3g signal u Zagrebu (T-Mobile)

poruka: 5
|
čitano: 3.088
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
3G signal u Zagrebu (T-Mobile)

Pozdrav, malo sam tražio po forumu al nisam našao, naime namjeravam se doseliti u Zagreb i jedina stvar s kojom ću bit spojen na internet jedno vrijeme će mi biti iPhone (koristim T-Mobileovu iTarifu). sada me zanima kakvo je stanje sa 3G signalom kod T-Mobilea na području cijelog Zagreba? ja živim u gradu koji ima 25 000 stanovnika i u cijelom gradu je signal 3G. da li je i u Zagrebu tako? ili ima dijelova gdje je dostupan samo EDGE (koji mi je jako spor i živcira me :D ) ?

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: 3G signal u Zagrebu (T-Mobile)

A za koju lokaciju u ZG?

 

Jer u svim velikim gradovima imas 3G... također sam napravio test sa iphonom brzine ... i ispadne mi DL 1900 kbps , znaci realno koji 200 kb/s

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: 3G signal u Zagrebu (T-Mobile)

ne znam gdje ću se doseliti - tamo gdje nadjem stan i gdje mi se svidi. ali svakao će biti na području grada, sad dal će to biti jarun, maksimir ili trešnjevka, još ću vidit :)

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
15 godina
protjeran
offline
3g signal u Zagrebu (T-Mobile)
Tresnjevka i Maksimir sigurno ti je 3G (HSDPA) Pretpostavka je i Jarun jer nije toliko udaljeno od grada... tako da nemas problema... a
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
3g signal u Zagrebu (T-Mobile)

Hvala na informaciji :)

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 55 Lotro - Morphia - Human Loremaster Lv 47
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice