Uvođenje interneta kada si na stanu privremeno

poruka: 4
|
čitano: 3.105
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Uvođenje interneta kada si na stanu privremeno

Sestrična od ovog mjeseca kreće u Zadar na faks. Stan ima utičnicu za telefon, al je iskopčan.

 

Zanima me kako joj riješiti internet u stanu tj. što je isplativo.

 

Kako će na stanu biti s frendicom usb stick preko mobilnih mreža i nije neka opcija jer budu i tih 20 GB brzo potrošile.

 

Zanima me je li moguće da si uzmu do srpnja neki net preko žice a da nemoraju se natezati i s vlasnikom stana ili im je moblini net jedino rješenje.

 

THX

Jimi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Uvođenje interneta kada si na stanu privremeno

imas internet bez telefonske linije 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uvođenje interneta kada si na stanu privremeno

već neko vrijeme (par god) je regulirano, npr podstanar može uzeti liniju kao i opcija aktivacije-deaktivacije za par mjeseci (npr vikendice..), ali sve detalje telefon u ruke i zovi SZK, to im je smisao postojanja, pitaj.

-uobičajeni problem je ugovorni rok, vjerojatno bez 1-2 godine nema ništa (ne zanima ih korisnik bez ugovora).

-ovisi koji operater je dostupan na lokaciji, možda neki od njih pristane.. uobičajeno t-com+još jedan, pa zovi redom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Uvođenje interneta kada si na stanu privremeno

Najjednostavnije riješenje je dogovoriti se sa susjedom da podjelite troškove, znači spojiš se preko wi-fi na njegov ruter i zauzvrat mu mjesečno daš nekih 50-100Kn ovisno o dogovoru {#}

Postoj još jedan način kojeg baš i nebi preporučio ali eto znam ekipu koja već godinama to radi a to je ALFA+KALI(BT5)={#}

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice