Hp vs Acer

poruka: 8
|
čitano: 4.280
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hp vs Acer

Evo sad cu brzo kupiti laptop samo sto neznam koji bih uzeo...... do 6500kn cijena evo ova dva su mi upala u oko Smijeh

 

Naziv Notebook HP Compaq 6830s (KU405ES), Intel Core 2 Duo T5870 (2.0GHz), 17" WXGA+, RAM 2GB DDR2, HDD 250GB SATA, DVD+-RW DL, ATi Radeon HD 3430 (256MB), LAN, WLAN, Windows Vista Business

 

HP dode 6200kn

 

Naziv Notebook ACER Aspire 6930G(LX.AVB0X.026), Intel Core 2 Duo P7350 (2.0GHz), 16" HD WXGA (1366*768), RAM 3GB DDR2, HDD 250GB, DVDRW, nVidia GeForce 9600M GS (512MB), LAN, WLAN, Windows Vista Home Premium

 

6700kn

 

zanima me koji je bolji..po meni je acer odlican...... samo se ne razumijem u graficke...... koja je bolja od ove dvije ako imate preporuciti laptop do 6500kn 200-300kn vise manje nije bitno samo ostavite link......da bude od poznate tvrtke kao sto je links,vemil,hgspot...

Hajduk zivi vjecno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hp vs Acer

Acer definitivno dobiva moj glas!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hp vs Acer
Zvekan kaže...

Acer definitivno dobiva moj glas!

 to i ja kazem predobar je procesor rami da ne kazem memorija 250gb plus moj eksterni od 1tb.....


samo nisam vidio sliku od toga acera moram viditi jeli mi sexySramim se nemogu kupovat neki ruzni laptop hvala na glasu PoljubacSmijeh
Hajduk zivi vjecno!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hp vs Acer
hacker1993 kaže...
Zvekan kaže...

Acer definitivno dobiva moj glas!

 to i ja kazem predobar je procesor rami da ne kazem memorija 250gb plus moj eksterni od 1tb.....


samo nisam vidio sliku od toga acera moram viditi jeli mi sexySramim se nemogu kupovat neki ruzni laptop hvala na glasu PoljubacSmijeh
 nisi vidio sliku laptopa...google is your friend...i imaj na umu da je jedan od najvecih minusa acer-a uvijek bila i uvijek ce bit tipkovnica
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Hp vs Acer

definitivno Acer...u hp sam se jako razocarao...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Hp vs Acer
cvexcar kaže...

definitivno Acer...u hp sam se jako razocarao...

 Radio sam na dva-tri HP 6830, baterija ide do 5 sati...a to je na laptopu poprilicno vazno barem vecini.
15 godina
neaktivan
offline
Hp vs Acer

Acer svakako...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hp vs Acer

Acer definitivno kompa uzmi.

Domoljublje poticaj, profesionalizam strategija, za Hrvatsku kao Tigar!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice