Savjetnik za izbor pc zvučnika izdvojena tema

poruka: 4.870
|
čitano: 1.217.335
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
ansha kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

 aj ako kupis javi koliko su dobri

14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Timo kaže...
ansha kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

 aj ako kupis javi koliko su dobri

Vjerojatno cu uzet, ne ocekujem da su dobri, samo da ne budu previse losi i ja zadovoljan 

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
ansha kaže...
Timo kaže...
ansha kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

 aj ako kupis javi koliko su dobri

Vjerojatno cu uzet, ne ocekujem da su dobri, samo da ne budu previse losi i ja zadovoljan 

nadam se da ces se iznenadit koliko su dobri 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

 godinu dana su na trzistu, ne spominje ih nitko ziv, 3" bass vs 4", 3kg vs 3.6kg za Genius...Hf1250b doslovno ubijaju kad se naloze, sto je najbolje i kad su tihi odlicno zvuce a ne da necujes pola tonova.lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Stjepanj kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

 godinu dana su na trzistu, ne spominje ih nitko ziv, 3" bass vs 4", 3kg vs 3.6kg za Genius...Hf1250b doslovno ubijaju kad se naloze, sto je najbolje i kad su tihi odlicno zvuce a ne da necujes pola tonova.lp

Ubijaju usi od krsa i distorzije? Pa nitko normalan ne kupuje ovakve zvucnike ocekujuci dobar zvuk, ovo je da mi nesto u pozadini tiho svira dok radim posto ne postoje slusalice koje ne zelis razbit nakon vise od 2h nosenja....

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika

Nisu krs i ne rade distorziju, bas zvuce sasvim zadovoljavajuce za svoju cijenu (iako su prvotno kostali samo 180kn cini mi se).

 

Pogledaj malo recenziju tu na forumu:

 

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/genius-sp-hf-1250b-recenzija-review/186786.aspx

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 21:19 (djigibao).
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Ja ih nisam još imao potrebe odvrnuti na više od 50% jer dobro grme...heben je taj genius za te pare. Jedina mana ak držiš blizu njih mobitel dobiješ povremeno krckanje zvuka. Brijem da ih nikada nebudem mijenjao, tko prvi rikne...ja ili oni 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
ansha kaže...

Ubijaju usi od krsa i distorzije? Pa nitko normalan ne kupuje ovakve zvucnike ocekujuci dobar zvuk, ovo je da mi nesto u pozadini tiho svira dok radim posto ne postoje slusalice koje ne zelis razbit nakon vise od 2h nosenja....

 tebi je izgleda u glavi krs i distorzija vec duze vrijeme mislim da je bila i recenzija u Bug- od Davora koji je napisao da zvucnici zvuce poput pravog hi-fi-a i da su hebeno glasni, ja mogu to samo potvrditi poput svih ostalih a ti sad kupi kaj oces.lp

Intel Core™ i7 Forever
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
djigibao kaže...

Nisu krs i ne rade distorziju, bas zvuce sasvim zadovoljavajuce za svoju cijenu (iako su prvotno kostali samo 180kn cini mi se).

 

Pogledaj malo recenziju tu na forumu:

 

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/genius-sp-hf-1250b-recenzija-review/186786.aspx

 Za 180kn da, za cca 340, NE! ne znam iskreno, ali te Geniuse sam štekao u laptop (neki krš realtek), u komp (realtek 892 i 887), xonar dg i DAC X6 i ama baš nigde mi nisu dobro zvučali, ko da nešto fali.

 

Lođitek z333 mi se tu puno bolji pokazao, čak i Lođitek zNEŠTo (2.0 sistem identičnog izgleda ko z333), imao ih kratko na poslu i bili su u rangu Geniusa, a bili su 170kn u mikronisu.

 

EDIT: Z240, sjetio sam se.,

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 7:17 (Karlek_19).
16 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Meni je prelazak s Logitech S220 na Genius HF-1250B rezultirao osjetnim upgradeom zvuka.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Stjepanj kaže...
ansha kaže...

Ubijaju usi od krsa i distorzije? Pa nitko normalan ne kupuje ovakve zvucnike ocekujuci dobar zvuk, ovo je da mi nesto u pozadini tiho svira dok radim posto ne postoje slusalice koje ne zelis razbit nakon vise od 2h nosenja....

 tebi je izgleda u glavi krs i distorzija vec duze vrijeme mislim da je bila i recenzija u Bug- od Davora koji je napisao da zvucnici zvuce poput pravog hi-fi-a i da su hebeno glasni, ja mogu to samo potvrditi poput svih ostalih a ti sad kupi kaj oces.lp

Poput pravog hi-fi-a?   

 

Znaci ovi genius-i od 300kn su znatno bolji od Logitecha 623 od 1100kn? Posto sam Z623 slusao i zvuce ko govno...

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
I ja sam slusao sistem od 560,000,00kn pa sta onda? Kupi kaj oces kad toliko pametujes.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Stjepanj kaže...
I ja sam slusao sistem od 560,000,00kn pa sta onda? Kupi kaj oces kad toliko pametujes.lp

Ja pametujem? Pa ti si biserko dosao sa nekijm hi-fi pricama u raspravu o zvucnicima od 300kn, jel tebe ikad sram?

12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Ajde trolu u svakoj temi izmisljas toplu vodu, zvucnici kostaju 350kn i svaka isusova recenzija na svijetu govori da zvucnici zvuce odlicno, onako "hi-fijevski" to sto ti napisano shvacas doslovno je tvoj mentalni problem...ponavljam ti ko jazavcu po 3 put uzmi si ono sto si vec naumio prije pitanja.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Stjepanj kaže...

Ajde trolu u svakoj temi izmisljas toplu vodu, zvucnici kostaju 350kn i svaka isusova recenzija na svijetu govori da zvucnici zvuce odlicno, onako "hi-fijevski" to sto ti napisano shvacas doslovno je tvoj mentalni problem...ponavljam ti ko jazavcu po 3 put uzmi si ono sto si vec naumio prije pitanja.lp

Koja recenzija, daj linkove. Kolko vidim, par postova iznad covjek iz vlastitog iskustva kaze da su drek. Ti si za bilo kakav hardware nemjerodavan jer je sve tvoje najbolje a priustit si mozes samo otpad...

9 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Napišem iskreno iskustvo i lik mi lupa TD jer eto kritiziram nesto kaj je njemu super. Cudesno. Ko da smo djeca..

 

Hočeš zdravo seljački,  Lođitek z333 i z240 mi je slicnije zvučao Edifieru r1850db, koje sad imam i smatram kvalitetnijim (mislim da tu nema dvojbe...) zvučnicima, od spomenutih Geniusa. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Imate koju preporuku zvucne kartice polovne? Genius 1800a zvucnici su u pitanju. Za cca 100-200kn

 

Ovako nešto?

Zvučna

 

Hvala. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 14:28 (Silvertiger).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Karlek_19 kaže...

Napišem iskreno iskustvo i lik mi lupa TD jer eto kritiziram nesto kaj je njemu super. Cudesno. Ko da smo djeca..

 

Hočeš zdravo seljački, Lođitek z333 i z240 mi je slicnije zvučao Edifieru r1850db, koje sad imam i smatram kvalitetnijim (mislim da tu nema dvojbe...) zvučnicima, od spomenutih Geniusa. 

 ma mrak su

10 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Dali je netko imao Harman Kardon SoundSticks III ? trenutno imam logitech z506,ali cini se da su dali svoje,pa ako je netko imao ove koje sam naveo ili ih je cuo uzivo slobodno nabacite komentar

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Jel čemu ovo? https://www.links.hr/hr/zvucna-kartica-vanjska-usb-asus-xonar-u3-052350016

Išla bu u kombinaciji sa Genius  HF 1800 A i Sennheiser 201 sluškama. Nije mi toliko ni do zvučnika koliko je loš zvuk na sluškama na zvučnoj od matične, na laptopu su sluške davale dosta bolji zvuk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
lobotomac90 kaže...

Jel čemu ovo? https://www.links.hr/hr/zvucna-kartica-vanjska-usb-asus-xonar-u3-052350016

Išla bu u kombinaciji sa Genius  HF 1800 A i Sennheiser 201 sluškama. Nije mi toliko ni do zvučnika koliko je loš zvuk na sluškama na zvučnoj od matične, na laptopu su sluške davale dosta bolji zvuk.

 ovo mi djeluje uvjerljivije, pogotovo zbog ugrađenog pojačala za slušalice, i daleko funkcionalnije.

 

https://www.links.hr/hr/zvucna-kartica-vanjska-usb-asus-xonar-u5-5-1-052350024

15 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

To mi puno love, cijena ko i zvučnici :D Ili da bolje idem na Asus Xonar DGX? nagurano mi sve u kućištu jer je matična mini, ali stat će, gledao baš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Pozdrav! Mogu li dobiti savjet za kupnju zvučnika za PC s ambijentalnim svjetlom u raznim bojama do 400 kn?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 17:42 (plotthickens).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
ansha kaže...
Timo kaže...
ansha kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

 aj ako kupis javi koliko su dobri

Vjerojatno cu uzet, ne ocekujem da su dobri, samo da ne budu previse losi i ja zadovoljan 

 jesi ih na kraju uzeo? ako da kakvi su?

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
plotthickens kaže...

Pozdrav! Mogu li dobiti savjet za kupnju zvučnika za PC s ambijentalnim svjetlom u raznim bojama do 400 kn?

 

 

 Ja ih za ispod 200€ nisam vidio...mislim da su neki Razerovi cilindri bili najeftiniji od tih rgb cudesa.lp

Intel Core™ i7 Forever
14 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor pc zvučnika
Timo kaže...
ansha kaže...
Timo kaže...
ansha kaže...
djigibao kaže...
Jedino radi toga jer su Geniius 2x20W, a Modecom 2x15W pa mislim da bi mogli bit bolji, naravno da mogu bit u krivu...modecom nisam vidio ni cuo.

Mozda netko drugi ima nesto pametnije za rec\predlozit

Ma i 15W je previse ako je uopce to 15W rms-a...

 aj ako kupis javi koliko su dobri

Vjerojatno cu uzet, ne ocekujem da su dobri, samo da ne budu previse losi i ja zadovoljan 

 jesi ih na kraju uzeo? ako da kakvi su?

Nisam, pustam si muziku s linije dok radim :)

12 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Hf1250b genius! Zanima me na koji način i da li uopće mogu spojiti direktno ove zvučnike na lg 49uh610v osim na taj ulaz za slušalice? Evo slika koje ulaze ima tv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Pa kao šte se da primjetiti nemam pojma o tome pa ulaz/izlaz zanima me da li mogu spojiti te zvučnike na tv? Iz tvoga odgovara čini mi se da ne mogu ako sam te dobro shvatio:) Ili je jedina opcija ta za ulaz/izlaz za slušalice? :)  

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor pc zvučnika

Izlaz za slušalice. Eventualno chinchevi ako TV ima IZLAZE. Ako spojiš ulaz od zvučnika (gdje signal ulazi) na ulaz od televizora (gdje signal ulazi) nećeš dobiti ništa.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Vaš audio kutak
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice