World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.271
|
čitano: 8.330.063
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
1BIT kaže...

Možda neki ne znaju, al u tjeku je mini maraton za osvojit Pz.T25, sve šta je potrebno je upisati ovaj kod: SEPTEMBERSPRINT u reedem wargaming code i sudjelovati u maratonu, cilj je da svi igrači koji upišu kod i sudjeluju u maratonu, zajedno skupe 25 miliona tokena, a jedan token se dobije za svaku bitku ako se završi među top 10 igrača po zarađenom iskustvu, neki prosjek je da svaki igrač skupi barem 75 tokena tjekom cjelog maratona, kada svi skupa skupimo 25 miliona tokena, dobivamo premium peticu Pz.T25, mada ne znam šta sa onima koji imaju već Pz.T25...

Uglavnom samo upišite kod i igrajte normalno kao do sada i doprinesite cilju da se sakupi tih 25 miliona tokena te ako se cilj i ostvari, osvojite premium peticu

 Kažu da onaj tko već ima Pz T25 dobije 600 000 silvera...

Na 55 skupljenih tokena se dobije 11x Large repair kit, 11x Large 1st aid kit i 11 Automatskih protupožarnih aparata... Dobije se i 5 članova posade za Pz T25 na 100%.

 daj šta daš. neloš tenk ali je dosta specifičan gameplay.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
toxic kaže...

Koliko treba da se is7 ejsa? koliko mi je falilo?

 

 

 Teško ćeš ga ace-at u osmom tier-u, da si tolko dmg-a napravio u desetkama bio bi sigurno ace, ovako na žalost ništa, al odlična bitka

 

Nego u wg-u se opet nešto kuha...

 

Nema dost premum osmica, pa bi jednu mogli pojačat...

Navodno je to samo proba a odabrali su šasiju od IS3A pa će na nju nakalemit autoloader. 

Kad to sve fino isprobaju izmislit će novi ruski premium koji će usprkos probama i dugotrajnim testovima opet vjerovatno biti OP.

A popraviti MM im naravno ne pada na pamet...

dr.zharre
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...
Navodno je to samo proba a odabrali su šasiju od IS3A pa će na nju nakalemit autoloader. 

Kad to sve fino isprobaju izmislit će novi ruski premium koji će usprkos probama i dugotrajnim testovima opet vjerovatno biti OP.

A popraviti MM im naravno ne pada na pamet...

 Tako nešto sam i sumnjao...

 

Šteta, kad se samo sjetim strongholda prije svih tih silnih premium osmica, pa koja je to milina bila za igrat, samo IS-3 i T54ltwt se igrao, nema boljeg osjećaja kad protivnik izdvoji nekog hevija, obično je to bio IS-3 pa pošalješ dva lajta koji ga izvrte i unište u par sekundi...good old days

 

Premium osmice bi trebalo limitirati samo na random bitke, tj općenito sve premiumce, da pojedinci koji daju lovu za premium tenkove nebudu u prednosti na turnirima, klanskim/timskim i stronghold bitkama jer to igru pretvara baš u pay to win sitluaciju... plati da bi bio u prednosti nad pojedincima...

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

WG je ubacivanjem novih OP premium tenkova i promjenama ovih iz drveta doveo do toga da su gotovo svi premiumi bolji tenkovi.

Nadalje, promjenama su i nabili toliko oklopa po pojedinim tenkovima da je normalan igrač prisiljen pucat gold inače se može ić j****.

A to sve zajedno govori da je WOT postala PTW igra. Možda ne u načelu jer još se uvijek može igrati bez premiuma i premium tenkova,

ali ako se ne zaljubiš u igru i nakon nekog vremena počneš plaćati prem acc i kupiš koji tenk, vrlo brzo se odustane od igre jer ljudi obično nemaju strpljenja za učenje, grind i skill koji bi im pomogao u borbi sa jačim protivnikom. 

I bojim se da ove iz WG-a boli k**** za to, njihovo je da muzu kravu dokle daje mlijeka. 

Bojim se jer volim igrati WOT i da će uskoro doć doba kad ćemo čekati malo dulje da počne partija...

S druge strane barem je igra sad toliko oku ugodnija da ponekad stanem i u čudu gledam koliko izgleda dobro (tu je pomogao i novi OP komp).

dr.zharre
11 godina
offline
World of Tanks

Dragi svi,

 

noobčina ovdje, ispod 3k partija. Zanima me kako se postaviti na mapi u teškom tenku u situaciji kad svi ostali teški tenkovi u timu odu na "netipično mjesto" za teške tenkove. 

 

Npr. na airfiedlu se teškaši najčešće bore oko D, E - 6, 7. I sad svi teškaši recimo odu na plažu kao što mi se desilo jučer. Što bi onda ja trebao raditi? 

 

Ili na Abbey, kad svi teški odu na 8 liniju, (a vjerujem da je 2 linija bolja). Što onda raditi?

 

 

Uzmite u obzir da trenutno igram ARL 44, znači totalno loš oklop, s F3 topom.

 

 

Inače, jučer u toj spomenutoj partiji na airfieldu, sam svejedno otišao na D,E- 6,7. Samnom je došao još jedan TD i dva srednja. Došlo je s druge strane njihova 3 teška, dva srednja i TD i pobili su nas. Uspio napraviti 1 kill i cca 1300 dmg.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

lijepo ne ides do kraja te strane gdje bi trebali ici tvoji teskasi. ako hoces napraviti nesto onda ne forsiraj previse. ali opet to je 50:50, jer mozes cak nekako uspjeti zaustavciti tu stranu pa tvoji probiju drugu, ili ovi zarushaju i pobiju vas i dodu do baze

ali opet i ja sam noob pa ono...

 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
KRISTIJANJE kaže...

Ili se drzi one poznate, "kud svi tud i mali Mujo" bez obzira na glupost te iste ideje ili na svoju prirodnu stranu sa hevijem, ali jako malo udaljen od same baze ili td-ova koji te mogu pokrivati ako su ostali negdje u blizini...Dakle ili da imas minimalno bar 3 tenka na podrsci i obavezno neku dobru poziciju gdje mozes izdrzati dovoljno dugo...

 

Nekad je sve to beskorisno, ali je bitno da si ti svoj posao odradio najbolje sto mozes i mirne si duse...

 

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 13:12 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
KRISTIJANJE kaže...

Dragi svi,

 

noobčina ovdje, ispod 3k partija. Zanima me kako se postaviti na mapi u teškom tenku u situaciji kad svi ostali teški tenkovi u timu odu na "netipično mjesto" za teške tenkove.  

 
Ovisi dosta o mapi i tvome timu. Ako imas potporu TD-ova od iza i ako imas dobru poziciju koju mozes drzati - a da te neprijatelj ne moze rushat jer si unutar dometa potpore - odi na tu stranu. 
Ako pak vidiš da cijeli tim osim 1-2 tenka ide jednu stranu, fuk it, odi i ti. Nema smisla da bezveze zagines na jednom flanku i napravis 2 šuta i odes garazu, kad mozes pomoc na drugoj strani brze pogasiti tenkove. Kako ces odigrati opet ovisi o mapi i situaciji, ja obicno ako vozim brzi tenk ili ako vidim da stoji nekoliko nasih i pokriva bazu cu otic vise naprijed, ako pak tvoj tim se zaleti naprijed ostat cu vise "na sredini" izmedu borbe i baze da se stignem vratiti. 
Neprijatelj ce uglavnom gurnuti do kraja prema bazi kad mu je krilo prazno, a onda si ti u prednosti jer na skoro svim mapama imas dobre polozaje iza baze iz kojih mozes davati dmg neprijatelju dok se priblizava bazi, a da si relativno siguran - problem je naravno sto se u vecini slucajeva i tvoji iz tima zalete ko budale naprijed na boku koji smo dobili, kao sto se njihovi zalete po ovom na kojem nema nikog od nasih 

 

Vremenom ces steci osjecaj, kad upoznas tenkove i igru bolje, kad ces vec znati otprilike kakvu alphu, depresiju itd. ima koji tenk, pa ces moci bolje sloziti "plan" kad vidis kako su tvoji otisli, jer opet varira oces li ici drzati krilo ako neprijatelj ima dva Type 5/Mausa ili ako ima nesto mekse sto tvoji snajperi mogu pouzdanije probiti... btw. znam da se neki nece sloziti, ali msm da su "heavy" strana i "medium" strana gluposti, ne moras s hevijem uvijek ici tamo di "idu heviji". Kada vidim da neprijatelj ima puno mediuma volim otici na "stranu mediuma", jer cesto taj jedan heavy s vise mesa i oklopa napravi razliku, tipa s IS-7, IS-3 ili tako necim brzim na stepama uvijek idem na stranu mediuma, na live oaksu isto mi draze otici uz most nego u grad s brzim hevijem... tako da isprobaj kako ti lezi, imas 3k partija, jos ucis, probaj malo "šarati" pa vidi kako ti lezi, da li ti draze igrati tvrde hevije, da li ti draze mobilnije, velika alpha i manja preciznost za borbu izbliza, manja alpha ali precizniji top za mid-range 
Ja bi ti preporucio da si skines test server (ne znam da li je trenutno aktivan ili ne), tamo di najbolje mjesto za probat sta ti lezi od desetka i da vidis sto ti se svida, a sto ne, da ne grindas bezveze nesto sto ti na kraju nece lezati. Ekipa puca samo golde na testu, al realno i nije neka razlika od live servera tako da

7 godina
offline
Re: World of Tanks
U takvim situacijama u pravilu nikad nije dobro otici sam na stranu gdje nemas podrsku jer su tada moguca dva scenarija - prvi da ces naletit isto tako na 1-2 tenka koji kao brane flank, ali svejedno neces moci pogurati ili drugi izgledniji kad naletis na pola njiovog tima koji ce te pregaziti. Tako da kad se to desi onda ides gdje i ostatak tima i ako si top tier, pogotovo heavy, trebas pokusati pogurati tu stranu i osvojiti je prije nego padne druga strana, onda eventualno probat zauzet njihovu bazu ili se vratiti i braniti svoju sto ovisi o mapi i okolnostima partije i tenku koji vozis.

Naravno ima izuzetaka od tog pravila, ali se s tim nacelno slazu svi dobri igraci. Iznimka ce biti npr. ako si u superteskom tenku i ne mozes pratiti svoj tim koji se sastoji od mobilnijih tenkova i znas sigurno da ih neces moci pratiti pa onda mozes probati ostati negdje blizu baze ako ocekujes da ce protivnicki tim brzo doci i pokusati zauzeti bazu, ali time riskiras da ne napravis nista stete, a da tvoj tim izgubi jer ih nisi podrzao. Ili npr. ako si u nekom td-u bez oklopa pa ces negdje snajpat, itd. Ali uglavnom uvijek pokusaj igrati na onoj strani gdje mozes pobjediti jer ces u suprotnom bzvz poginuti da bi pokusao obraniti flank na koji nitko ne ide.
14 godina
offline
World of Tanks

Nisam već dugo ništa stavio...

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kaj velite na ganjanje novog premiuma?

Sistem će biti isti ko za P46, kreće od sutra.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
vjerojatno naporan grind ali, pored tenka i posade, izdašne nagrade..1700000 silvera, 70 raznih pričuva, nešto equipmenta...
svaki stage counter od nule? samo base xp?
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Svaki od nule, base xp.

Interesira me koja će biti puna cijena paketa. Mislim da je onaj talijan bio oko 450kn, a riješio sam nekih 6-7 zadataka.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja ću žrtvovati privatni život ova dva tjedna.

Možda me žena ubije, al šta ćeš, kaj je tu je.

 

Tenk je ok, neće biti moneymaker, ali nema veze.

Ionako igram rijetko, i kežual.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
280k base xp ako ides samo na zadatke s iskustvom. Za Progetta je trebalo 312k.

Zanimljivo, za teskog britanca 8. razine (Caernarvon) vam treba oko 250k ukupnog iskustva (base xp + dodaci).

Ne znam isplati li se izgubiti 14 dana zivota za ovako nesto. 14 dana = pola mjeseca = pola plaće. Mozda bolje igrati istim tempom kao sto do sad igrate pa onda platiti polovicu ovog tenka ili kupiti nekog drugog.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jel se rusi kome igra u posljednje vrijeme? u zadnjih par dana vec 2 puta. evo sad maloprije samo nez dal je do win updata ili do njih, ali igra zastekala pred ulazom u garazu i zbloga cijeli komp

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Ja ću žrtvovati privatni život ova dva tjedna.

Možda me žena ubije, al šta ćeš, kaj je tu je.

 

Tenk je ok, neće biti moneymaker, ali nema veze.

Ionako igram rijetko, i kežual.

 Nije vrijedno toga, trebaš radit 20 000exp po danu da bi ga dobio for free, tj da bi 17.9 imao 280 000exp-a...

Oko 4-5 sati dnevno, ovisno o igraču bi se trebalo igrati...

 

Znači odma prvi dan treba prve tri etape riješit i započet četvrtu...

 

Al vjerujem da je dobar money maker, slično kao progetto od prošlog maratona...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 18:42 (1BIT).
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Jarvan kaže...

Ja ću žrtvovati privatni život ova dva tjedna.

Možda me žena ubije, al šta ćeš, kaj je tu je.

 

Tenk je ok, neće biti moneymaker, ali nema veze.

Ionako igram rijetko, i kežual.

 Nije vrijedno toga, trebaš radit 20 000exp po danu da bi ga dobio for free, tj da bi 17.9 imao 280 000exp-a...

Oko 4-5 sati dnevno, ovisno o igraču bi se trebalo igrati...

 

Znači odma prvi dan treba prve tri etape riješit i započet četvrtu...

 

Al vjerujem da je dobar money maker, slično kao progetto od prošlog maratona...

 Ako opletem 60-70% popusta, možda ga kupim, ako ne ... izgrindao sam lovu, opremu i pokoju liniju.

Win/Win

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

jel se rusi kome igra u posljednje vrijeme? u zadnjih par dana vec 2 puta. evo sad maloprije samo nez dal je do win updata ili do njih, ali igra zastekala pred ulazom u garazu i zbloga cijeli komp

 Ja sam imao sličan problem, u mom slučaju rješenje je da sam stavio igru u "Windowed" mod, ali bez ruba... iz nekog razloga se onda ne dogada rusenje, a čim stavim u "full-screen" ruši se svakih par bitaka. Za sada ću tako igrat do sljedećeg updatea

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

ma nisam ni ja u fullu jer sam navikao da vidim koliko je sati tili da gledam nesto sa strane ionako je ulazak u bitke produzen za bar 10-15sek

malo mi cudno da mi je uspjelo sve zblokati posto je i5proc i 10504gb pa ono gledam sta di kako. inace citam po fejsu ove balkanske grupe da se isto dogada

10 godina
offline
World of Tanks

Ne znam šta se dogodi kad dobijem premium gratis, ali onda gubim bitku za bitkom, kao da igrači upali bot pa samo skupljaju pare, strava, koji god tenk odaberem...

Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Veceras lik sa vkB tier 9 heavy tenkom zauzme mjesto iza svih nas. A najaci tenk u timu. I onda cijeli partiju sere kako su svi Td-ovi pokraj njega. Jer oni ipak moraju biti iza heavy tenka. Samo nznam gdje jer je on vec u pripizdini iza i snajpa s tim tenkom. Nekad stvarno neznaam sta bi rekao takvim idiotima.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
Veceras lik sa vkB tier 9 heavy tenkom zauzme mjesto iza svih nas. A najaci tenk u timu. I onda cijeli partiju sere kako su svi Td-ovi pokraj njega. Jer oni ipak moraju biti iza heavy tenka. Samo nznam gdje jer je on vec u pripizdini iza i snajpa s tim tenkom. Nekad stvarno neznaam sta bi rekao takvim idiotima.

 ŠTa reć, u zadnje vrijeme HT dosta snajpaju, ajde da je AMX neki ili Tiger 1, ali VK...

Festina lente
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jučer se iznenadio, upalim WoT i T-25 mi u garaži.

Mogu reći da zarađuje odlično, 40k prosjek po partiji.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
sokre kaže...

nije da nešto igram u zadnje vrijeme. ali evo jedne prigodne.

 

Zg, Slavonska avenija špica u petak.

 

 

 I ja sam vidio jednoga, u pazi sad - Karlobagu! Fotkao sam ga i tražio mu nick na noobmeteru, i ima ga!

Ali sam poslije doznao od jednog vozara iz Poljske s kojim surađujem da je u Poljskoj česta rega WOT i nema veze s World Of Tanks, na žalost. On igra WOT, dobar je igrač i poznata mu je ta fora, ali da, eto, nema veze s pravim WOT-om. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
World of Tanks

Jel ima netko Progetto 46? Vidim sad je u shopu dostupan. Jel zaista OP kao što ekipa kaže?

Imam već lorr 40t i zanimam me jel talijan bolji. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Jel ima netko Progetto 46? Vidim sad je u shopu dostupan. Jel zaista OP kao što ekipa kaže?

Imam već lorr 40t i zanimam me jel talijan bolji. 

 Je, smeće talijansko bounca mi 128mm AP u flank, ono brz je za svoju veličinu pa nemaš vremena kad gađat, mislim da je odličan.

Festina lente
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Jučer se iznenadio, upalim WoT i T-25 mi u garaži.

Mogu reći da zarađuje odlično, 40k prosjek po partiji.

 Koji SF za mene.

 

T 25 mi je prvi premium koji sam kupio, i trenutno na njemu imam 44% wr na 150 partija, s prosječnim damageom od cca 260 lol.

 

Početnik sam pa ću si oprostiti.

 

Inače mi ovaj tenk izrazito ne leži, brz je al traverse mu je ko da je parkiran u živo blato, top osrednji, hp super dok je oklop nepostojeći.

 

Zbog brzine prvi dođem u vrevu, ekspresno me napucaju pa nazad u garažu.

 

Rinse and repeat.

 

jaska jaska jaskaja
10 godina
offline
World of Tanks

Kupio E75, nisam mogao čekati, odavno ga otključao, ali kako otkrivan cilu Njemačku liniju, nikako skupit para, divota od tenka, doduše još na 105mm, a kad dođe najjači, bit će ajme.

Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pa ovo je bogu plakati sta je postala ova igrica. nisam u plusu s pobjedana valjda zadnji par mj

 

i ajd mozda sam glup ili noob ali jel mi tko moze reci koja je fora ovo s nestajanjem tenkova tj da vise nije spotan.  na 10m na cistini nestane tenk i to gromada od tenka. ja stojim 3km iza zbunja mene spotaju ja ne spotam tenk na pola metra koji doslovno stoji na rubu grmlja i jos mu viri cijev van. ali ne spotam tek kad me ubiju

 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice