[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM zaključana tema

poruka: 26
|
čitano: 2.217
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

MSI RTX 3070 SUPRIM (non LHR) - bez garancije. Majnala oko pola godine.

https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3070-SUPRIM-8G/Specification

3300kn PRODANO

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 19:46 (Cojonero).
10 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Bez uvrede grafe sa garom idu za te novce.

Moja procijena 2800 3000 max

Bero
9 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

bez beda ćeš ju prodati za tu lovu (100kn vamo tamo jel)..  vrhunska 3070.. imam istu.. usporedjivati nju s nekim vulgaris modelima zaista nema smisla..

samo vjerojatno ne na buggu, tu uglavnom socijalisti (iako ima i nekih dobronamjernih) imaju polukapitalisticki stav, ovisi da li prodaju ili kupuju

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 5:25 (eladioms).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

bez beda ćeš ju prodati za tu lovu (100kn vamo tamo jel)..  vrhunska 3070.. imam istu.. usporedjivati nju s nekim vulgaris modelima zaista nema smisla..

samo vjerojatno ne na buggu, tu uglavnom socijalisti (iako ima i nekih dobronamjernih) imaju polukapitalisticki stav, ovisi da li prodaju ili kupuju

Da, čim ju ti imaš, vrhunska je, iako je njegova "malo" majnala, nema garanciju (dakle daš 3700kn a ona prdne drugi dan i nikome ništa, kupio si što si htio) 

Za 3900 kn kupiš novu 3600 TI koja ne zaostaje ni 10% za 3070 a dobiješ tri godine garancije.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
10 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Ne kupujem i poštujem svakog kupca, jedino šta ne poštujem i ne podržavam je rudarenje.

Pŕžiti grafu  par mjeseci i onda je prodavati za iste ili slične novce kao i drugu koja ima garanciju i nije rudarila je po meni ne podrživo.

Ali svi idu na app bug ovci jesu klošari za cijene zato rudarene karticr bolje riješavat na njuškalu.

Bero
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
Al ak ništ drugo, bar je napisao da je majnala
18 mjeseci
protjeran
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

to što je ova majnala par mjeseci je ovoj manji napor, nego nekim karticama koje se ovdje prodaju za više para kao da su odvrtile 2 malo jača benchmarka

 

ova kartica u majnanju nije vidila 50°C osim ako ju ne poklopiš kutijom i ugasis fanove

13 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Prije svega totalno mi svejedno što će netko tu napisati pod mojim oglasom. Ne postoji stvar koju do sada nisam uspio prodati po nekoj realnoj cifri. Nigdje ne piše da je cijena fiksna. To se valjda i preskoči prije komentiranja jer eto ja prodajem jedva ispravnu karticu koja je majnala 5-6 mjeeci i čim se upali osjeti se miris paleža. Možeš li mi Bero ili da te zovem Robin Hood bug foruma objasniti na koji način je ta kartica "paljena" ako je undervoltana radila pod 100% opterećenjem? To što ti imaš nekakvu mržnju prema majningu ne znači da je korektno srati po tuđim oglasima. Ta kartica ima takvo hlađenje napravljeno da se posere po drugim socijalnim modelima koji " idu za 3000kn ". Onaj tko se razumije u kompove zna o čemu pričam. Onaj tko se ne razumije taj sere po oglasima. Je da kartica je majnala. Od toga se ne može pobjeći i da sam neki šupak onda bi izmislio neku glupost samo da to slažem. Znači za kraj. Kartica 100% ispravna. Do 62 stupnja ventove ni ne pali. Ja sam ju držao undervoltanu na 0.900v - 2000mhz. Temperatura 61-62 stupnja i ventovi na 30-35. Doslovno nečujna u radu. Potrošnja 200-210w sa tim profilom u msi afterburneru. 

16 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

cisto sumnjam da je non LHR grafa stara 3g minala samo pol godine . ajde bar si priznao da je majnala

 

ljudi ce se bunit jer radi minera su cijene grafi isle gore, i nisu pale ispod mrspa. i onda su im obecane minerske grafe za sicu, a prodaju se po istoj cijeni, bez popusta :p

 

najbolje da prodas na njusci, tamo mozes to uvaliti bilo kome i boli te tuki.

 

sretno u daljnjoj prodaji

10 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Popljuvao me jesi ali znam dosta stvari u vezi rudarenja a i da neznam gpu nema garancije. S obzirom da je suprim verzija izašla kasnije nemoguće je i praktički da je gpu star 3 godine ipak fali koji dan za 3 godine od izlaska prvih kartica.

Više nikom ne komentiram cijene jer nemogu bit realan.

Cijene kartica sa garom se prodaju za manje od 500 eura.

I onda kad se to vidi svima se ruse cijene. Msm da kod 3070 imaju dva modela koja su u banani po pitanju hlađenja moja bivša gainward phoenix se posere realno po ovoj s obzirom koliko je koštala i koliko daje.

Jer sve gubi smisao nema savjeta već rušenja cijena, koje su brat bratu realne.

Po meni gpu novi star 3 mjeseca o 3070 pricam sigurno moze ići za 4300 , 6 mjeseci do 1g 3800 4000, starije sa garancijom 3600 3700, bez garancije 3300 do 3400

Ekipa je sličnim naponima 3070 dovela na temperature pizza peći doduše lošiji modeli, od 5 komada 1 komad je pečen za spas. No ono što mozes odradi i snimi test na nekoj igri ako je jos u konfi i imaj to jet ljudi traze za sigurnost.

Bero
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
Ne kužim kak je i jedan 3070 bez garancije? Grafe su izašle 10.mj. 2020., odnosno, prije dvije godine.
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Neki trgovci su davali 1g garancije npr. Instar . Bas sam kupio prije god i 3 mj i samo sam dobio jednu godinu garancije.

AJ
9 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

.. kartica je vrhunska, ne zato jer ju ja imam, već zato jer ne prelazi 65°C uz lightshow, i kad ju pogledaš u živo držeći ju u rukama vidi se da je overkill da nisu štedili na detaljima i vidi se zašto je skuplja u startu od vulgaris modela. I to mogu potvrditi jer ju imam, a vidio/probao sam doslovno stotine drugih gpu kartica..

 

Tri puta prije bi nju kupio nakon kratke probe, nego neku s garancijom. to sto nekom treba papir sigurnosti na godinu dvije jer ne vjeruju u svoje znanje je drugi par rukava.. al nismo svi isti. Nakon 4-5 godina kad i jedna i druga budu bez garancije, Suprim ce i dalje radit, i biti pozeljna na njusci, a za vulgaris model ne znam baš..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 18:00 (eladioms).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

.. kartica je vrhunska, ne zato jer ju ja imam, već zato jer ne prelazi 65°C uz lightshow, i kad ju pogledaš u živo držeći ju u rukama vidi se da je overkill da nisu štedili na detaljima i vidi se zašto je skuplja u startu od vulgaris modela. I to mogu potvrditi jer ju imam, a vidio/probao sam doslovno stotine drugih gpu kartica..

 

Tri puta prije bi nju kupio nakon kratke probe, nego neku s garancijom. to sto nekom treba papir sigurnosti na godinu dvije jer ne vjeruju u svoje znanje je drugi par rukava.. al nismo svi isti. Nakon 4-5 godina kad i jedna i druga budu bez garancije, Suprim ce i dalje radit, i biti pozeljna na njusci, a za vulgaris model ne znam baš..

 

Papir sigurnosti jer ne vjeruju u svoje znanje...

Ovakvu glupost još nisam pročitao. Pun ti je internet slučajeva gdje ljudi normalno rade na kompu ili se igraju, ugase računalo i nakon toga neka komponenta ne radi...

Garancija postoji s razlogom....

A to je da se sve može pokvariti, a ne treba biti do korisnika.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 21:23 (aladdin).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Samo sam se dopunio, nista ključno ni kritično nisam promjenio..

 

Dapače, volio bi da kažeš svoje argumente, jer socijalisti to upravo ovako izbjegavaju, igraju na etikete i truju diskusiju, kao što si i sad dokazao, druže..

13 godina
online
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Ti si nešto pobrkao, ovo je kompjuterski forum a ne političko, društveno socijalni, ekonomski...

Gadno si zabrijao...

Za nekoga tko se busa u prsa da se godinama bavi hardverom pišeš bedastoće...

9 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Čekam argumente šta sam krivo napisao.. na tržnici smo.. a ti i dalje politiziras a nista konkretno nisi rekao.. klasika, druze, klasika..

 

vidim da si potpuno promjenio svoj post, pa da ti odgovorim:

kad nemas znanje trebas papir sigurnosti da, nekima ni to ne pomaze i kupuju iskljucivo novo ...neki znaju malo vise pa ih nije strah kupovati rabljeno.. nista cudno.. nista novo..

suprim kartica sigurno nece danas raditi normalno, sutra ne raditi.. to nema veze s logikom.. ocito dan ranije nesto ne bi bilo u redu s njom na ovaj ili onaj nacin ako je prestala raditi ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 21:41 (eladioms).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

.. 

 to sto nekom treba papir sigurnosti na godinu dvije jer ne vjeruju u svoje znanje je drugi par rukava.. al nismo svi isti. 

 

 

aladdin kaže...

Papir sigurnosti jer ne vjeruju u svoje znanje...

Ovakvu glupost još nisam pročitao. Pun ti je internet slučajeva gdje ljudi normalno rade na kompu ili se igraju, ugase računalo i nakon toga neka komponenta ne radi...

Garancija postoji s razlogom....

A to je da se sve može pokvariti, a ne treba biti do korisnika.

 

 

 

eladioms kaže...

Čekam argumente šta sam krivo napisao.. na tržnici smo.. a ti i dalje politiziras a nista konkretno nisi rekao.. klasika, druze, klasika..

 Ako ti ovo nije dosta jasno onda je to tvoj problem. A ovo druže ostavi za neku drugu proliku :)

9 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

sve jasno, ispravio si svoj post prije nego sam ti odgovorio, kasnije sam vidio i odgovorio ti..

 

sva ta prica oko garancije bi imala smisla kad bi govorili o rizicnoj robi koju je tesko provjeriti prije kupnje, ovako meni paše kad drugi ruše cijenu nečemu dobrom ...ali to ne znači da se ja s time slažem..

 

da, samo ove godine sam već probao više kartica, i nijedna me nije oduševila poput ove, i ovu definitivno ne planiram dalje prodavati.. bit će dobra za sina jednog dana kad meni dosadi, jer je doslovno kvalitetna kartica s kojom sam jako zadovoljan i to je to..

nadam se da si držao taj uteg u ruci, i vidio ju bar na trenutak kako je izrađena? vjerujem da bi i ti zakljucio isto, da je teski overkill i realno u dućanu ju nikad nebi toliko platio, ali ovako kad ju netko stavi na oglasnik po fer cijeni treba se i taj dio istaknuti..

 

niti sam trollao da ni papir nije sve, jer moze imat papir od EDigitala i opet si u sranju, ili na R1 i opet si u sranju..

mozes kupit jeftini vulgaris model s papirom koji je majnao, a ti ne znas, i dan nakon garancije pocnu rikavat ventilatori ili nesto..

toliko o garanciji..

dugorocno je bitno znati malo više, a ne samo reći 3070 ide po toj cijeni..

..nisu sve iste..

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 21:53 (eladioms).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

 

 

niti sam trollao da ni papir nije sve, jer moze imat papir od EDigitala i opet si u sranju, ili na R1 i opet si u sranju..

mozes kupit jeftini vulgaris model s papirom koji je majnao, a ti ne znas, i dan nakon garancije pocnu rikavat ventilatori ili nesto..

toliko o garanciji..

dugorocno je bitno znati malo više, a ne samo reći 3070 ide po toj cijeni..

..nisu sve iste..

 

 

 

 

 

Gdje si od mene pročitao da grafa nije dobra?

Gdje si od mene pročitao da je pokvarena zato jer je minala?

 

Dapače poslao sam prodavaču ponudu za kupnju.

 

Ako ti trgovina odbije reklamaciju ili ne odgovara na upit s računom se uvijek možeš obratiti proizvođaču.

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
aladdin kaže...
eladioms kaže...

 

 

niti sam trollao da ni papir nije sve, jer moze imat papir od EDigitala i opet si u sranju, ili na R1 i opet si u sranju..

mozes kupit jeftini vulgaris model s papirom koji je majnao, a ti ne znas, i dan nakon garancije pocnu rikavat ventilatori ili nesto..

toliko o garanciji..

dugorocno je bitno znati malo više, a ne samo reći 3070 ide po toj cijeni..

..nisu sve iste..

 

 

 

 

 

Gdje si od mene pročitao da grafa nije dobra?

Gdje si od mene pročitao da je pokvarena zato jer je minala?

 

Dapače poslao sam prodavaču ponudu za kupnju.

 

Ako ti trgovina odbije reklamaciju ili ne odgovara na upit s računom se uvijek možeš obratiti proizvođaču.

 

ja sam odgovorio prvo zaporošcu, jer me on prozvao.. to što si ti čitao van konteksta, sorry lol..

to s garancijom iz tvornice, nema tu baš uvijek garancije i više je od proizvođača do proizvođača..

 

evo ti i free informacija onda, prijavi karticu na MSI, ova vjerojanto još ima garanciju preko serijskog broja ;)

uglavnom nadam se da ćete se dogovoriti, vjerujem da ćeš biti jako zadovoljan :)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 22:06 (eladioms).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

 

 

 

ja sam odgovorio prvo zaporošcu, jer me on prozvao.. to što si ti čitao van konteksta, sorry lol..

to s garancijom iz tvornice, nema tu baš uvijek garancije i više je od proizvođača do proizvođača..

 

evo ti i free informacija onda, prijavi karticu na MSI, ova vjerojanto još ima garanciju preko serijskog broja ;)

uglavnom nadam se da ćete se dogovoriti, vjerujem da ćeš biti jako zadovoljan :)

Kome si odgovorio samo ti znaš...

Ne citiraš

Ne oslovljavaš

Poruka se nalazi ispod moje...

Kome si odgovorio???

9 godina
offline
[Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

nije ovo "zločin i kazna" od dostojevskog valjda :D , 10 postova, lako je zaključiti, ali eto i napisao sam ti jasno da se ne pitaš još tri puta.. 

uglavnom, prihvaćam da na bugu ubuduće moram citirati pod obavezno jer ... ..možda čak i screenshootati jer neki ne dopunjuju samo, već kompletno promjene post 

(moj post je ispod posta od Jureška jel :P, dakle prije tvog, ti tada još nisi ništa ni napisao, a još si kasnije i editirao cijeli post,  )

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2022 22:43 (eladioms).
13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
eladioms kaže...

nije ovo "zločin i kazna" od dostojevskog valjda :D , 10 postova, lako je zaključiti, ali eto i napisao sam ti jasno da se ne pitaš još tri puta.. 

uglavnom, prihvaćam da na bugu ubuduće moram citirati pod obavezno jer ... ..možda čak i screenshootati jer neki ne dopunjuju samo, već kompletno promjene post 

(moj post je ispod posta od Jureška jel :P, dakle prije tvog, ti tada još nisi ništa ni napisao, a još si kasnije i editirao cijeli post,  )

 

 Stari moj tvoji postovi se mijenjaju iz minute u minutu, do jutra će biti verzija ko santa barabra 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM
aladdin kaže...
eladioms kaže...

nije ovo "zločin i kazna" od dostojevskog valjda :D , 10 postova, lako je zaključiti, ali eto i napisao sam ti jasno da se ne pitaš još tri puta.. 

uglavnom, prihvaćam da na bugu ubuduće moram citirati pod obavezno jer ... ..možda čak i screenshootati jer neki ne dopunjuju samo, već kompletno promjene post 

(moj post je ispod posta od Jureška jel :P, dakle prije tvog, ti tada još nisi ništa ni napisao, a još si kasnije i editirao cijeli post,  )

 

 Stari moj tvoji postovi se mijenjaju iz minute u minutu, do jutra će biti verzija ko santa barabra 

 

tvoj jedan se promjeni vise nego mojih deset, ja bar imam opravdanje da tipkam na mobitelu i neda mi se previse prtljat pa mi lakse editirat te neke sitnice jer tko zna kako bugovac to moze procitati.. neces sigurno primjetit da nekoga idem uvrijediti pa da izbrisem tu uvredu ili tako nesto kljucno "kao neki" ;)

nece do jutra biti nista, ja ne mjenjam postove nakon sto neko napise novi, niti duplam postove ako je moj zadnji.. simple

13 godina
online
Re: [Prodaja] Msi RTX 3070 SUPRIM

Jasno je da si na poslu (mobitelu) ne možeš pratiti tijek rasprave, pišeš gluposti, ne znaš kome što odgovaraš. Odi radi nešto pametno

Toliko od mene 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice