj sam mislio da bude,u prvoj odma dobio M:)

desilo mi se 2 puta u zadnjih par dana puknem sa pattonom standard b i skinem mu 1011 ??? nije bio ammo rack il da sam ga zapalio ,nis obican probijanac ,onda 2 dana poslje  super c. me pogodi i skine mi 811 ista prica bez da me zapalio il pogodio municiju

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 12:53 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
World of Tanks

Pitanje: sad na ovom summer sale-u koji T8 predlazete za kupiti? Isplati li se ovaj SP sa 30 dana premiuma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Pitanje: sad na ovom summer sale-u koji T8 predlazete za kupiti? Isplati li se ovaj SP sa 30 dana premiuma?

 Ovisi za šta hoces tenk. Za treniranje posade da, za kredite Nikako. 90% bitki si bottom tier, iako tenk ima P.M. sto znaci gold spam, u tim istim bitkama armor ti ne znaci nista.

 

Nego kako vratiti pare uplacene WG preko paypala zadnjih godinu i pol:  Link

12 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

 

 

Nego kad smo već kod štednje kredita, nedavno stavljam na sve tenkove onu kamuflažu od 75k za 100 partija. Jeli ja mogu "demountat" bezbroj puta ove gotove stilove koje su se osvajale u football modu i frontline, kao i one blokove po 3 kamuflaže za svaki dio tenka (top, kupola, trup) i za 3 tipa sezone (ljeto, zima pustinja) pa ih premještat iz tenka na tenk kako grindam?

 

 

 

imas mod auxilium koji ti ima za camo automatsko skidanje i stavljanje (ima i za crew i removable equipment). Tako da efektivno sa 1 kamuflažom možeš pokrit sve tenkove. Samo treba završit bitka u kojoj je tenk sa kamuflazom da se oslobodi. Ako imas par kamuflaza mozes bez brige igrat bez čekanja...

14 godina
offline
World of Tanks

Krenuli me markovi u zadnje vrijeme, a sve manje igram, samo par bitaka da izvršim dnevni zadatak za premiumca tier V i to je to

 
 
 

REPLAY

 

Brko & co.

 
 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 20:48 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Vecer, jel mozda tko igra sa japanskim srednjim tenkovima, neznam dal da se upuštam u taj dio grindanja il da ga zaobilazim? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Osim tiera 7 svi su ninja mediumi koji pucaju iz zasjede.

Nisu prebrzi, nemaju neki oklop no redovito ti je pen dovoljno dobar da ne moraš pucat gold.

A gledaj, devetka je vrlo dobra, a STB je jako lijep (top brzo puca, no bez skilova i hrane ciljanje i preciznost su patetični za tier X).

Linija za iskusnije igrače jer te oklop neće izvaditi iz problema gotovo nikad.

dr.zharre
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Osim tiera 7 svi su ninja mediumi koji pucaju iz zasjede.

Nisu prebrzi, nemaju neki oklop no redovito ti je pen dovoljno dobar da ne moraš pucat gold.

A gledaj, devetka je vrlo dobra, a STB je jako lijep (top brzo puca, no bez skilova i hrane ciljanje i preciznost su patetični za tier X).

Linija za iskusnije igrače jer te oklop neće izvaditi iz problema gotovo nikad.

 

Znaci nesto tipa francusk heavy tenkovi, papir armor, dobar pen i tu i tam se zaleti neki bounce. Hvala na odgovoru mislim da cu krenut s njima, ne vidam ih bas puno pa mi je u jednu ruku i izazov da ih igram.

10 godina
offline
World of Tanks
ekipa, ima netko ideju gdje pitati kôd za novog igrača?
hvala na pomoći
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: World of Tanks
hvala za info, proslijedit ću
15 godina
offline
World of Tanks

Kako vam ide ovaj maraton za T34S?

Ja danas napravio 28. misiju od 28 misija i u petak cu najvjerovatnije napraviti 30.

 

I onda cu s tenkom vjerovatno odigrati jednu partiju i dalje ce cucati u garazi i lijepo izgledati :)

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 9:29 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Isto tako, 28/28. Nisam siguran da ću ga uopće igrati, običan T-34 mi se po svemu čini bolji. Ali hej, možeš ga prodat i dobiješ slot... ;) Ili ga nekom prilikom trejdaš za drugi (bolji) premium, kada to opet i ako omoguće.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže...

... Ali hej, možeš ga prodat i dobiješ slot... ;) 

Imam 18 praznih slotova u garazi, pa mi to bas i nije neka motivacija :) A i nisam prodao niti jedan premium koji sam dobio na raznim maratonima/misijama/cw ili koje su dijelili za godisnjice i slicno.

Odograt cu jednu partiju da i zapamti posadu i to je to. Isto kao onaj T-29 ruski MT koji smo dobili vise se ni ne sjecam zasto.

 

Sve moje ruske MT posade su jako dobre, pa nemam neku motivaciju za treniranje. Osim toga zbog layouta posade poprilicno je los za trening.

Za takve stvari ako bas hocu trenirati posade imam Rudy i T-34-85M koji su za to puuuuno bolji.

Ali dosta dobro izgleda, pa ce ga biti lijepo gledati u garazi 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
10 godina
offline
World of Tanks

WOTCCSKILL4LTU

Code includes:
-1x + 300% crew XP for 2 hours
-1x + 50% credits for 2 hours
-1x Large Repair Kit
-1x Large First Aid Kit
-1x Automatic Fire Extinguisher.
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ne radi kod za mene. Al prezivjet cu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
pitanje: ima li negdje statistika koliko smo sati proveli za ovim sr...m?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Broj bitaka puta 7-8 minuta po borbi i to bi bilo cca to.
Ja osobno oko 4800 sati od 2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

EUWINS18

boosteri za posadu, kredite i xp

uzivajte 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Ne mogu kupit niti jedan tenk.Researchan je i imam pare ali kad stisnem gumb nista se ne dogadja.Ima netko slican porblem?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 21:55 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jel netko mozda veceras zainteresiran da odigramo koju partiju vodova( tier 5-8)? Krenuli bi oko 23:00 pa do kad nam se bude htjelo. Ak ima tko nek me add Lepi22

P.s. mozda nesto ranije al sumnjam da ce klinci zaspat ranije 😁

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Probao sam poljske tier 9 i 10 heavy tenkove na test serveru i monstrumi su. Mislim da ce ih malo rezat.Ali opet kad vidim type 5 i 4 nikad se nezna

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice