Kolike ste picajzle?

poruka: 65
|
čitano: 12.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kolike ste picajzle?

Evo danas Winse reinstallirao.


Desk uvijek čist, na C: samo Windows 7, na D: dobro organizirani podaci (mape Documents sa podmapama .pdf i .doc, Downloads za stvari s neta, Pictures s podmapama razno i osobno, Videos sa podmapama dokumentarci, filmovi i serije, serije po sezonama poredane, titlovi za svaku sezonu u svojoj mapi, filmovi podjeljeni na žanrove i domaći/strani, Music na domaće/strano i izvođače. Kad mi se bude dalo i žanr sredim, te folder za instalaciju igara). Stalno se vrti AVast i CCleaner, defragmentacija jednom tjedno. Sve što mi treba Pinano na Start Menu...

 

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
12 godina
offline
Kolike ste picajzle?

Volim da mi je desk uredan kao i cijeli windows :)

***Celeron***
13 godina
offline
Kolike ste picajzle?

Evo nakon 5,6 sati uređivanja, sortiranja, particiranja mogu reć da je sve tip top.

 

Particije odjeljene, desktop ima samo recycle bin, sve što mi treba je pinnano na start ba.

 

Mislio sam stavljat dockove i sredit to lijepo, ali zeznuto je kad imate brata i oca na istom PC pa se neznaju koristit time. Zadovoljan sam što sam ih nagovorio da spremaju svoje stvari u svoje librarye.

 

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 13:56 (Vapor).
11 godina
neaktivan
offline
Kolike ste picajzle?

Pravoj picajzli cccleaner ne treba na pcu. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Kolike ste picajzle?

Da picajzla, i to dupla. Nedo Bog da mi neka ikona dospije na desk, odmah se to miče.

Start se skriva, object dock se skriva, sve je skriveno {#}.

Najsretniji sam kad mi desktop izgleda kao wallpaper, znači samo slika i ništa drugo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice