Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.667.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

evo i meni danas javiti da su mi poslali novu USB zvucnu, pa da vidimo i to

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imali netko preporuku nekih sluski da su nesto jeftinije od ovih CLOUD II ?

Trenutno imam Logitech G35 vec su dosta stare i isparane pa me zanimaju nove. Ima netko preporuku nekih ili je Cloud II stvarno tenutno best buy?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Cloud 1
ili
Func HS-260
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...
Cloud 1
ili
Func HS-260

 Moze li mi netko reci hoce li biti velika promjena u dosnou na G35 ? Jeli netko mogao usporediti oba headseta?

16 godina
online
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja sam imao G35 duže vremena i sad Cloud cca godinu dana. G35 ima bolji mikrofon i uvjetno bolje efekte (prije svega softverski nabrijane i umjetne), no sve ostalo je debelo na strani Clouda (kao i u odnosu na neke druge "gaming" headsete na tržištu).
Uglavnom, G35 ili Cloud? Cloud, debelo.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...

Ja sam imao G35 duže vremena i sad Cloud cca godinu dana. G35 ima bolji mikrofon i uvjetno bolje efekte (prije svega softverski nabrijane i umjetne), no sve ostalo je debelo na strani Clouda (kao i u odnosu na neke druge "gaming" headsete na tržištu).
Uglavnom, G35 ili Cloud? Cloud, debelo.

 Puno hvala na pomoći i na linku.

Da li jemožda kod Clouda II popravljeni mikrofon ili je ostao isti? U nedoumici sam jer ove G35 počele su se ljuštiti (koža od slušalica mi ostaje na licu kad ih skinem) a i kabel je cijeli nikakav (ako ih malo više pomaknem počnu krčati pojavljuje se u windowsima da USB uređaj nije prepoznat itd). Nije im mala cijena isto...

16 godina
online
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Za mikrofon neznam, ali ti moram napomenuti da iako na Cloud 1 nije ništa posebno, ja sam imao problema "out of the box", a s drugim je mikrofonom stvar bila puno bolja nego kad sam pisao usporedbu. Inače i nakon godine dana su doslovno kao nove (a koristim samo jastuke presvučene kožom). Cloud II imaju dosta problema sa USB zvučnom, al to bolje da kolege daju iskustva koji imaju Cloud II.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Malo sam gledao po netu testove mikrofona Cloud II i čini mi se da je prilično loš (ako uzmemo za usporedbu G35). Našao sam Plantronics Gamecom 788 da je jako dobar headset a nije tako razvikan i dosta je jeftiniji. Ima netko saznanja o tom headsetu?

Ili možda Sennheiser PC 323D ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 21:33 (naPerk777).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
naPerk777 kaže...

Malo sam gledao po netu testove mikrofona Cloud II i čini mi se da je prilično loš (ako uzmemo za usporedbu G35). Našao sam Plantronics Gamecom 788 da je jako dobar headset a nije tako razvikan i dosta je jeftiniji. Ima netko saznanja o tom headsetu?

Ili možda Sennheiser PC 323D ?

 SVE je to losije od Takstar Pro80.

Ne vrijedi ti zbog osrednjeg headset mikrofona uzeti headset koji lose zvuci.

Twitter: @191x7
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 SVE je to losije od Takstar Pro80.

Ne vrijedi ti zbog osrednjeg headset mikrofona uzeti headset koji lose zvuci.

 +1

Ja sam isto bio "napet" za gaming headsete, ali vjeruj mi, ne isplati se.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lovac kaže...
191x7 kaže...

 SVE je to losije od Takstar Pro80.

Ne vrijedi ti zbog osrednjeg headset mikrofona uzeti headset koji lose zvuci.

 +1

Ja sam isto bio "napet" za gaming headsete, ali vjeruj mi, ne isplati se.

 Šta bi to trebaLO značiti? Kingston HyperX CLoud / Cloud 2 / Cloud Core JE jedini Takstar Pro80 dostupan na našem tržištu.

Dodali su osrednji mikrofon (obični kao na mnogim drugim headsetima, neka srednja klasa tih headset mikrofona) i to je to.

Ono što sam napisao je da ga to što neki žnj headset ima malo bolji mikrofon NE SMIJE spriječiti u tome da uzme Cloud jer ipak je najbitnije ono što čuješ, a ne jel te oni što te slušaju čuju 1 dB tiše ili glasnije.

Twitter: @191x7
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 Šta bi to trebaLO značiti? ...

 ? Mislim da si me nešto krivo shvatio jer nemam pojma što si upravo napisao :D

Ja mu samo velim da sam slinio za gaming headsetima (G35, Syberia etc.) al da se slažem s tobom da je Takstar, odnosno Kingston bolji i više se isplati od tog svega unatoč osrednjem mikrofonu.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sve sto vise citam sve mi se manje svidjaju "gaming headseti". Razmisljam da uzmem headphone  (Audio-Technica ATH-AD500X)+zvucnu (XONAR)+poseban mic.

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zdravo!

 

Toliko sam čitao da su dobre slušalice Kingston HyperX Cloud pa sam planirao kupit takve slušalice. Da li se isplati za moj laptop MSI GT70? Inače je star za godinu dana. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
abajagil kaže...

Zdravo!

 

Toliko sam čitao da su dobre slušalice Kingston HyperX Cloud pa sam planirao kupit takve slušalice. Da li se isplati za moj laptop MSI GT70? Inače je star za godinu dana. Hvala!

 Naravno. :D

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može preporuka nekih jeftinijih slušalica? Promijenio sam bar 5-6 komada genius i slične marke, uvijek odu kod jacka.

Gledao sam Sharkoon Rush Core iako mi se ne sviđa boja, tražim nešto u tom cjenovnom rangu samo manje kičasto (jednobojno/crno).

Naravno, ako su te Sharkoon kvalitetnije od ostalih u tom cjenovnom rangu neću više razmišljati, nego uzeti dotične.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
s0me0ne kaže...

Može preporuka nekih jeftinijih slušalica? Promijenio sam bar 5-6 komada genius i slične marke, uvijek odu kod jacka.

Gledao sam Sharkoon Rush Core iako mi se ne sviđa boja, tražim nešto u tom cjenovnom rangu samo manje kičasto (jednobojno/crno).

Naravno, ako su te Sharkoon kvalitetnije od ostalih u tom cjenovnom rangu neću više razmišljati, nego uzeti dotične.

 ima ih moj susjed, neugodne su u picku materinu, a i u par tjedana zavrsile dva puta na servisu zbog mikrofona....

16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
s0me0ne kaže...

Može preporuka nekih jeftinijih slušalica? Promijenio sam bar 5-6 komada genius i slične marke, uvijek odu kod jacka.

Gledao sam Sharkoon Rush Core iako mi se ne sviđa boja, tražim nešto u tom cjenovnom rangu samo manje kičasto (jednobojno/crno).

Naravno, ako su te Sharkoon kvalitetnije od ostalih u tom cjenovnom rangu neću više razmišljati, nego uzeti dotične.

 Ma štedi i kupi nešto pošteno (i po zvuku, a i po kvaliteti).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ma nije mi potrebno ništa kvalitetnije što se tiče zvuka, a i stvarno mi nisu potrebne skuplje slušalice jer mi trebaju tu i tamo kad nešto igram da ne ori cijeli stan.

 

EDIT: S obzirom da mi mikrofon nije potreban, nije nužno da je gamerski headset pa sam gledao nešto tipa Sennheiser HD201 (kod kojih je predugačak kabl za moje potrebe).

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 0:08 (s0me0ne).
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo da još zadnji put prije kupnje vidim što preporučate. Nakon puno gledanja i svega izbor je pao na sljedeće.

Hyperx Cloud (prva verzija jer sam zakljucio da ionako dosta ljudi ima problema sa USB zvucnom)

SuperLux HD668B+novi ear padovi+zalman clip on mic

(

)

 

Cijena Clouda je oko 580 kuna dok je cijena druge kombinacije 650 kuna.

SuperLux mi se sviđa jer su open backed i nije toliko zamorno za uši,dok je cloud kompaktno sve u jednom.

Stvarno nisam više pametan :(

 

7 HyperX Cloud
7 SuperLux HD668B kombinacija
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 1:24 (naPerk777).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pogodi sta se meni dogodilo s tim sranjem.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Raykip kaže...

Pogodi sta se meni dogodilo s tim sranjem.

 Na koje tocno sranje mislis?

12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bude Logitech napokon blizu Cloudu u kvaliteti zvuka ili bar udobnosti, ili nema šanse? :D

http://www.bug.hr/vijesti/logitech-predstavio-dva-nova-71-headseta-igrac/145992.aspx

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

S takvim izgledom i fičerima, teško. Da je običniji a ta cijena možda bi nešto i bilo...

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

 

naPerk777 kaže...
Raykip kaže...

Pogodi sta se meni dogodilo s tim sranjem.

 Na koje tocno sranje mislis?

 Dole desno od tu/td i hvala imas gumb nadporuka. To stisni i pokaze ti za koju je to poruku bio odgovor.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 11:26 (Raykip).
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo, samo da javim, decki, nastavno na problem sa USB zvucnom od Cloud II, ljubazni ljudeki iz Kingstona su mi poslali kompletnu novu USB zvucnu sa kablom, te za sada nema ama bas nikakvih pucketanja...

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 15:57 (kicmabrajker).
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

I meni stigao novi USB, sve super, nesto je tisi, iako realno nema potrebe da bude glasniji (bar meni) i nema vise pucketanja. Problem rijesen.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

@s0me0ne, ne znam kakve su ove sharkoon, i nisam dugo u gamingu, ali za cca 200 imas polovnih siberia v2, a s njima neces pogrijesiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2015 20:37 (jopaa991).
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hvala na preporuci, ali ne želim baš polovne slušalice uzimati. Tražim najmanje zlo među jeftinim slušalicama, ne moraju isključivo biti za gaming (zapravo, ne moraju uopće), samo da su malo kvalitetnije i da mi ne riknu kroz pola godine.

15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Zapele su mi za oko sennheiser zero gaming. I dok sam čitao review-ove neki kažu da onboard zvučna nije dovoljna za taj headset te da neće radit kako treba te da bi se trebala kupiti neka kvalitetnija zvučna creative, asus. Da li je to istina. Ako ih spojim na laptop DELL 5720 da li se radit normalno.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice