T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.346.562
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
T-Com Internet

Sve kako je kolega ispred mene napisao

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 3:01 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Sve kako je kolega ispred mene napisao

 Samo mi je tu receno za clip i 60+.

Dal si imo prije tcoma? Znaci samo si promjenio na xs paket?

Koja ti je cijena nakon godine dana (ili ti je UO samo 12 mjeseci ne 24)?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 13:14 (sandokan111).
11 godina
offline
T-Com Internet

Imao sam s paket koji je istekao prije nekog vremena korisnik th-a sam stalno i ako sam dobro informiran cijena paketa bi trebala nakon što mi ugovor istekne otići za nekih 10 kn gore i ne nitko doma nema 60+ 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Uzeo XS paket. 169kn mjesečno (telefon s neograničenim pozivima u hrvatskoj i 1000min prema mobilnim i flat 20mbps). Cool.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Imao sam s paket koji je istekao prije nekog vremena korisnik th-a sam stalno i ako sam dobro informiran cijena paketa bi trebala nakon što mi ugovor istekne otići za nekih 10 kn gore i ne nitko doma nema 60+

Vkm996 kaže...

Uzeo XS paket. 169kn mjesečno (telefon s neograničenim pozivima u hrvatskoj i 1000min prema mobilnim i flat 20mbps). Cool.

 Ugovorna obveza 24 mj ili 12 mjeseci?

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Doktor-X kaže...

Imao sam s paket koji je istekao prije nekog vremena korisnik th-a sam stalno i ako sam dobro informiran cijena paketa bi trebala nakon što mi ugovor istekne otići za nekih 10 kn gore i ne nitko doma nema 60+

Vkm996 kaže...

Uzeo XS paket. 169kn mjesečno (telefon s neograničenim pozivima u hrvatskoj i 1000min prema mobilnim i flat 20mbps). Cool.

 Ugovorna obveza 24 mj ili 12 mjeseci?

 24

13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Pozz...jel itko zna vise o ponudama t-coma za korisnike koji su se prebacili na drugu mrezu (navodno zele vratiti stare korisnike)? Trenutno sam na H1 i jucer dogovorio prelazak nazad na t-com, neograniceni pozivi bez naknade za uspostavu, maxtv + arena za 5 kn + dodatni tv prijemnik za 20kn prvih 12 mjeseci i do 20 mbita (10 min.) flat internet za 244 kn...
Sve divno i krasno i vec dao broj osobne starog ali ne mogu naci nista o tome na njihovoj stranici pa ono...da nije neki scam?

 

ed: pravopis

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 17:52 (Ćoby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

to je vjerojatno ponuda "ispod stola" da te ne pece toliko sto si kod njih. tesko da ces ista naci o tome  osim onog sto ti kazu.

Xiaomi Redmi 3 (Global ROM 8.0.2.0)
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
T-Com Internet

Izgleda da su brzinu iz kamenog doba od 2-4mbp/s ''izbacili''.

Sad gledam ponudu za starije 60+, brzina do 20 mbp/s.

 
1 1 hvala 1
11 godina
offline
T-Com Internet

Ja imam ugovor na 12mj. Kao sto sam napisao vec nekoliko puta

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Ja imam ugovor na 12mj. Kao sto sam napisao vec nekoliko puta

 Thx.

Nisam shvatio to iz onog "prvih 12 mj", jer je meni bio ugovor na 24, a prvih 12 mjeseci imam jos neke odredjene ponude nize, koje nakon 12mj idu gore pa sam mislio da je i tebi tako. Zato sam te pitao. 12mj uopce nije ni bila opcija kad sam ja radio ugovor (pocetkom ove godine) vec samo 24.

To je onda odlicna cijena.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ćoby kaže...

Pozz...jel itko zna vise o ponudama t-coma za korisnike koji su se prebacili na drugu mrezu (navodno zele vratiti stare korisnike)? Trenutno sam na H1 i jucer dogovorio prelazak nazad na t-com, neograniceni pozivi bez naknade za uspostavu, maxtv + arena za 5 kn + dodatni tv prijemnik za 20kn prvih 12 mjeseci i do 20 mbita (10 min.) flat internet za 244 kn...
Sve divno i krasno i vec dao broj osobne starog ali ne mogu naci nista o tome na njihovoj stranici pa ono...da nije neki scam?

 

ed: pravopis

 Moguce, moguce.

I sam sam dobio nevjerojatnu ponudu, i drhtao sam do 1. racuna da nije neki scam (iako sam bio svjestan da je svaki razgovor snimam i da mi prakticki ne mogu nista, a i "potpis" je isao preko chata, pa sam i uradio screenshoot).

Dobio sam, kao sto kolega kaze, ispod stola ponudu kad sam kupio novi stan.

 

Optika, flat, 100/20 mbps tijekom cijelog trajanja ugovora; telefon - neograniceno prema fiksnima, 1000 prema mobilnima, sve bez uspostave; maxTV - sve to za 120 kn tijekom prvih 12 mjeseci/240 kn tijekom preostalih 12 mj. Sve skupa izide znaci 180 mjesecno u prosjeku.

Aha, da... Meni je racun svaki veci za 15 kn, posto mi je jos agentica ponudila max sport+ paket (svi sportski programi +  neki 18+) koji inace kosta 90 kn.

Posto naprosto nisam vjerovao zeni koja mi je to sve rekla preko telefona, rekao sam neka nazove za 2h da idem to provjeriti. Surfam po njihovoj stranici, nigdje takve ponude/promocije. Dapace, sve cijene su bile ogromne i takav paket bi me kostao 400+ kn/mj. I kako trazim ja tu ponudu na njihovoj stranici, skoci skocni prozor da "upitam agenta za pomoc." Nista, pokrenemo chat, pitam dal je sve istina i zasto nema ponude i kaze agentica da to samo prodajni djelatnici mogu dati "ispod stola", a da ako poptisem sa njom preko chata, da mi ona jos moze dat uz sve to i mobitel (alcatel pixi 4 5") za 9 kn jednokratno + fiksni za 1 kn jednokratno. Nista, opalim ss, savam slike i "potpisem" ugovor. 2 mjeseca nakon, sve je doslo na lipu kako su rekli, tako da se nadam da ce i dalje posto sam za sada prezadovoljan!

Pogotovo posto sam mobitel odmah prodao za 500 kn (prakticki 3 mjeseca free u prosjeku)

15 godina
offline
T-Com Internet

Kakve su ovo sad fore sa povećanjem računa nakon isteka ugovorne obveze, dok mi je trajao ugovor 24mj. imao sam max2s paket, znači telefon i internet flat, 20mbit za 215kn mjesečno, a sada nakon isteka ugovora računi po 250kn za istu uslugu.

Kad sam produživao ugovor nigdje se nije spominjalo da se cijena povećava nakon isteka ugovora, smiju li oni ovo raditi jer se mislim žaliti hakomu. Možda da prijetim odlaskom na drugog operatera pa da mi daju neku bolju ponudu, ali ovo je čisto obmanjivanje, nigdje se nije spominjalo da će mi se račun povećati kada istekne ugovorna obveza.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
Backdraft kaže...

Kad sam produživao ugovor nigdje se nije spominjalo da se cijena povećava nakon isteka ugovora, smiju li oni ovo raditi jer se mislim žaliti hakomu.

 Ako se nije spominjalo, ne mogu, al cim povecaju znaci da je negdje sitnim slovima upisano. Pogledaj ugovor ponovno, mora negdje nesto pisat, na kraju krajeva, ako se ne slazes zovni i pitaj obrazlozenje. Ja cekam istek svog XS-a pa cu vidjet, nisam detaljno citao, al vidim svima se nakon isteka nesto poveca, ni ja nisam s tim upoznat.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
x360gamer kaže...
Ćoby kaže...

Pozz...jel itko zna vise o ponudama t-coma za korisnike koji su se prebacili na drugu mrezu (navodno zele vratiti stare korisnike)? Trenutno sam na H1 i jucer dogovorio prelazak nazad na t-com, neograniceni pozivi bez naknade za uspostavu, maxtv + arena za 5 kn + dodatni tv prijemnik za 20kn prvih 12 mjeseci i do 20 mbita (10 min.) flat internet za 244 kn...
Sve divno i krasno i vec dao broj osobne starog ali ne mogu naci nista o tome na njihovoj stranici pa ono...da nije neki scam?

 

ed: pravopis

 Moguce, moguce.

I sam sam dobio nevjerojatnu ponudu, i drhtao sam do 1. racuna da nije neki scam (iako sam bio svjestan da je svaki razgovor snimam i da mi prakticki ne mogu nista, a i "potpis" je isao preko chata, pa sam i uradio screenshoot).

Dobio sam, kao sto kolega kaze, ispod stola ponudu kad sam kupio novi stan.

 

Optika, flat, 100/20 mbps tijekom cijelog trajanja ugovora; telefon - neograniceno prema fiksnima, 1000 prema mobilnima, sve bez uspostave; maxTV - sve to za 120 kn tijekom prvih 12 mjeseci/240 kn tijekom preostalih 12 mj. Sve skupa izide znaci 180 mjesecno u prosjeku.

Aha, da... Meni je racun svaki veci za 15 kn, posto mi je jos agentica ponudila max sport+ paket (svi sportski programi +  neki 18+) koji inace kosta 90 kn.

Posto naprosto nisam vjerovao zeni koja mi je to sve rekla preko telefona, rekao sam neka nazove za 2h da idem to provjeriti. Surfam po njihovoj stranici, nigdje takve ponude/promocije. Dapace, sve cijene su bile ogromne i takav paket bi me kostao 400+ kn/mj. I kako trazim ja tu ponudu na njihovoj stranici, skoci skocni prozor da "upitam agenta za pomoc." Nista, pokrenemo chat, pitam dal je sve istina i zasto nema ponude i kaze agentica da to samo prodajni djelatnici mogu dati "ispod stola", a da ako poptisem sa njom preko chata, da mi ona jos moze dat uz sve to i mobitel (alcatel pixi 4 5") za 9 kn jednokratno + fiksni za 1 kn jednokratno. Nista, opalim ss, savam slike i "potpisem" ugovor. 2 mjeseca nakon, sve je doslo na lipu kako su rekli, tako da se nadam da ce i dalje posto sam za sada prezadovoljan!

Pogotovo posto sam mobitel odmah prodao za 500 kn (prakticki 3 mjeseca free u prosjeku)

 

Koji model fiksnog si dobio? Može link

 

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Backdraft kaže...

Kad sam produživao ugovor nigdje se nije spominjalo da se cijena povećava nakon isteka ugovora, smiju li oni ovo raditi jer se mislim žaliti hakomu.

 Ako se nije spominjalo, ne mogu, al cim povecaju znaci da je negdje sitnim slovima upisano. Pogledaj ugovor ponovno, mora negdje nesto pisat, na kraju krajeva, ako se ne slazes zovni i pitaj obrazlozenje. Ja cekam istek svog XS-a pa cu vidjet, nisam detaljno citao, al vidim svima se nakon isteka nesto poveca, ni ja nisam s tim upoznat.

 Ma problem je sta nemogu provjerit u ugovoru kada se ugovor produzivao preko telefona, a nista takvo nije spomenuto tada. Vidit cu sada sa korisnickom sluzbom kakve su to sheme.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
@lola25 - nemam kutiju pri sebi, ali neki Panasonic. Cisto solidan model s nekim fora funkcijama. Vrijednost mu je oko 170 kn kad sam gledao na nabavi
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Backdraft kaže...

Kakve su ovo sad fore sa povećanjem računa nakon isteka ugovorne obveze, dok mi je trajao ugovor 24mj. imao sam max2s paket, znači telefon i internet flat, 20mbit za 215kn mjesečno, a sada nakon isteka ugovora računi po 250kn za istu uslugu.

Kad sam produživao ugovor nigdje se nije spominjalo da se cijena povećava nakon isteka ugovora, smiju li oni ovo raditi jer se mislim žaliti hakomu. Možda da prijetim odlaskom na drugog operatera pa da mi daju neku bolju ponudu, ali ovo je čisto obmanjivanje, nigdje se nije spominjalo da će mi se račun povećati kada istekne ugovorna obveza.

 to je normalna cijena usluge. max2s paket daju samo na ugovor, a kako ti je ugovor istekao, prebacili su te na uobičajnu tarifu gdje se svaka stavka gleda posebno

nemam za potpis
9 godina
online
Re: T-Com Internet
tenac kaže...

to je normalna cijena usluge. max2s paket daju samo na ugovor, a kako ti je ugovor istekao, prebacili su te na uobičajnu tarifu gdje se svaka stavka gleda posebno

 Istjece ugovorna obveza, ne ugovor. Ugovor istjece raskidom, osim ako ima vremenski period kad se prebacuje u "neku drugu vrstu usluge bez ugovorne obveze", al onda mora bit definirano sto je nakon toga, jer ti i dalje da bi primao uslugu operatera moras nekakav ugovor imat s njima. Znaci, u svakom slucaju, u ugovoru mora bit definirano o cemu se radi i mora bit napisano da ti to mozes procitat inace ne vrijedi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 10:51 (sandokan111).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
tenac kaže...

to je normalna cijena usluge. max2s paket daju samo na ugovor, a kako ti je ugovor istekao, prebacili su te na uobičajnu tarifu gdje se svaka stavka gleda posebno

 Istjece ugovorna obveza, ne ugovor. Ugovor istjece raskidom, osim ako ima vremenski period kad se prebacuje u "neku drugu vrstu usluge bez ugovorne obveze", al onda mora bit definirano sto je nakon toga, jer ti i dalje da bi primao uslugu operatera moras nekakav ugovor imat s njima. Znaci, u svakom slucaju, u ugovoru mora bit definirano o cemu se radi i mora bit napisano da ti to mozes procitat inace ne vrijedi.

ako nema ugovorme obveze operater može mijenjati cijenu kako im se sprdne.

nemam za potpis
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Ako je ugovorna obveza istekla onda do promjene cijene može doći bilo kada. To je oduvijek tako bilo. Dok si ti pod ugovornom obvezom, oni tebi zapravo daju popust jer si ti njima rekao da ćeš sigurno biti njihov korisnik toliko i toliko i zbog sigurnog prihoda od tebe oni onda smanje svoj profit dajući ti popust. Zato su cijene uvijek manje za ugovorne obveze.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
online
Re: T-Com Internet
tenac kaže...

ako nema ugovorme obveze operater može mijenjati cijenu kako im se sprdne.

 Ne. Onako kako je u ugovoru tako mora bit.

 

S druge strane, operater moze mjenjat cijenu kako im se sprdne uvijek, samo ako prekrsi ugovor onda ti imas besplatan raskid ugovora, imao ti ugovornu obvezu ili ne.

JozoBozo121 kaže...

Ako je ugovorna obveza istekla onda do promjene cijene može doći bilo kada. To je oduvijek tako bilo. Dok si ti pod ugovornom obvezom, oni tebi zapravo daju popust jer si ti njima rekao da ćeš sigurno biti njihov korisnik toliko i toliko i zbog sigurnog prihoda od tebe oni onda smanje svoj profit dajući ti popust. Zato su cijene uvijek manje za ugovorne obveze.

Ne. Do promjene cijene uvijek moze doci bilo kada. Krsenje stavaka ugovora povlaci raskid ugovora postojala ugovorna obveza ili ne, samo sto ugovorna obveza povlaci i penale koji su definirani ugovorom. Tako je oduvijek i tako ce i bit u buduce. Ti pod UO imas popust zato jer su oni sigurni da ces bit njihov korisnik za vrijeme trajanja UO.

 

Gledaj na to ovako.

Uzeo si mob s nekom tarifom. Potpisao Ugovor s UO na 24 mjeseca. Dobio si jeftinije mob i neku tarifu. Isteklo je 24 mjeseca, mob ostaje tvoj, tarifu zadrzavas iako je mozda nestala iz ponude. Zato imas kod vip-a i tcoma toliko starih tarifa jos u cjenicima, jer ljudi ostaju na tim starim tarifama oni ih ne mogu prebacit automatski. Mislim mogu, al ovi na to ne moraju pristat i ugovor se mora raskinut.

Ako se sjecate one zavrzlame s nametom koji je nametnula vlada pa su sve tarife poskupile automatski, i ljudi koji su uzimali mobitele na UO su mogli besplatno raskinut ugovor i dobijali mobitele prakticki za djabe (jer recimo u tarifu je ukljuceno jos xxxx kuna nadoplate na mob kroz period od 24 mjeseca) a ti si otplatio samo 3-4 mjeseca i to se sve brise jer je telekom prekrsio ugovor.

Tako da, oni poskupljenjem usluge koju si imao dok si bio pod UO (ako tako nije nigdje navedeno u ugovoru) riskiraju da ti odes drugdje, iako tehnicki nakon zavrsetka UO ionako mozes otic drugdje kako hoces, al to ne mjenja na samoj pravnoj stvari.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 16:03 (sandokan111).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Sandokan111, pišeš neprovjerene informacije.

 

Svi operateri imaju pod općim uvjetima drugu cijenu za paket bez ugovorne obveze. Ukoliko si sa ugovornom obvezom i promijeni se cijena, imaš pravo na raskid. Kao što je to bilo 2014-te.

 

 

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...
sandokan111 kaže...
Doktor-X kaže...

Imao sam s paket koji je istekao prije nekog vremena korisnik th-a sam stalno i ako sam dobro informiran cijena paketa bi trebala nakon što mi ugovor istekne otići za nekih 10 kn gore i ne nitko doma nema 60+

Vkm996 kaže...

Uzeo XS paket. 169kn mjesečno (telefon s neograničenim pozivima u hrvatskoj i 1000min prema mobilnim i flat 20mbps). Cool.

 Ugovorna obveza 24 mj ili 12 mjeseci?

 24

 Koji je to paket?

Uvjeti?

Jer meni su ponudili samo max2s sada prilikom produživanja.

Za 215 kn mjesečno.

9 godina
online
Re: T-Com Internet
Superstar kaže...

Sandokan111, pišeš neprovjerene informacije.

Svi operateri imaju pod općim uvjetima drugu cijenu za paket bez ugovorne obveze. Ukoliko si sa ugovornom obvezom i promijeni se cijena, imaš pravo na raskid. Kao što je to bilo 2014-te.

 

 

Kakve neprovjerene informacije?

a) nijedan ugovor dosad koji sam imao nije mi se cijena promjenila nakon sto je ugovorna obveza istekla. Potpisujem ih valjda 15 godina otkad ima nekakvog interneta.

b) ti kad potpises ugovor pise ti unutra da se slazes s "opcim uvjetima" tako da je to dio ugovora. I onog trena kad se opci uvjeti promjene ne vrijede ti za tebe vec oni koji su bili na snazi kad si potpisao ugovor, a prisiljavanje da pristanes na nove uvjete povlaci raskid ugovora.

c) normalno da imaju druge uvjete za paket bez ugovorne obveze, al "paket" bez ugovorne obveze nije isto sto i "paket" s ugovornom obvezom kojem je ugovorna obveza istekla.

d) jesi siguran da pise pod opcim uvjetima ne pod cjenicima? Jer pod opcim uvjetima obicno pisu opci uvjeti, recimo tko je nadlezan u slucaju sporova, sto je obveza jednog sto drugog, definicije nekih pojmova itditd. Preletio sam opet sad po tcomovim uvijetima i nisam nasao nista.

Strelok kaže...

Koji je to paket?

Uvjeti?

Jer meni su ponudili samo max2s sada prilikom produživanja.

Za 215 kn mjesečno.

Postoji max2xs paket. Postojao je i max3xs (neznam dal jos postoji). Uglavnom, to im je najpovoljniji paket, al izgleda nije fiksno sve kako je po cjeniku. Nekome ugovorna obveza 12 mj, nekom 24, neko ima CLIP, neko nema. Negdje traze da bude preko 60 godina onaj na koga glasi linija, negdje traze da budes novi korisnik (znaci ne daju 2xs za produljenje) a negdje ne traze itd. Izgleda da je taj paket za pregovore :)

Uglavnom, isplati se. U tcoma najpovoljniji. Osnove paketa mozes vidjet tu https://www.hrvatskitelekom.hr/pogodnosti/paketi-za-starije-osobe, samo ovaj tablet je izricito kad je valjda ovaj ugovor za starije. Samo XS nema tableta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 1:17 (sandokan111).
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
c) normalno da imaju druge uvjete za paket bez ugovorne obveze, al "paket" bez ugovorne obveze nije isto sto i "paket" s ugovornom obvezom kojem je ugovorna obveza istekla.

 

Ovaj dio nevalja, nakon isteka UO sustav mjenja paket u paket bez ugovorne obveze i zato uvijek raste cijena kad istekne UO.

9 godina
online
T-Com Internet

To je mozda novo, al onda mozes i raskinut ugovor (iako naravno mozes ga raskinut iovako ionako jer nema obveze) jer ti taj ugovor nisi potpisao (osim ako i to pise negdje u ugovoru, osobno nisam to nigdje vidio, al nije da sam trazio jer eto, iskustveno, nakon UO mi nikad nije usluga poskupila dosad. Mislim to su osnove osnova. Ono sto pise u ugovoru = zakon. Sto ne pise = za tebe ne vrijedi (u odnosu naravno stranaka koje potpisuju ugovor).

Pod c) sam vise ciljao na to da u cjenicima uredno imaju drugacije cijene za UO i bez UO, sto je normalno. Al ona cijena za UO ne postaje cijena bez UO nakon isteka UO osim ako nije izricito definirano ugovorom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 1:45 (sandokan111).
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

 

Ovaj dio nevalja, nakon isteka UO sustav mjenja paket u paket bez ugovorne obveze i zato uvijek raste cijena kad istekne UO.

 AKO je to navedeno u cjeniku ili u ugovoru!  U ostalim slučajevima cjena mora bit ista.

Recimo prije za ultra Max nije bilo navedeno u cjeniku da se cijena nakon 24 povećava...sad je. Pitam se zašto bi to netko radio ako je tako kao što je navedeno u citatu. :)

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 7:41 (viper).
16 godina
offline
T-Com Internet

Kakva je ovo sad smetnja? Cijelo moje podrucje je bez fiksnog Interneta. Provjerio sam s prijateljima udaljenima i po 10ak Km, ni oni na T-comu nemaju neta.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
T-Com Internet

Uz potpisivanje novog ugovora dobio sam Lenovo Tab3 koji sam odlucio prodati. Zanima me kako ja ili novi vlasnik mozemo ostvariti garanciju i kolika je?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice