Tcom ADSL2 - Adsl1 modem

poruka: 3
|
čitano: 2.478
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tcom ADSL2 - Adsl1 modem

Bok

 Ovako kad sam na netu Act i Dsl lampice se ugase, veza se prekida a comp ne obavijesti da me je disconect a act i dsl se za jedno 10 sec opet upale.

 

To se događa i sa Elcon Adsl2253EU i sa Kasda KD318 mui, frend kaže da je to možda jer Tcom je prešao na ADSL2 mrežu ili nešto ,da  elcon i kasda(ADSL1 modemi) loše reagiraju ,da DSL lampica se uopće nebi smjela gasiti.

 

Uglavnom ako sam na netu 1 sat bez disconecta je čudo.

 

Počelo me disconektat oko 4. ili 5. mjeseca negdje kad je TCOM povečao brzine , od tada me sve više zaj...va , imam najslabiji paket 4Mbit.

:ne zna:

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Tcom ADSL2 - Adsl1 modem

Nazovi službu za korisnike i reci da ti limitiraju brzinu na 2 Mbita i neka probaju stavit drugi profil pa vidi dali će te onda diskonektat ili najbolje da ako možeš posudiš on nekoga modem i probaš se spojit od kuće.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tcom ADSL2 - Adsl1 modem
Barricades kaže...

Bok

 Ovako kad sam na netu Act i Dsl lampice se ugase, veza se prekida a comp ne obavijesti da me je disconect a act i dsl se za jedno 10 sec opet upale.

 

To se događa i sa Elcon Adsl2253EU i sa Kasda KD318 mui, frend kaže da je to možda jer Tcom je prešao na ADSL2 mrežu ili nešto ,da  elcon i kasda(ADSL1 modemi) loše reagiraju ,da DSL lampica se uopće nebi smjela gasiti.

 

Uglavnom ako sam na netu 1 sat bez disconecta je čudo.

 

Počelo me disconektat oko 4. ili 5. mjeseca negdje kad je TCOM povečao brzine , od tada me sve više zaj...va , imam najslabiji paket 4Mbit.

:ne zna:

Elcon je ADSL modem, ali Kasda podržava i ADSL2+, a lako moguće da je tvoj problem i lošija linija koja jednostavno ne podnosi veće brzine, ili možda udaljenost od centrale... najbolje bi bilo da spojiš Kasdu, spojiš se na modem (http://192.168.1.1 ako se ne varam) i vidiš koji su parametri linije, odnosno da li se spaja na ADSL ili ADSL2+ (nisu svima digli na ADSL2+ jer ima još DSLAMova koji ne podržavaju 2+), pa onda provjeriti max attainable rate, i ostale parametre linije. Po tome se može vidjeti ko je kriv, jesul' možda modemi prnuli u fenjer (ipak su to dosta stari uređaji) ili je problem u liniji, a ovako možemo samo gatat iz graha...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice