T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.404
|
čitano: 6.346.195
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa koja je uzimala onaj jeftiniji paket za 230kn i sportski za 15kn. Ako dobro kuzim taj sportski ukljucuje i HD programe ? Vidim da su mi ukljucili zasad samo obicne.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

U paketu su, HD programi su dostupni ukoliko postoje tehničke mogućnosti.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
T-Com Internet

Onda ih moraju stavit, imam propusnost 68Mpbs.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
KiX777 kaže...

U paketu su, HD programi su dostupni ukoliko postoje tehničke mogućnosti.

Dobivaš samo HD programe Sport Plusa. (Arene i SK). Koji uređaj imaš?

No, pohlepnici sada na novom uređaju traže za kanale od 30-39 (NatGeo HD, NatGeo Wild HD itd) dodatnih 50kn/mj za HD paket uz Sport Plus kojeg isto dodatno plaćaš dok su isti besplatno uključeni na starim uređajima (Albis).

Na novim uređajima imaš samo 4 besplatna HD kanala a na starim 9 kanala (NatGeo nedostaje 30,31). Na kanalu 43 probaj da li ti radi (to bi trebao imati)

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 14:21 (Ag008).
14 godina
offline
T-Com Internet

Imam Atlantu i trenutno nemam bas niti jedan HD program.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Prijavi se na Moj HT, odi na CHAT i reci da imaš Sport Plus paket u kojem su HD programi ali ih ti nemaš.

Tada trebaju aktivirati HD programe, na toj Atlanti ćeš kroz 24h dobiti sve od 30-39, a na novom Samsungu samo neke.

Ja sam im se javio nekoliko dana nakon što sam uzeo maxtv, mislio sam da sami to uključuju ali moraš zvati, par minuta nakon chata mi se pojavio ovaj dokument;

https://prnt.sc/fuxint

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Napokon mi spojili uslugu. Zadovoljan sam brzinom, no imam osjećaj da modem speedport w724 Ci ( navodno najnoviji model kojim raspolazu na mom podrucju ) ima los wifi.

Gornju etazu objekta pokriva odlicno, no na etazi ispod brzina downloada pada na 1-4 mbps a upload na neku foru cak poraste na donjoj etazi do 9 mbps.

Ima kakva preporuka, da li igranjem u postavkama modema mogu tu kaj poboljsati, npr mjenjanjem wifi protokola, kanala.... ?

.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Napokon mi spojili uslugu. Zadovoljan sam brzinom, no imam osjećaj da modem speedport w724 Ci ( navodno najnoviji model kojim raspolazu na mom podrucju ) ima los wifi.

Gornju etazu objekta pokriva odlicno, no na etazi ispod brzina downloada pada na 1-4 mbps a upload na neku foru cak poraste na donjoj etazi do 9 mbps.

Ima kakva preporuka, da li igranjem u postavkama modema mogu tu kaj poboljsati, npr mjenjanjem wifi protokola, kanala.... ?

.

 Imam ZTE i sličan problem. Riješio sam ga kupovinom ekstendera signala, a da nisam, kupio bih svoj vlastiti AP, spojio ga na ZTE na kojem bih ugasio Wifi i gotovo.

 

Mijenjanjem kanala možeš postići nešto sitno, ovisno o tome na kojem kanalu susjedi koriste wifi.

10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Zbog malo duzeg odlaska i HR odjavio sam sve usluge, uskoro se vracam. Koji je najbolji nacin da dodem do sto jeftinije ponude. Maxtv sa svim sportskim kanalima + internet 50mpbs i eventualno telefon ako nema razlike u cijeni sa ili bez...

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 18:44 (LeskiRM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Prijavi se na Moj HT, odi na CHAT i reci da imaš Sport Plus paket u kojem su HD programi ali ih ti nemaš.

Tada trebaju aktivirati HD programe, na toj Atlanti ćeš kroz 24h dobiti sve od 30-39, a na novom Samsungu samo neke.

Ja sam im se javio nekoliko dana nakon što sam uzeo maxtv, mislio sam da sami to uključuju ali moraš zvati, par minuta nakon chata mi se pojavio ovaj dokument;

https://prnt.sc/fuxint

 Pricao sa agentom, uglavnom,  ne zele aktivirati dok ne dobijem novi prijemnik.

6 godina
offline
T-Com Internet

Danas sam zvao T-com jer ne mogu otvorit port na routeru koji radi preko SIM kartice, prvo su mi rekli da uopće ne pružaju podršku za port forawrding, nakon malo psovki, nakon sta san reka da cu prijec u VIP-a (Ugovor mi ističe za koji misec) rekli su mi da blokiraju portove na svim routerima koji rade preko mobilne mreze i da moran slat zahtjev u Zagreb za otvorit port, sto je suludo kad u nekog drugog operatera tipa VIP mogu za 2 min otvorit port, treba mi preporuka nekog operatera ili mozda netko zna vise o port forwardingu na routerima sa SIM karticom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Mr.ddevil kaže...

Danas sam zvao T-com jer ne mogu otvorit port na routeru koji radi preko SIM kartice, prvo su mi rekli da uopće ne pružaju podršku za port forawrding, nakon malo psovki, nakon sta san reka da cu prijec u VIP-a (Ugovor mi ističe za koji misec) rekli su mi da blokiraju portove na svim routerima koji rade preko mobilne mreze i da moran slat zahtjev u Zagreb za otvorit port, sto je suludo kad u nekog drugog operatera tipa VIP mogu za 2 min otvorit port, treba mi preporuka nekog operatera ili mozda netko zna vise o port forwardingu na routerima sa SIM karticom ?

 

Psovao si i prijetio da ćeš preći u vip i očekivao od iste osobe s druge strane da da sve od sebe, sazna informaciju, i pokuša ti pomoći? Takvi odmah poberu odj*b u startu. Bi li sam sebe trpio takvog na telefonu? Najbolje je preći u VIP i otvoriti portove za 2 minute. Javi kak je prošlo 

6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ma likovi u t-comu su inace debili, pita san ih prije misec dana i rekli su da zovem premium podrsku (oko 4kn/min) da ce mi oni rjesit port forward, odugovlacili su , potrosia san 100kn, kurca su mi rjesili, rekli su mi nakon 25min da ne pruzaju podrsku za port forwarding
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Mr.ddevil kaže...
Ma likovi u t-comu su inace debili, pita san ih prije misec dana i rekli su da zovem premium podrsku (oko 4kn/min) da ce mi oni rjesit port forward, odugovlacili su , potrosia san 100kn, kurca su mi rjesili, rekli su mi nakon 25min da ne pruzaju podrsku za port forwarding

 

a? sta je premium podrska i kakvih crnih 4kn/min ?? prva rijec da tako sta (maksimalno retardirano) i postoji o.O

6 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrca02 kaže...
Mr.ddevil kaže...
Ma likovi u t-comu su inace debili, pita san ih prije misec dana i rekli su da zovem premium podrsku (oko 4kn/min) da ce mi oni rjesit port forward, odugovlacili su , potrosia san 100kn, kurca su mi rjesili, rekli su mi nakon 25min da ne pruzaju podrsku za port forwarding

 

a? sta je premium podrska i kakvih crnih 4kn/min ?? prva rijec da tako sta (maksimalno retardirano) i postoji o.O

 Evo ti premium podrška:

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/podrska/premium-podrska

 

"Kontaktirajte nas pozivom na broj 060 516 000 i uvjerite se u kvalitetu pružene usluge!

Cijena poziva iznosi 3,49 kn/min za pozive iz fiksne te 4,78 kn/min iz mobilne mreže, čekanje do javljanja agenta se ne naplaćuje."

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ja sam se iznenadio bome i to ugodno.Imam 40/5 brzinu ADSL i vidio sam neki dan majstore u portunu da optiku stavljaju i pitao na Faceu dali je vec omogucena i je,u srijedu mi dolaze postavit.Ono sto me iznenadilo je cijena.Sada sve sto imam placam 349kn a od sada cu oko 270kn.Sve ostaje isto sam se mjenja ADSL za optiku pa mi malo to nije jasno zasto je jeftinije ali ok.Kazu posebna ponuda jer smo u kod njih pa valjda od doba dinosaurusa,toliko dugo :)

Ok vjerujem da je vecini koja predje ta cijena ali ok,zadovoljan sam da nije skuplje nego sto je bilo,ugl to j s brzinom 100/20

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Samo za info, to što trenutno imaš je VDSL, a ne ADSL.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Antoniio22 kaže...
Samo za info, to što trenutno imaš je VDSL, a ne ADSL.

 Jasno da je VDSL,samo krivo napisano,sry

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 4:00 (Blade Runner31).
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Speedport w724 Ci , kako do parametara linije ?

.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Postavili su,dobro je,zadovoljan sam :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
T-Com Internet
Pozdrav
Možda ima netko neku ideju kako doći do t-com optike koja je provedena do tk ormarića gdje je spojena moja telefonska linija. Graditelji novozagrebačkih naselja su bili inventivni tako da je navedeni tk ormarić u zgradi deset metara od mojih vrata. Cijela zgrada ima optiku, ali nas par iza nje ne možemo je dobiti jer bi trebalo ispod ceste do nas dovući optički kabel, a to je vjerojatno neisplativo.
Tako da nema čak ni mogućnosti za vdsl, nego samo adsl iako je centrala blizu.
Ni jedan operater ne nudi više.
Sve ideje dobrodošle.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Duckman kaže...
Pozdrav
Možda ima netko neku ideju kako doći do t-com optike koja je provedena do tk ormarića gdje je spojena moja telefonska linija. Graditelji novozagrebačkih naselja su bili inventivni tako da je navedeni tk ormarić u zgradi deset metara od mojih vrata. Cijela zgrada ima optiku, ali nas par iza nje ne možemo je dobiti jer bi trebalo ispod ceste do nas dovući optički kabel, a to je vjerojatno neisplativo.
Tako da nema čak ni mogućnosti za vdsl, nego samo adsl iako je centrala blizu.
Ni jedan operater ne nudi više.
Sve ideje dobrodošle.

 Uff meni je  pred zgradom bila zadnje 4 godine,tek pred mjesec dana su provukli po zgradi i evo odmah sam je dobio

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
16 godina
offline
T-Com Internet

Zna li tko:

- Kakvo je stanje s vektoringom, uvode li ga po selima?

- Planiraju li optiku u sela ili smo osuđeni na spori VDSL ako ne zelimo 4G?

- Kako poboljsati Bufferbloat na vDSL-u? Skuzio sam da mi upload hoce kasniti i po 300-500 milisekundi, sto je za gaming nesto najgore moguce...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Za vektoring ne znam. Jos uvijek stoji kao mit u HT ovim FTTC ormarima.

Vectoring u sela? Jos nista frende. Dok lokalne samouprave ne povuku novac iz eu fondova brzog interneta u selima nece biti jos 4 godine. Osim naravno u onim kucama koje su najblize centralama unutar 1500m ti vec sad imaju vdsl do 20mbps.

Optika u sela? Ne barem jos 10-20 godina u smislu FTTH tipa no s obzirom da FTTC koristi optiku postoji mogucnost nadogradnje na FTTH kasnije.
Sto fali VDSL-u u danasnje vrijeme? Danas pogotovo u selima tu tehnologiju jos nismo iskoristili do maximuma a sumnjam da vecini u selima drze servere ili cloud da im treba brzina downloada i uplouda veca od 50/10mbps.
6 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet
PING : 17 ms, Download : 18,65 Mbps, Upload : 2,14 Mbps
Ovak je meni na selu kod staraca, e sad imam jedno pitanje, renoviram si drugu kucu gdje nema prikljucak od telefona, kako bi bilo najjednostavnije i najjeftinije dobiti nekakav internet, imam tele2 telefon/karticu, al nema 3g a kamo 4g mreze u kuci ni okolo a na karti pokrivenosti ljepo obiljezeno da sam u zoni 3g mreze uvijek, ponekad samo baci na kratko 3g, testirao prek moba sa speed testom ping je 120ms, a download jedva 2mbps.
E sad, dal je onaj uređaj sta se dobije "POKUCNI INTERNET" u tele2 jaci pa bolje uhvati signal ili? Prosim ljepo pomoc :
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ne znam jeste li znali ali HT uskoro (trebalo bi za najviše 10 dana) kreće sa novom uslugom hibrida gdje će se za 10 Kn više svima koji to žele nadoknađivati brzina koju nemaju putem ADSL-a ili VDSL-a sa 4G mrežom. Za to će postojati novi ruteri. Njemački DT to već ima tri godine, a Crnogorski telekom (inače u vlasništvu HT-a). Koliko sam shvatio nadoknađivati će do 40 Mbit.
 
1 0 hvala 3
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
MarkoZg11 kaže...
Ne znam jeste li znali ali HT uskoro (trebalo bi za najviše 10 dana) kreće sa novom uslugom hibrida gdje će se za 10 Kn više svima koji to žele nadoknađivati brzina koju nemaju putem ADSL-a ili VDSL-a sa 4G mrežom. Za to će postojati novi ruteri. Njemački DT to već ima tri godine, a Crnogorski telekom (inače u vlasništvu HT-a). Koliko sam shvatio nadoknađivati će do 40 Mbit.

 

Otkud ti takva informacija?

6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Dobio je iz HT-a
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Evo rutera
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ček ne razumijem baš najbolje što bi to značilo. Znači ja trenutno na ADSL-u mogu imati 10 mbit maksimalno, nemam mogućnosti VDSL-a. Taj hibrid bi mi omogućio veće brzine od tih 10 mbita koje dobivam na ADSL-u?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice