AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.947
|
čitano: 5.108.330
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Vidim tek sada, iša sam snizit voltažu proca i vidim vratilo mi je na normalno sve 

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

3440x1440 @100 fps Ryzen 1600 prva liga...

Kod mene su sve igre gdje nema 100 fpsa 99% gpu usagea tako da.. vidim i dalje meljes praznu slamu. 

 Pa dobro ajd to je vec i visa reza od standardnog WQHD, a nniti znam koje igre igras, garantirano da u CPU heavy igrama nebude grafa na 99%

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
petarjukic kaže...

Ja sam najjeftiniji ddr4 2400mhz cl17 crucial ram overclocka na 3000mhz cl15 te 1.5v  i nemam nikakvih problema, ja sam zadovoljan, nikakvih problema ni sa matičnom nisam ima, ništa od tih gluposti što vas većina spominje nije istina

 Ajd uđi u CPU-z pod memory tab pa mi slikaj da vidim latencije i kako radi...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...
Shockwave kaže...

 Ti sigurnosni propusti su dovoljno sranja napravili nama Intel korisnicima, manje NVME SSD performanse i do 30%, u mnogim radnjama (osim igara) je udar na performanse i do 40%, neki čak pišu da je i java kompajliranje primjetno usporeno. Meni je sve ovo dovoljno da pređem na zen+ threadripper, ili izdržat do 2019 pa na zen 2.

 Šta klepečeš u prazno, hajde daj pokazi nam te testove gdje si gledao, narocito me ovo za nvme SSD zanima 

 Forumaši testirali dok si se ti hladio od kartona. Šok nemoj mu pokazat nek se prži.Luci aj bar ovu temu pusti, drilaj tamo u hardware četu

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 18:05 (dery).
8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Šta imam pustit kad na svakoj strani moram nekog ispravljat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

Jesi ti trknut ili kaj? uopce nisam niti pricao hoce li ili nece nabrijati FPS u igrama sa novim procesorom, vec sam komentirao ispaltivost kupnje i sta mu je pametnije umjesto bacat 250 eura na RAM za procesor od 200 eura kod nas u ducanima. Sa 8700k je miran za sljedece 3 generacije GPU flagshipova, sa rizom jedva i trenutnu gtx 1080 

 

A kaj se tice ryzena izgurat ce gtx 1080 kako spada jedino na 4k pa nadalje, ispod toga hoce zastucat itekak (pogotovo ako je na 1080p), zadnje sta sam gledao je kako ga PUBG unistava, nemoze gtx 1080 preko 75 posto izgurat na 1440p... 

 Laž.

 

3440x1440 @100 fps Ryzen 1600 prva liga...

Kod mene su sve igre gdje nema 100 fpsa 99% gpu usagea tako da.. vidim i dalje meljes praznu slamu.

 

Na AC:Origins 1600 riža ne može gurat ni 1060ku na 1080p.

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...

Šta imam pustit kad na svakoj strani moram nekog ispravljat 

 war3_tft 

 

Dap, bili ste u pravu, nije stabilno 

Za vikend ću novi bios stavit i onda isprobat kako ide, sada sam stavio na cl16 i 2933mhz i sve je ok

 

 

toxic 

 

Jel za ocanje s ryzen masterom on uvijek mora biti upaljen da ostane kako smo stavili ili?

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
petarjukic kaže...

Dap, bili ste u pravu, nije stabilno 

Za vikend ću novi bios stavit i onda isprobat kako ide, sada sam stavio na cl16 i 2933mhz i sve je ok

 Pa naravno da nije, mada ima bisera koji su ti i u to povjerovali...

 

Vidi se iz aviona da ti pojma ni o klokanju nemas i kolko ti je samo trebalo da ustranovis da ti RAM nije stabilan... i pod broj jedan kloka se iz BIOS-a 

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...
petarjukic kaže...

Dap, bili ste u pravu, nije stabilno 

Za vikend ću novi bios stavit i onda isprobat kako ide, sada sam stavio na cl16 i 2933mhz i sve je ok

 Pa naravno da nije, mada ima bisera koji su ti i u to povjerovali...

 

Vidi se iz aviona da ti pojma ni o klokanju nemas i kolko ti je samo trebalo da ustranovis da ti RAM nije stabilan... i pod broj jedan kloka se iz BIOS-a 

 

Svašta sam no ne lažem 

 

Šta se tiče ocanja, više-manje si u pravu  

Može se i iz ryzen mastera i ram i proc

 

 

EDIT: bsod je počeo tek nakon više različitih testova, inače nisam ima problema s drugim stvarima

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 18:42 (petarjukic).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
eywa33 kaže...
toxic kaže...

Jesi ti trknut ili kaj? uopce nisam niti pricao hoce li ili nece nabrijati FPS u igrama sa novim procesorom, vec sam komentirao ispaltivost kupnje i sta mu je pametnije umjesto bacat 250 eura na RAM za procesor od 200 eura kod nas u ducanima. Sa 8700k je miran za sljedece 3 generacije GPU flagshipova, sa rizom jedva i trenutnu gtx 1080 

 

A kaj se tice ryzena izgurat ce gtx 1080 kako spada jedino na 4k pa nadalje, ispod toga hoce zastucat itekak (pogotovo ako je na 1080p), zadnje sta sam gledao je kako ga PUBG unistava, nemoze gtx 1080 preko 75 posto izgurat na 1440p... 

 Laž.

 

3440x1440 @100 fps Ryzen 1600 prva liga...

Kod mene su sve igre gdje nema 100 fpsa 99% gpu usagea tako da.. vidim i dalje meljes praznu slamu.

 

Na AC:Origins 1600 riža ne može gurat ni 1060ku na 1080p.

 

 Eywa zaista mi se neda. ali rezolucija nije niti priblizno ista..

Vec duze vrijeme zelim nabaviti AC Origins nadam se da cu uskoro pa cu vidjeti kako se ponasa Ryzen s gtx 1080 na 3440x1440..

 

Ali ne volim miješanje kruški i jabuki non stop..

 

eto nesto :

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 18:49 (toxic).
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

 Eywa zaista mi se neda. ali rezolucija nije niti priblizno ista..

Vec duze vrijeme zelim nabaviti AC Origins nadam se da cu uskoro pa cu vidjeti kako se ponasa Ryzen s gtx 1080 na 3440x1440..

 

Ali ne volim miješanje kruški i jabuki non stop..

Poanta je samo pokazat da 1600 ima problema i sa slabijim grafama. Istina, na 1080p, i istina - ac:o ima double layer zaštitu koja nabija cpu usage više nego sama igra traži. Premda ubisoft tvrdi da je sve to u redu i da igra traži cpu-a sama po sebi... Ali ako izdavači ubuduće nastave koristit denuvo sa VM zaštitom, 99% cpu loada na 4c/8t ili 6c/6t cpu-ima će bit češća pojava.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Taj AC udara na proc ko maljem, prvenstveno zbog puno slojeva zastite sa DENUVO-m al i to je probijeno 

 

Bas sam nedavno gledao sta PUBG uradi od riže, jadnicak se gubi sa gtx 1080 na 75%... ima spisak igara poduzi 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...

Taj AC udara na proc ko maljem, prvenstveno zbog puno slojeva zastite sa DENUVO-m al i to je probijeno 

 

Bas sam nedavno gledao sta PUBG uradi od riže, jadnicak se gubi sa gtx 1080 na 75%... ima spisak igara poduzi 

 

 

 Do kada ces se ponavljat?

ja gledam Ryzena na 3440 x 1440 i gtx 1080 i grafa non stop zakucana..

 

Gledam sada AC na istoj rezi grafa zakucana.

 

Mozemo u nedogled.
Ja bih se na ovoj rezi bez problema usudio staviti i gtx 1080ti

Gledao sam sada AC Origins s Ryzenom i gtx 1080ti i to na 1080p rezi grafa od 90-99% super. (pusten fps)

Dakle na 3440x1440 grafa 97-100%

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

eto nesto :

 

 Krasnih 49FPS prosjek kolko sam vidio tokom testa, i tu mu grafa također nejde na stalnih 99%, pa ti sad vidi sta bi bilo dok bi tu jos smanjio postavke da dopbijes neki pristojan FPS, a kamoli tih 100 koje ganja taj monitor 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...
toxic kaže...

eto nesto :

 

 Krasnih 49FPS prosjek kolko sam vidio tokom testa, i tu mu grafa također nejde na stalnih 99%, pa ti sad vidi sta bi bilo dok bi tu jos smanjio postavke da dopbijes neki pristojan FPS, a kamoli tih 100 koje ganja taj monitor 

 Vidis koliko si selektivan?

 

Ne pase ti 60 fpsa low gpu usage.

Ne pase ti manje fpsa 99% gpu usage.

 

 

Pase ti kada je Intel u toj kombinaciji i onda se ekipa izvlaci kak nesto ne valja...

BTW ja se lijepse i ugodnije igram na 49 fpsa nego ti na 60 fpsa pa ti pricaj borbene kome god hoces.

8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Samo kazem da na intelu radi kako treba sa 99% na grafi u 99% vremena, ti i dalje uzivaj ako mozes 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...

Komentar mi je odma ispod njegovog, najveci problem je kaj ti neznas ni iscitat graf jer da znas nebi ni pisao tako debilan odgovor...

 

 

 Molim da prije bilo kakvog obračanja mojoj malenkosti obrišeš bale. I napiši koje si godište da ti točno mogu reći koliko kutija maramica trebaš. 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Lucidius kaže...

Samo kazem da na intelu radi kako treba sa 99% na grafi u 99% vremena, ti i dalje uzivaj ako mozes 

 I sto bi ti ja sada trebao reci na ovo? No shit sherlock?

Dosao si trolat u ovu temu i podizat svoj Ego na temelju cega? Koji racku je ljudi s Vama?

 

Jel ti AMD dao otkaz jel ti ugrozio familiju, prijatelje?

 

Stvar je vrlo jednostavna. 

Oces najbolje kupis najbolje AMEN.

 

Cinjenica je da se za manje novaca moze pristojno igrati a to ocito BOLI a ne znam zasto..

I na kraju krajeva koga bilo briga dal je gpu usage 90 ili 99% i igri je samo 9% a da je i 15 bmk..

Treba se igrat ekipa nista drugo...

 

 

8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
Lucidius kaže...

Samo kazem da na intelu radi kako treba sa 99% na grafi u 99% vremena, ti i dalje uzivaj ako mozes 

 I sto bi ti ja sada trebao reci na ovo? No shit sherlock?

Dosao si trolat u ovu temu i podizat svoj Ego na temelju cega? Koji racku je ljudi s Vama?

 

Jel ti AMD dao otkaz jel ti ugrozio familiju, prijatelje?

 

Stvar je vrlo jednostavna. 

Oces najbolje kupis najbolje AMEN.

 

Cinjenica je da se za manje novaca moze pristojno igrati a to ocito BOLI a ne znam zasto..

I na kraju krajeva koga bilo briga dal je gpu usage 90 ili 99% i igri je samo 9% a da je i 15 bmk..

Treba se igrat ekipa nista drugo...

 

 

Obični ljudi, ništa čudno

Šta prvo kupe, toga se uvijek drže onda

Znaš onu, svaki cigan svoga konja hvali, ima takvih bisera na obe strane

12 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Citajuci par postova unazad ispada da se nepristojno igrat na ryzenu ili sam samo ja to krivo shvatio?

 
10 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
petarjukic kaže...
war3_tft kaže...
Evo covjek gore ima prvi bios pa rastura, a dokaza nigdje...

Jel tvoj ram napokon dosao na listu?

 

Kako misliš listu, sa raznim benchmarkovima nisam upoznat, ili misliš na provjerene ramove

 

 

 

Jedini problem oko svega je šta zbog nekog razloga nakon izlaska iz biosa ili treban čekat dosta vremena da se ponovno počne bootat ili ga trebam gasit i ponovno palit i onda čekam neko vrijeme, to je nakon izlaska iz biosa

 to sranje sa bootanjem biosa sam imao i ja, eto ako može to  imati AMD CEO, onda sam miran, nisam samo ja AMD njubara 

16 godina
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Zar chat tema nije dovoljna za trollanje, nego se trollanje mora dogadjati i na ovoj temi ?!?!

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
lav1000 kaže...
petarjukic kaže...
war3_tft kaže...
Evo covjek gore ima prvi bios pa rastura, a dokaza nigdje...

Jel tvoj ram napokon dosao na listu?

 

Kako misliš listu, sa raznim benchmarkovima nisam upoznat, ili misliš na provjerene ramove

 

 

 

Jedini problem oko svega je šta zbog nekog razloga nakon izlaska iz biosa ili treban čekat dosta vremena da se ponovno počne bootat ili ga trebam gasit i ponovno palit i onda čekam neko vrijeme, to je nakon izlaska iz biosa

 to sranje sa bootanjem biosa sam imao i ja, eto ako može to  imati AMD CEO, onda sam miran, nisam samo ja AMD njubara 

 

Ionako je uvijek na sleepu, a to može bit i do onoga šta je toxic reka

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Luci dosadan si ko proljev, doslovno. Dodem tu procitat nes pametno i onda moram citat tvoje isprdke. Ajde sjasi vise bogati..

Imas svoju temu koju su moderatori skrojli cisto za tebe pa odi laprdaj tamo do mile volje..

OT: jel ima kakvih datuma o izlasku nove serije ryzena?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Sale_ds kaže...

OT: jel ima kakvih datuma o izlasku nove serije ryzena?

 

 https://www.twitch.tv/amd

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 11:26 (hrvooje).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Hostaju nekog frajera kaj igra dead by daylight :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Pa 12.2.

8 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

ASRock announces BIOS support for AMD Desktop Ryzen 2000 series ASRock ima spremne BIOS updejte za nadolazeci ryzen refresh za sve ploce u ponudi.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

lav1000  koje si ti to točno probleme ima sa ryzenom?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice