Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.185.229
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
ssiilljjoo kaže...

Može preporuka za miša +-50€, igra se LoL i tu i tamo neka pucačina. Thx

 Logitech G402 je dobar izbor za tu cijenu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Micek kaže...
ssiilljjoo kaže...

Može preporuka za miša +-50€, igra se LoL i tu i tamo neka pucačina. Thx

 Logitech G402 je dobar izbor za tu cijenu.

 moze li se ista za 30 eura nabaviti a da nije smeće od miša, onaj asus cerberus set sam mislio podloga i miš, mpr igre igram na ps4 a sve ostalo na pc pa mi ne igra ulogu toliko

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
hanteed kaže...

 moze li se ista za 30 eura nabaviti a da nije smeće od miša, onaj asus cerberus set sam mislio podloga i miš, mpr igre igram na ps4 a sve ostalo na pc pa mi ne igra ulogu toliko

Moze

9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ekipa, već par puta sam tu postao u vezi svog g302 miša da me zeza dupli klik i slične stvari... Ugl odobrili su mi zamjenu ili neku nadoplatu za drugi ovisno o cijeni. Sad ne znam računa li se cijena kad sam kupio miš ili kako već... Platio sam ga oko 300kn možda sitno manje. Pa ako bi mogla neka preporuka iz linksa, Split. Ne mogu naći nikako filter po poslovnicama tako da evo ovakav link.

 

https://www.links.hr/hr/misevi-1015#/pageSize=36&viewMode=list&orderBy=10&pageNumber=2

 

PS. Bilo bi super ako bi neko brzo odgovorio. Taman putujem u st i zvali me iz linksa tako da bi želio to sredit danas.

 

EDIT: Na prvu mi se čini g203 ok. Mišljenje? Volim jednostavan dizajn, što manje tipki i da je udoban (fingetip grip).

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 21:47 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

Ekipa, već par puta sam tu postao u vezi svog g302 miša da me zeza dupli klik i slične stvari... Ugl odobrili su mi zamjenu ili neku nadoplatu za drugi ovisno o cijeni. Sad ne znam računa li se cijena kad sam kupio miš ili kako već... Platio sam ga oko 300kn možda sitno manje. Pa ako bi mogla neka preporuka iz linksa, Split. Ne mogu naći nikako filter po poslovnicama tako da evo ovakav link.

 

https://www.links.hr/hr/misevi-1015#/pageSize=36&viewMode=list&orderBy=10&pageNumber=2

 

PS. Bilo bi super ako bi neko brzo odgovorio. Taman putujem u st i zvali me iz linksa tako da bi želio to sredit danas.ž

 

EDIT: Na prvu mi se čini g203 ok. Mišljenje? Volim jednostavan dizajn, što manje tipki i da je udoban (fingetip grip).

 Kasnim :D

Računa se cijena kad si kupio.

Koji si uzeo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Zapravo i ne kasniš jer links radi do 8 navecer, ali ja nisam imao vremena (strpljenja) do tad. 

Ubo sam g203. Nebi vjerovao dođe isto koliko je došao i g302 - 284.05kn. Samo nisam preko webshopa nego u trgovini pa je cijena 299kn i to sam nadoplatio. Jesam dobro pazario, ili...?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 21:47 (AirLive).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

Zapravo i ne kasniš jer links radi do 8 navecer, ali ja nisam imao vremena (strpljenja) do tad. 

Ubo sam g203. Nebi vjerovao dođe isto koliko je došao i g302 - 284.05kn. Samo nisam preko webshopa nego u trgovini pa je cijena 299kn i to sam nadoplatio. Jesam dobro pazario, ili...?

 Nisam ga imao, tako da ti ne znam.

 

Najbitnije je kako si ti zadovljan s njime!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

A ja sam zasada zadovoljan, miš je udoban, manjih dimenzija kao i g302, što mi paše. Držim ga na 1200 dpi stalno, a o ostalim spec nemam pojma... Ovu akceleraciju npr. kad uključim mi se čini kao da je nema, a kad je isključena kao da je ima. Također ako je isključim kad pokušam nešto precizno odraditi sa mišem, kao da mi radi korake od više pixela, tako da mi je sve bolje kad je uključena akc pa sam i stavio tako.

Za ovaj pooling rate sam npr. našao ovaj primjer:

500 hz = higher perfect control / less responsive
1000hz = lower perfect control / more responsive

Ono što hoću reći je da mi nije najjasnije utjecaj kretanja miša kad u igru ubacim sve 3 varijable: akceleraciju, dpi i pooling rate. Tj. što se događa kad jednu smanjih, a drugu povećaš ili jedna miruje, drugu/treću naštimavaš...?

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 3:12 (AirLive).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 3:07 (AirLive).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 3:08 (AirLive).
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Akceleracija off ako igras fps igre.

Bez akceleracije=senzor prati samo koliko si pomaknuo mis

S akceleracijom=senzor prati koliko i koliko brzo si pomaknuo mis, sto znaci da ce se vise pomaknuti ukoliko istu udaljenost na podlozi brze predes.

 

Mozes zakljuciti da to nije dobro za fps igre, jer ako moras brzo okrenuti mis da bi naciljao nekoga, treba ti preciznost, a ne da postoji i varijabla koliko brzo pomices mis.

 

Takoder izgasi i u windowsima ako vec nisi. U W10 "Mouse settings-Additional mouse settings-Pointer options i makni kvacicu sa "Enhance pointer precision".

 

Polling rate je refresh rate, ostavi na 1000(max).

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Nije mi u win bila izgašena akceleracija, zato mi se valjda činilo da se pojavi akceleracija kad je izgasim u ovom logitech programu.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

Nije mi u win bila izgašena akceleracija, zato mi se valjda činilo da se pojavi akceleracija kad je izgasim u ovom logitech programu.

 STavi i MarkC Mouse fix.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Šta je to, neki program?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

Šta je to, neki program?

 Ne. Registry fix za problem akceleracije.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

A kakav može biti problem sa akceleracijom, ako je ona isključena?

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
AirLive kaže...

A kakav može biti problem sa akceleracijom, ako je ona isključena?

 Taj što ju Windows postavka ne isključi u potpiunosti - da bi ju se potpuno isključilo još od doba Viste treba taj fix.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, može preporuka gaming miša, uvjet je da je raspored bočnih tipki što sličniji Logitech g500. Imam već dugo g500 i g500s, i naviknuo sam se na taj raspored, pa bih htio nepto slično. Ovaj novi G502 mi nije zanimljiv, najsličnije što sam našao je g602 i sharkoon skiller sgm1. Preporuka? ili nešto treče za cijenu do 500 kn? Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može sugestija za gaming miš do 150kn? Gledao sam između Roccat Lua i Sharkoon Shark Force miša, jel ima šta bolje za te novce?

Trenutni mouse pad je Razer Goliathus Control edition ako to išta znači kod odabira :D

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bok,

 

Ima netko g403 od logija, wireless da podijeli dojmove o misu?

Kakav je za igre,baterija i slicno?

 

Hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
simeparanoja kaže...

Bok,

 

Ima netko g403 od logija, wireless da podijeli dojmove o misu?

Kakav je za igre,baterija i slicno?

 

Hvala

 Nitko nema iskustva sa navedenim misonjom?

CARPE DIEM
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Siky1234 kaže...

Može sugestija za gaming miš do 150kn? Gledao sam između Roccat Lua i Sharkoon Shark Force miša, jel ima šta bolje za te novce?

Trenutni mouse pad je Razer Goliathus Control edition ako to išta znači kod odabira :D

 Roccat 

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
simeparanoja kaže...

Bok,

 

Ima netko g403 od logija, wireless da podijeli dojmove o misu?

Kakav je za igre,baterija i slicno?

 

Hvala

 Ja imam wired verziju tako da ne mogu nista reci za bateriju, ali mis je odlican, nemam stvarno nikakvih problema s njim.

11 godina
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Dao bi zeni g502 a ja bi upotpunio corsair periferiju s m65 pro ili scimitar rgb? Koji od ova 2 bi bio dobar?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,

 

ja sam naručio (isteklo na Linksu):

 

http://www.ttesports.com/Mice/191/VENTUS_X/productPage.htm?a=a&g=ftr#.WYgnEflSBaQ

 

za 249 kn, mislim da se isplati i testovi su OK...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Nije miš ali je blisko, može preporuka podloge za g400s?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Point-X kaže...

Nije miš ali je blisko, može preporuka podloge za g400s?

 Roccat, Logitech, Speed Link, Cooler Master itd itd

 

sve ti je to manje vise isto, odes do ducana, vidis cijene, kazes im da ti pokazu modele koji ti se najvise svidaju i onda kupis nesto od toga

 

ako hoces XXL podlosku, ova od Modecoma koju imam ti je isto dobra, a nije skupa, mislim da je 99kn

 

sretno

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...
Point-X kaže...

Nije miš ali je blisko, može preporuka podloge za g400s?

 Roccat, Logitech, Speed Link, Cooler Master itd itd

 

sve ti je to manje vise isto, odes do ducana, vidis cijene, kazes im da ti pokazu modele koji ti se najvise svidaju i onda kupis nesto od toga

 

ako hoces XXL podlosku, ova od Modecoma koju imam ti je isto dobra, a nije skupa, mislim da je 99kn

 

sretno

 

 Koliko materijal podloge ima ulogu u tome? Treba mi za FPS i LoL, stari se sjebao.

 

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Point-X kaže...

 

 Koliko materijal podloge ima ulogu u tome? Treba mi za FPS i LoL, stari se sjebao.

 

obicno za FPS su bolje tako zvane "speed" glatke podloge, a za ostalo "control" podloge koje ne klize kao ove prve

 

medutim, vidis, probas sta ti vise pase

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice