ASRock N68C-GS FX i ventilatori

poruka: 6
|
čitano: 1.182
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Znači imam navedenu matičnu i planiram sebi uzeti novo kućište, planiram uzeti Xigmatek Mach. On dolazi s 3 pre-installed venta. Sad mene zanima sljedeće. S obzirom da nemam u sadašnjeme kućištu nijedan vent osim onih na cpu, gpu i psu, a nije imao ni podršku za to, da li se ti pre-installed mogu spojiti na moju matičnu, sva 3, tj. kako to već uopće ide? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Na plocu mozes spojiti jos dodatna 2 ventilatora (uz CPU ventilator). To su konektori CHA_FAN i PWR_FAN u donjem dijelu ploce.

 

Ne mogu naci na netu kakve prikljucke imaju ventovi na Xigmateku. Ukoliko su klasicni 3pin mogu 2 ici na plocu, a za treci nabavis adapter MOLEX na 3pin za par kuna po ebayu ili ako naletis u informatickim ducanima.

clock2much
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Evo našao sam, 3 pin su ventovi. Hvala ti puno. Još samo jedna stvar, kad sam već tu. Da li je dobar izbor za clockanje amd fx 4100 stavit Alpenföhn Ben Nevis, 120mm, PWM ili da stavim ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev.2, INTEL/AMD, 92mm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Ben Nevis se cini bolji, veci vent i povrsina. No moj ti je savjet da na toj ploci ne clockas nista. To je ipak low end ploca i tesko ce podnositi podizanje radnih taktova a posebice napona.

clock2much
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Onda ću uzeti i novu matičnu. Bi li dostajala Asrock 970 extreme3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ASRock N68C-GS FX i ventilatori

Uzet ću Gigabyte 970A, vidio sam da kažu ljudi da je bolja od asrocka. Može lock moderator.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice