Kako ste došli na forum?

poruka: 73
|
čitano: 11.953
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kako ste došli na forum....

Evo jedna tema u kojoj ćete pisati kako ste došli na forum, jel to bia neki problem ili...

tko vam ga je preporučia i to...

 

Ja sam doša 25.12.2008.

kad sam ima nekih problema oko konfiguracije, mis da je bia problem

oko stare konfe i ima sam neke pare, pa sam mis sastaavit konfu, te

sam pita savjete za novu, koju ipak nisam kupia tada...

do foruma sam doša čisto googlanjem i o od tada aktivno uzimam i Bug,

koji je zamjenia pc chip...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 12:54 (Makić).
16 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum....

Bug pratim od 97 god., Bug On line redovno pratim, kad su obavijestili da se forum otvara, taj sam se dan i registrirao.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum....

Ja sam došao na forum 17.2.2009.!Ne znam kako sam došao do njega.Valjda sam vidio da se ovdje ljudima rješavaju problemi,a ja sam imao problem s Dvd pogonom pa sam se registrirao!

Poslije toga nisam bio aktivan oko 2 mjeseca ali sada,ova 3 mjeseca,sam aktivan svakodnevno!Ovo je najbolji forum,može se puno naučiti,pomoći drugima i upoznati zanimljive ljude!

15 godina
offline
Kako ste došli na forum....

ja sam tražio preporuke nekih igara pa sam nekako naletio na forumu,neznam kako i tako sam i ostao Smijeh

još sam stavio za avatara u početku druga Staljina(znam nije baš najprimjerenije al jbga)pa sam nakon žalbi promjenio

idu dva zrna pjeska pustinjom te će prvi drugom: ; u jbte što je danas gužva
15 godina
offline
Kako ste došli na forum....

kad god sam u google upisao nesto hardversko(graficke,procesori itd...) uvijek sam na prva 5 rezultata nasao BOL forum pa sam se sam odlucio reggati.Smijeh

 

EDIT:clan sam od 4.4.2009

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 13:32 (luckyluke).
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum....

ja sam uvijek imao neke probleme s kompom, cijelo vrijeme sam to riješavao uz bug ili neki drugi forum.

i onda sam se nakon kojeg mjeseca registrirao. prvo sam bio neaktivan al sada je već bolje.

Čekamo...10.11.09.
16 godina
offline
RE: Kako ste došli na forum....

Ja sam postao BUGov forumaš 12.02.2008. jer sam na BUGovom webu vidio da je krenuo u pogon ovaj forum.

Žao mi je što sam kasnio tih nekoliko dana od pokretanja, ali eto..  glavno da smo sada svi ovdje Namigiva

 

Inače, BUG kupujem i pratim od broja 6 (naknadno sam sakupio i prvih 5 brojeva - za broj 1 mi je trebalo najduže vremena da ga nađem u dobrom stanju).

 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Kako ste došli na forum....

Kad sam vidio na bugovom dvd-u u bug tv da su konacno napravili forum. :)

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
Kako ste došli na forum....

        Ja sam googlao i da nisam naisao na ovaj forum vjerojatno bi kupio debilni i puno slabiji komp za iste novce. Naravno tada sam samo tražio teme gdje se slažu konfiguracije u određenoj cjenovnoj razini. Ako vas zanima, od dana kad sam se registrirao na forum trebao sam ga kupiti u roku od 3 tjedna, a ja ga jos ni dan danas nisam kupio (valjda ce se čekanje isplatiti), nadam se da mi je zadnji rok 12 mjesec onda ga kupujem. Ali nisam samo zbog toga dosao, surfao sam ja i po ostalim temama i puno sam naucio, čak sam i svojim prijateljima dijelio savjete koje sam i sam dobivao.

Forum je čista petica ;)

 

12 mjesec je blizu
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Tražio sam rješenje na nekoliko problema i google me doveo do foruma ali inace citam bug od 2006 godine.

16 godina
offline
RE: Kako ste došli na forum?

kad je stigao tada novi broj bug-a u ducan negdje medu zadnjim starnicama su pisali o tome kako su otvorili forum, bile su unutra i slike dizajn foruma je bio prekrasan a postso sam dobio novu konfu i htjeo ju oc-at rego se....

uglavnom dobro se sjecam od prvih dana dade_zg78 i luxx-a ;)

zao je i meni sta nisam od prvog dana...

 

EDIT-evo pogledo regan sam 01.03..sto dokazuje da sam se rego nakon sto sam procito casopis ;)

eXtreme overclocker
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 13:59 (benko).
16 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Pročitao sam u Bugu da su otvorili forum pa sam se registrirao.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Registrirao sam se 14.3.2009 (Dan broja PI Cool). Inače sam pratio forum od prvih dana i sjećam se svih koji imaju ili stalan avatar ili neko upadljivo ime. Došao sam samo zato da ne pratim forum kao gost, da malo spamam, da nekom pomognem i da netko pomogne meni i to je uglavnom to...

Moj E-3 ima dobre ISO performanse jer pije Iso Sport svaki dan :)
16 godina
offline
Kako ste došli na forum?

Ugledao na sajtu i regao se. Dopadljiv dizajn oku ugodan. Tada sam kojih 13 mjeseci bio neaktivan ali vremena se mjenjaju :D

I'm the cream of the crop, I rise to the top I never eat a pig 'cause a pig is a cop Or better yet a Terminator, like Arnold Schwarzenegger Try'n to play me out like as if my name was Sega
14 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Bug sam kupvao godinama povremeno.Nisam kužio puno toga što sam čitao al s vremenom sada sve to dolazi pomalo na svoje mjesto.Kad sam prije 2,5 mjeseca kupio neku kramu(doma imam još jedan ali na njemu moj sin provodi vrijeme od 0-24)odlučio sam se registrirat jer mogu na komp kad god želim...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
15 godina
protjeran
offline
Kako ste došli na forum?

pjeske 

hehe salim se malo 

prevo sam gledao stranicu i vidio forum mislio forum ko svaki drugi no registrio se zbog njegove preglednosti i dizajna

cim dulje na linuxu to bolje za moje zivce i zdravlje nadam se da ce te i vi to shvatiti PO PREPORUCI DOKTORA LUKE KOVACA
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

...čitao sam godinama Bug, a onda jednog dana, kad sam dobio volju za neki forum, nije bilo teško odlučit...

...sad nakon određenog vremenskog odmaka i stečenog iskustva mogao bi zapjevati: "...ja sam tu slučajno

   i prokleto sam ljut..."Smijeh

najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 15:20 (Jurra).
16 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Ja sam cito na PCE forumu da bug ima forum pa sam se registriro.

Pošto sam ionako kupovao bug mislio sam zašto ne.

 

EDIT:

 

12.02.2008. sam se regao

ZLOČESTI MOD NR.1
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 15:31 (LUXX).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ste došli na forum?
Ako ti nije problem napiši tvoj put kako si postao moderator na forumu?
14 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Procitao o forumu u ovom jubilarnom 200 broju BUG-a. Svidio mi se izgled, cinio se preglednim i dobro organizovanim, pa sam se prije par dana registrovao. Zasad su utisci vrlo pozitivni i nadam se da cu i ja tome doprinjeti bar malo :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 15:46 (Lenquist).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ste došli na forum?

poceo citat bug pa ajd da se i na forum prikljucim.

sniper only
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ste došli na forum?
Tomislav95 kaže...
Ako ti nije problem napiši tvoj put kako si postao moderator na forumu?

Znanjem i ostalim gadostima Namigiva

ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ste došli na forum?
Lenquist kaže...

Procitao o forumu u ovom jubilarnom 200 broju BUG-a. Svidio mi se izgled, cinio se preglednim i dobro organizovanim, pa sam se prije par dana registrovao. Zasad su utisci vrlo pozitivni i nadam se da cu i ja tome doprinjeti bar malo :)

Kako prije par dana, jučer si se registrirao.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Počeo čitat Bug pa se registrirao

EVERYBODY LIES
16 godina
offline
Kako ste došli na forum?

Pratio sam BOL i vidio da se forum otvorio, prvih par dana sam samo čitao a onda se i registrirao...   često sam tu jer mi se sviđa izgled i funkcionalnost foruma, pohvale za to!

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R.
15 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

Ja sam se izpočetka regao reda radi da budem iskren, bio sam regan na par foruma, no ni na jednom nisam aktivno sudjelovao u bilo kakvoj raspravi, samo bi čačkao po temam i lutao okolo. Smijeh

Onda mi se počela sviđati ekipa na bugu i samo sučelje foruma.

Pa samo ovdje ostao i polako počeo sudjelovati u raspravama.

Ostalo je povijest. Cool

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 17:24 (thuglife).
16 godina
neaktivan
offline
Kako ste došli na forum?

ja sam se ragal kad su bila bolja vremena , kako opcenito, tako i ozračje na forumu, sad me i neka nostalgija fata, kaj bi rekl amoja draga frendica...

kad us se navaliko slagale konfe, kad je jos 8800 gts bila  uber, a 8800 gtx extra, za ultru da i ne pričam...

kad nisu pilali o j***nom piratstvu, kad nije biilo core i7, tj. kad je bio buducnost..

kad su bili stari, bolji smajlići

al jbg, sta ces, proslo...

 

al nije ni sad pre lose, al prije mi je bilo bolje...

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ste došli na forum?
LUXX kaže...
Tomislav95 kaže...
Ako ti nije problem napiši tvoj put kako si postao moderator na forumu?

Znanjem i ostalim gadostima Namigiva

Ja sam jednog dana prolazio Kvatrićem noseći laptop. Dan je bio umjereno-oblačan s mjestimičnim pljuskovima, pa sam stavio laptop u ruksak da ne pokisne; bolje spriječiti, nego liječiti, iako sam već imao kišna iskustva na Dellu i nije mu štetilo. Inače, na laptop sam taman instalirao svježu verziju tada već popljuvanje Viste i nisam požalio - radila je kao urica, a čitanje PDF-a nikada nije bilo jednostavnije. U tom trenutku, sa suprotne strane trga, k meni je krenuo prilaziti jedan čudan, proćelavi gospodin, prodorna pogleda, malo luđački buljeći drito u oči, bez treptanja. Produženim korakom prolazio je kroz masu ljudi koji su prelazili tramvajsku prugu. Nije mi bilo lako. Nešto me štrecnulo u leđima. Nekoliko sekundi kasnije, na suprotnoj strani uočio sam slično čudnog lika, ovog puta s naočalama i kratko ošišanom frizurom. Taj je bio nešto sporiji, valjda zbog lošije aerodinamike uzrokovane frizurom, ali svakako mi je bilo jasno da se poznaju i da idu k meni.

 

Steglo me u grlu, ukočio sam se. Inače me nije strah s obzirom da sam visok i težak dalmatinac, navijač Hajduka; iako me za nogomet ispod svjetske klase uopće nije briga, u neprijateljskom okruženju u takvoj situaciji i nije baš jednostavno. Ustuknuo sam nekoliko koraka unazad zabivši se u prozor restorana. Gosti su me iznutra zbunjeno gledali, a ja sam, već ugrožen blizinom napadača, izgubio ravnotežu i hvatajući grip prstima po staklu, ispustio otvoreni ruksak, koji je uz vodeni tresak pao u kišnu lokvu.

Udarac je izbacio Della iz ruksaka i rastvorio ga kao knjigu. U tom trenutku ova dvojica već su mi prišla i oštro me gledali. Tada je bilo jasno. Bili su to Miro i Oleg "Zli luđak" M. Od straha sam počeo mucati sebi u bradu pitajući se što žele. Uzeli su laptop u ruke i odjednom promijenili gard - vidjevši da na laptopu piše "Designed for Vista", skužili su da sam iz prijateljskog tabora. Čvrsto su mi pružili ruku, pomogli da ustanem i upitali želim li biti moderator na BOL forumu, a da ako pristanem, neću požaliti.

 

I nisam. Nakon obline večere i uživanja u svježoj i paprenoj divljači i Iločkoj Graševini, dogovorili smo uvjete kakvi se ne mogu odbiti. Nije na meni da iznosim podatke, ali od tog dana živim kao bubreg u loju, uz jedinu obavezu da pod svaku cijenu promičem sponzorske proizvode i blatim konkurenciju. Zadana mi je i teška zadaća da Linuxaše i Macovce pokušam držati pod kontrolom da ih se previše ne skupi na forumu, a da viškove oštro kartoniram i teme u kojima se slože i pronađu ugušim u najkraćem mogućem roku.

 

Eto, tako je počeo moj forumaški put u Bugu, a sada kada sam ubio vrijeme do kraja instalacije, pozdrav. :)

Trgovina mesnim proizvodima - Emezetta Trgovina mesnim proizvodima - Emezetta
Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2009 17:35 (naxeem).
14 godina
offline
Kako ste došli na forum?

Meni je rambox rekao da je on tu registiran a i od frenda stari je tu super admin pa sam se odlucio registirati da vidim kakva je tu ekipica s obzirom da su me na jednom drugom forumu isprovocirali i tak(necu imenovat forum).

14 godina
protjeran
offline
RE: Kako ste došli na forum?
naxeem kaže...
LUXX kaže...

Eto, tako je počeo moj forumaški put u Bugu, a sada kada sam ubio vrijeme do kraja instalacije, pozdrav. :)

Čekamo potvrdu Mire :)

trezan a za sebe neznam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice