Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.186.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mariocroatia78 kaže...

Ja sam isao u Links kupiti modecom volcano i oba prodavaca su me samo pogledali i rekli da savjetuju da ga ne uzmem,ja ono,zasto,cujem da je mis navodno dobar i u bugu ga hvale i kupuju a on meni da je to mis sa najvise reklamacija i da bjezim od toga.... sad ti budi pametan... na kraju sa logija provjerenog uzeo...

  Jel nekim čudom taj što su ti na kraju prodali bio skuplji od Volcana ??

15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Naletio sam prekjučer u Protisu na Roccat Kone Pure za 400kn. Savršeno odgovara mom 'claw' gripu. Za te novce apsolutni steal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
itomic009 kaže...
mariocroatia78 kaže...

Ja sam isao u Links kupiti modecom volcano i oba prodavaca su me samo pogledali i rekli da savjetuju da ga ne uzmem,ja ono,zasto,cujem da je mis navodno dobar i u bugu ga hvale i kupuju a on meni da je to mis sa najvise reklamacija i da bjezim od toga.... sad ti budi pametan... na kraju sa logija provjerenog uzeo...

  Jel nekim čudom taj što su ti na kraju prodali bio skuplji od Volcana ??

 Reklamirao sam mis i imao sam 500kn za bilo kaj potrosit... kako god bilo,uzeo sam logitecha na kraju a mogao sam recimo taj volcano + jos nesto...

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz..

 

Jer se isplati uzeti ovaj MIŠ za igre :) 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pokvario mi se Coolermaster Alcor i u potrazi sam za novim misem.

 

Izbor je pao na 2 misa, a to su Logitech g502 i g403.

 

Ukoliko bih uzimao g502 uzeo bih preko Alze, no vise mi se svida g403 jer je slicniji oblikom Alcoru.

Ukoliko bih uzimao g403, je li ga je bolje uzet u Protisu, Alzi ili Linksu(znam da su oni najbolji sto se tice reklamacija, pa mi ne smeta razlika)?

Kako ide s Alzom vezano uz reklamaciju?

 

Koji je bolji mis od ova 2?

Kao sto sam vec rekao, zbog oblika sam blize kupovini g403, ali zanimaju me vasa misljenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
G502
Samsung S6 Edge+
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Alzashop pošalje kurira da pokupi neispravnu robu, proslijede ga u servis i kad utvrde da je neispravan, šalju novog.

Koliko vidim, sve kako treba, samo si relativno dugo bez proizvoda.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Uzeo sam danas mis , Trust GXT 782 al nisam dobio cd za drivere ili sta vec... Onaj logo na kraju misa, ne mogu da stavim jednu boju vec ih sam mijenja. Dali ima neki program sa kojim se moze to izmijeniti ' 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
razermario kaže...

Uzeo sam danas mis , Trust GXT 782 al nisam dobio cd za drivere ili sta vec... Onaj logo na kraju misa, ne mogu da stavim jednu boju vec ih sam mijenja. Dali ima neki program sa kojim se moze to izmijeniti ' 

 Nećeš vjerovati, ali na stranicama od Trusta ti sve piše

Ne postoje driveri, miš stalno mjenja boje:

http://www.trust.com/en/product/21142-gxt-782-gaming-mouse-mouse-pad

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav. Dosad sam imao g302 i odavno me zezaju dupli klikovi, ali eto trpim jer obično u igrama nemam problema sa tim, a znamo koji su prioriteti. 

Tu sam dobio preporuku za njega, ali kako sam čitao dosta problema ljudi imaju sa tim klikovima. Mislio sam se oću ići na reklamaciju, ali kako ću ljudima potvrditi da imam problem ako i meni nekad radi normalno, a nekad zeza.

Ugl. prošli put sam tražio preporuku do 300kn, sad može i niže do 200, ajmo reći 200-300, ali bliže 200. Imam fingertip grip. Ne patim za dpi, ne treba bi milijun tipki na njemu niti da svijetli u cijelom rgb spektru, samo da je udoban i da nema kvarova. Barem ne onih koje ima velik broj kupaca. 1. put kad sam išao uložiti malo više u miš dobio problem, jbg vjerojatno je sreća u pitanju, ali eto...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pitaj u dućanu za reklamaciju. Ako ti oni ne priznaju, javi se ravno Logitechu preko supporta. Onda ćeš dobiti novi miš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

To si mi rekao prije koji mjesec isto, ali onda ostajem neko vrijeme bez miša, a i opet dobijam drugi isti koji me opet može nakon par mjeseci počne zezat.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pa na neko se vrijeme možeš zadovoljit nekim šrotnim mišem od 20 kn. Tom logikom nitko ne bi trebao ništa reklamirati zato što postoji mogućnost da će dobiti isti problem. Realno, kupovina novog miša bila bi bacanje novaca.

7 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koji bežični miš za surfanje da kupim, neće služiti za gaming, već isključivo surfanje, palm grip, do 200-300kn?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 21:03 (Jim Raynor).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jim Raynor kaže...

Koji bežični miš za surfanje da kupim, neće služiti za gaming, već isključivo surfanje, palm grip, do 200-300kn?

 #bilokoji Logitech

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ima li tko iskustva s logitech g300s, te isplati li se dati 100kn vise za g203? Najvaznije kod misa kvaliteta, jer se kupuje na vise godina.. Moze i neka druga preporuca do 350kn, a da nije modecom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 21:21 (sLim95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sLim95 kaže...

Ima li tko iskustva s logitech g300s, te isplati li se dati 100kn vise za g203? Najvaznije kod misa kvaliteta, jer se kupuje na vise godina.. Moze i neka druga preporuca do 350kn, a da nije modecom.

 Rival 100

9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav Ekipi. E ovako, bacam se u kupovinu gaming misa sljedeci tjedan pa bi mi dobro dosla jos koja preporuka, cifra preko koje nebih isao je maximum 380-400kn max. Namjena su igre naravno, pretezno za Rainbow Six Siege, CS GO, WoW itd. Ne treba mi mis sa 10 tipki il vise doduse iako igram MMO-e tu i tamo, vise pucacine, znaci maksimalno kakvih.... 4-5 pretpostavljam. Takodjer pitanje jer se ne kuzim u miseve tolko dobro a to je kolka je razlika u korist laserskog naspram optickog misa i kolko se to u praksi osjeti u brzim pucacinama ? Za sad sam nasao samo jednog za kojeg mislim da bi mi odgovarao a to bi bio ovaj ( http://www.adm.hr/product.asp?product=asus-echelon-laser-mouse-5600dpi-usb-response-time-up-to-1000hz-1ms-polling-rate-dpi-stages&code=10527ADM ) ali kao sto sam rekao ako ko ima jos kakvih prijedloga molim recite. Hvala Vam unaprijed :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Sarenn kaže...

Pozdrav Ekipi. E ovako, bacam se u kupovinu gaming misa sljedeci tjedan pa bi mi dobro dosla jos koja preporuka, cifra preko koje nebih isao je maximum 380-400kn max. Namjena su igre naravno, pretezno za Rainbow Six Siege, CS GO, WoW itd. Ne treba mi mis sa 10 tipki il vise doduse iako igram MMO-e tu i tamo, vise pucacine, znaci maksimalno kakvih.... 4-5 pretpostavljam. Takodjer pitanje jer se ne kuzim u miseve tolko dobro a to je kolka je razlika u korist laserskog naspram optickog misa i kolko se to u praksi osjeti u brzim pucacinama ? Za sad sam nasao samo jednog za kojeg mislim da bi mi odgovarao a to bi bio ovaj ( http://www.adm.hr/product.asp?product=asus-echelon-laser-mouse-5600dpi-usb-response-time-up-to-1000hz-1ms-polling-rate-dpi-stages&code=10527ADM ) ali kao sto sam rekao ako ko ima jos kakvih prijedloga molim recite. Hvala Vam unaprijed :) 

 dobar mis, iako ti je to vec dosta stari mis i jako dugo je na trzistu, za tu cijenu imas i novijih sa boljim senzorima

 

najbitnije ti je kod misa ergonomija, jer ces s njime se koristiti vise sati, pa je jako bitno kako ti lezi u ruci

 

odes do ducana, pa probas par modela i uzmes onoga koji najbolje odgovara tvojoj ruci i nacinu na koji koristis mis

 

tek onda gledaj da li je opticki, laserski, koji senzor koristi i koliko ima DPI i raspored tipki

 

u tome cjenovnom rangu stvarno imas odlican izbor i puno dobrih miseva

 

taj Asus

 

Steelseries Rival 100

 

Modecom GMX4

 

Logitech G300s (imas ga sad na akciji za 200kn)

 

Asus Cerberus

 

Roccat Kova

 

sretno

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Rival 100 je za csgo kao stvoren mis, jedina mana su mu driveri jer se nemoze stavit određen dpi nego samo određen koji imaju ponuđeni...

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

To si mi rekao prije koji mjesec isto, ali onda ostajem neko vrijeme bez miša, a i opet dobijam drugi isti koji me opet može nakon par mjeseci počne zezat.

 

Reklamiraj dobit ćeš 100% novi miš, barem bi trebao.  Ja sam imao dupli klik na roccat kone pure military, odma dok je bio nov skužio sam čudan zvuk na lijevi klik, kasnije se pojavio dupli klik, trpio neko vrijeme kao i ti dok nisam pitao u instar može li se to reklamirat, ljudi rekli pošalji miš dobit ćeš novi, tak je i bilo.

Ne vidim razlog zašto da ne reklamiraš, bolje koristiti ispravan miš od 20kn na par dana nego taj neispravni bez da ćeš dobit novi ispravni, nisi jasan sa tim šta ću neko vrijeme bez miša.

10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imate neku preporuku miša do 150kn?
Imam neki s ebaya za 1 dolar sto je bio ''gaming'', međutim počeo sam igrat CoD 2 ponovno i primjetio sam kako miš zablokira tj. kad se hocu naglo vratit na drugu stranu ili slično samo se malo pomiče, zablokira i nakon par sekundi ponovno mogu normalno...

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Siky1234 kaže...

Imate neku preporuku miša do 150kn?
Imam neki s ebaya za 1 dolar sto je bio ''gaming'', međutim počeo sam igrat CoD 2 ponovno i primjetio sam kako miš zablokira tj. kad se hocu naglo vratit na drugu stranu ili slično samo se malo pomiče, zablokira i nakon par sekundi ponovno mogu normalno...

klik

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Silent horror1992 kaže... 

Reklamiraj dobit ćeš 100% novi miš, barem bi trebao.  Ja sam imao dupli klik na roccat kone pure military, odma dok je bio nov skužio sam čudan zvuk na lijevi klik, kasnije se pojavio dupli klik, trpio neko vrijeme kao i ti dok nisam pitao u instar može li se to reklamirat, ljudi rekli pošalji miš dobit ćeš novi, tak je i bilo.

Ne vidim razlog zašto da ne reklamiraš, bolje koristiti ispravan miš od 20kn na par dana nego taj neispravni bez da ćeš dobit novi ispravni, nisi jasan sa tim šta ću neko vrijeme bez miša.

 Ma mislio sam na to da ću dobiti novi isti miš koji bi mogao imati isti problem jer sam čitao da se to često događa sa ovim modelom. A i nije stalan problem, nekad radi najnormalnije, a nekad zeza. Moje glupo razmišljanje. Ići ću u linksa pitati pa ćemo vidjeti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 8:50 (AirLive).
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav. Dali postoji neko na forumu da ima iskustva sa Zalman zm-m250. Mis bi koristio za neki povremeni gejming uglavnom fps igre. Cijena mi je privlacna i glavno mi je da nije bas neki srot. Unaprijed hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jel imao tko iskustva sa rival 700?

 

Drugi put mjenjam rival 300 u manje od godinu dana...pa ne znam dal da opet uzmem isti ili da nadogradim na 700. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 19:19 (toshiba12345).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
rapid kaže...

Pozdrav. Dali postoji neko na forumu da ima iskustva sa Zalman zm-m250. Mis bi koristio za neki povremeni gejming uglavnom fps igre. Cijena mi je privlacna i glavno mi je da nije bas neki srot. Unaprijed hvala.

 imao ga ja do neki dan. nisam srtucnjak al mislim  da je mis cist okej za te novce. sluizo me 4 godine 

BF4 - dobra_sprava88
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
toshiba12345 kaže...

Jel imao tko iskustva sa rival 700?

 

Drugi put mjenjam rival 300 u manje od godinu dana...pa ne znam dal da opet uzmem isti ili da nadogradim na 700. 

 

 

 sta ti se kvario?

 

meni je Rival 300 osobno najbolji mis koji sam ikada imao, za moju ruku 100% pogodena ergonomija

 

zamjenio sam ga nakon 3 godine za ovaj Modecom, sljedeci puta kada cu mjenjati mis, ako nece biti nekakvog "best buy" kao taj Modecom, definitivno cu se vratiti na Rival seriju i to model koji ce biti oko 500kn, kao sto je bio 300 kada sam ga kupovao

 

700 mi se cini kao 300 na stereoidima , ako ga uzmes, napisi kratki osvrt svakako

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 20:50 (X3M).
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Prvi koji sam uzeo došao je sa strganom nogicom (gliderom)...na drugom je nakon 10 mj. prestao radit lijevi bočni gumbić i na lijevoj glavnoj tipki je imao "dvostruki klik" i lufta...

 

Općenito miš je bio super dok je ispravno radio, a rival 700 bi uzeo samo zato jer mi se cini mrvicu manji i ima noviji senzor, ove điđe šta su nakrcali na njega mi se uopće ne sviđaju :/

 

White verziju rivala 300 isto nikako ne bih preporučio jer je glossy plastika katastrofa za grip i duže sesije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pa ti se misevi izgleda poprilicno kvare...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice