Nosite li sat?

poruka: 3.051
|
čitano: 1.103.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Korny1603987 kaže...

Iskreno meni se ponuda Rolexa nikada nije previše sviđala. Neovisno što su ujedno to cifre koje mogu samo sanjati da imam na računu, a kamoli da platim sat za isto.

Da mogu dati 3000 eura (edit: 4000 eura) na sat, dao bih za onaj novi Tudorov BB54.

 Bas ga uzeo, cekam zamjenu za rubber strap...odlican daily.

9 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Chriss kaže...

Gledam naručiti nešto iz Japana i nešto iz Amerike pa me zanimalo, vi koji ste plaćali i carinu uz PDV, kako to oni iz pošte računaju carinu, nekakva standardna računica ili ovisi o više faktora?

 

Da znam jel mi se isplati uzimati 2sata od jednom radi popusta ili jedan po jedan.

 import-calculator

12 godina
offline
Nosite li sat?

Kako ostvariti što bolji popust na aliexpressu od sutra?

Nekakvi dodatni načini osim automatskih popusta?

9 godina
online
Re: Nosite li sat?
Imaš kupone dodatne pod "non country specific"
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Pogledaj si kupone na samoj stranici shopa na aliexpresu. Nađi si dodatne serijske ključeve za spuštanje cijene na zadnjem koraku prije kupnje, koristi aplikaciju na mobitelu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 22:04 (Korny1603987).
9 godina
online
Re: Nosite li sat?
Stigao plavi Seiko Willard! Ajde da konačno i to probam.
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Stigao i meni jos jedan seiko.

Crna tuna

14 godina
offline
Nosite li sat?

evo, da zahvalim kolegi mbaksa na preporuci ....

 

stigao pred dva tjedna, ali bio na GO, pa mi ga kolega danas predao...

 

 
 
 
 
 

 

uglavnom, zbilja je fino napravljen, malo mi je način zatvaranja narukvice čudan, ali radi, pripasao sam ju - maknuo jedan članak - za to vam je onaj mići plavi odvijač s 3. slike,  kojim taj osigurač s navojem na kraju odvrnete, zapravo sasvim zgodan način spajanja članaka umjesto opružnih zatika...

 

meni je jedino malo smeta to kaj nije meho-sahat, nego taj mecca-quartz... Seiko VK63... ali za tu cijenu (47.75 $) nema zamjerke, dapače, po izradi je odličan....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 14:03 (Stric_Jura).
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

To je super kvarcni sat. Vjerujem da ćeš biti zahvalan što nećeš morati svako malo štimati sat kao prosječni mehanički. Na prvo pogled kazaljke sata niti ne vidiš da je kvarcni.

Ja sam od Paganija imao mali sat od 36mm koji je bio homage BB36 od Tudora, ali mi se nije sviđala debljina sata u odnosu na promjer sata pa sam ga prodao. I ja sam super zadovoljan sa onim svojim Seestern S434 kojeg sam nabavio za vrijeme prvog ljetnog popusta. AliExpress ima dosta zanimljivih satova od 400 do 2000 kuna.

13 godina
offline
Nosite li sat?

Da, Xiaomi mi band 6 i 7. Idealni su za buđenje, vibracija je zakon.

14 godina
offline
Nosite li sat?

bolest uznapredovala:

 

https://www.creationwatches.com/products/citizen-74/citizen-eco-drive-bm8475-26e-mens-watch-3650.html

 

znači 10% popusta + dodatni crna kožna orukvica - 108 €

 

Javim kad dođe DHL-om (u cijeni), hoće li se Arvacka Carina iskazati...

 

i jedan zanimljiv tekst o Seiku, ali s dosta informacija o pozicioniranju horoloških brendova:

 

https://www.istra24.hr/zivot/zelim-te-jer-te-ne-trebam-60-godina-seiko-5-sata-koji-je-postao-jednom-od-ikona-suvremenosti

 

 

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@Stric_Jura

 

Članak je teška prepisivačina. Gleda materiju tematike samo iz jednog ugla.

Sve na veću slavu Seika.

 

Kaj nisi uključio u druga mišljenja? U tom textu nalaze se samo mantre seikoljubaca.

 

dzg
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Mislim da je tebe pogodilo svrstavanje Rolexa u 3. ligu...

 

Seikoljubac nisam, ali GMT Mikan mi je u ciljniku...

 

Ja sam Orientalac...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ajme ovo mi je bio prvi sat koji sam kupio kad sam poceo raditi. Slabo ga nosim, stavim ga svako par mieseci na sunce da se napuni.
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pislje kaže...

Malo ću još dosađivati sa novom akvizicijom

 Majko mila, koji krasan sat! Otkuda, koliko novaca, jesi li zadovoljan, bi li ga prodao debelo ispod cijene? :D

Gledam te!
14 godina
offline
Nosite li sat?

eto, pak sem se v beteg del...

 

naručen 26.8. došao danas:

 

 
 
 

 

nije loša ni ova Ratio kožna orukvica, možda jedino da su i kopče crne, ali opet biti će s druge strane ruke...

 

same orukvice su mi na predzadnjoj rupici, možda malo male, uglavnom zadovoljan...

 

i naravski, zašto volim "mehe" - teži su, osjetim ih na ruci, s time da je ovaj Citizen po osjećaju težine kao i Orient Maestro (meho), ali laganiji od Orienta Ray II (ipak je to ronilački), ali Pagani Design mi je jedva osjetan na ruci nakon Raya II...

 

 

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

@Stric_Jura

 

Hm, nije šalo ćuka. Lajkam ovaj prikaz brojki.

Nego, nije li ti malo preveliki ovaj promjer za tvoju ruku?

 

Znam, da je kod muškaraca (-nekih) popularno nositi velike satove, al kaj nije bolji manje promjer?

 

 

dzg
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Mnogi muškarci nose prevelike satove. Ipak treba se uzeti u obzir da su piloti stavljali satove preko debelih kombinezona i jakni. Ovo je pilotska varijanta.

13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Pozdrav,

u potrazi sam za Casio W59 satom, da li netko zna gdje u Hr ima u ponudi navedeni sat?

Gdje god sam pitao, sat je nedostupan 

13 godina
online
Re: Nosite li sat?

Mislim da se taj više ne proizvodi.

 

Možeš  pokušati na Chrono24...

 

U našim dućanima ga nema nigdje.

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Ju je je? Je ju je!
10 godina
online
Re: Nosite li sat?
Stric_Jura kaže...

 Ja taman da cu zalipit link ovdje...ja gledam sebi ovaj metalni ili ovaj gumeni.Tocno ovaj w59 mi je bio prvi sat sa 6g ga dobio 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Hej, naručen sa chrono 24. Novi su malo skupi. Fora je sat dizajn mi se sviđa. Švapski no nonsens =). nisam baš zadovoljan pošto mi drži vijeme gore od svih satova koje imam, čak i seiko 5 i vostok. ide naprijed skoro punu minutu dnevno, kontakritao sam Sinn pa ćemo vijdeti što će reći pošto je pod garancijom. Oni poprilično reguliraju mehanizme po izlasku iz tvornice ne bi smjelo biti više od +-5sec dnevno. Nisam neki frik ali baš da ga moraš svaka dva dana riktati je too much. Slutim neko neugodno iznenađenje da je namagnetiziran ili slično. Budemo vidjeli. Ne znam jel koristite kada app na mobu koji preko mikrofona testira sat, fora je. Prilažem neke rezultate. Imam dva kineza u cosc-u, heimdalr i steeldive. Aj ti reci. 

Dirty dosen
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Kupio ga sinu prije par tjedana, zlatarna gaši, sisak. Biće mu dobar do 18-te =), w59. mislm da je to najstarijai casio koji je još u proizvodnji

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 14:33 (Pislje).
12 godina
offline
Nosite li sat?

W59 je legendarni sat i ima ga kupit di oćeš. 

Nedavno je u Svijet Medija na akciji nešto Zaba/Mastercard bio 15€. Sad je 26€. Isplati li ga se iz vani naručivati za 24€?

14 godina
offline
Nosite li sat?

evo još malo betega sad s crnom orukvicom, isto kožna...

 

 

 

i da vas pitam, kako vam se više vidi, s original smeđom  (slike par postova iznad) ili ovom crnom ?

 

 

12 originale smeđi
3 sve na črno
Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2023 14:44 (Stric_Jura).
13 godina
offline
Nosite li sat?

Smeđi mu puno bolje paše, u kontrastu je s dialom. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Nosite li sat?

Meni je ljepši crni ali ne bi uzimao kožu.

Kod smeđeg mi smeta mala razlika u boji. U pravilu (arhitektura) kad kombiniraš boje one moraju biti ili identične ili u potpunom kontrastu. Kad su boje slične ali ne i identične onda izgleda ko greška. 

14 godina
offline
Nosite li sat?

Mora li se u Malalan u zagrebu najaviti za dolazak ili se može samo doći?

Zanima me tudor black bay 58 pa bi išao pogledat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
online
Re: Nosite li sat?
Nisu imali BlackBaya za vidjeti tamo početkom ljeta, sumnjam i sad.

U svakom slučaju preporučam da se mailom najaviš ili nazoveš. Probaj i Mamića
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice