[Prodaja] HP OMEN racunalo (komplet) zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] HP OMEN racunalo (komplet)

prodajem OMEN HP racunalo (omen hp 870-120ng)
racunalo je kupljeno u 6mjesecu.
od opreme imam sve,orginal ambalazu,HP garanciju (moze se provjeriti putem serijskog broja),orginal hp tipkovnicu i misa,itd.uglavnom sve sta sam dobio sa njim.
graficka kartica ja promjenjena (orginal je bila gtx 960 2gb) i stavljena NOVA graficka kartica (stara 10dana.ima orginal pakovanje,racun i garanciju) gtx 1060 3gb (placena 2300kn).
sve ostalo orginal u kompu.
kuciste je iznimno tiho i hladno.ima Integrated Bluetooth 4.2 and Wireless LAN 802.11a/b/g/n/ac featuring Dual-band (2.4 GHz and 5.0 GHz) 1 x 1 technology tako da vam netreba zica za spajanje na internet (bilo gdje u kuci ga mozete postaviti) i jos dosta toga.
orginal windows 10 i HP besplatna podrska (nesto kao kod iphonea)
od komponenti ima:
procesor i5 6600k
rami 8gb ddr4
graficka kartica gtx 1060 3gb
hdd 1T
ssd 120gb
dvd snimac
wireless
bluetooth
......
dajem uz njega i monitor 24incha,full hd,1ms,zvucnici u njemu,svi moguci prikljucci.
za sve imam orginal pakiranje (monitor,kuciste..) ( http://eu.aoc.com/en/gaming/products/g2460vq6?redirected=true )
miš i tipkovnica orginal HP

vrti se igre bez problema,dizanje windowsa za 3sec.
cijena je 7000kn sa obzirom da je to slagano u HP omen,da ima garanciju,orginal pakiranja,itd..
evo jos orginal link kompa:
https://support.hp.com/us-en/product/omen-by-hp-870-100-desktop-pc-series/12079703/document/c05291578/

moguca zamjena za mobitel uz vasu nadoplatu (za vrijednost mobitela se dogovorimo kao i onda za nadoplatu).
preuzimanje u karlovcu (moze kod mene i naravno proba kod mene) ili na vas zahtjev do 30ak km od karlovca vozim besplatno a za dalje se dogovorimo (platite put,benzin i autoput).
moze i laptop pod racun

cijena 7000kn (u zamjeni) i kesu cijena naravno ide dole!

12 godina
offline
[Prodaja] HP OMEN racunalo (komplet)

najbolje bi bilo vas komp pod racun jer mi treba komp ali trebam i lovu (iskrsnuli dodatni troskovi).

inace komp je slozen kak se spada u HP (nema jeftinih djelova).

kuciste ima wifi tako da vam ni netreba lan kabel.

takoder i bluetooth za prenos podataka mobitelom za printanje,itd..

 

12 godina
offline
[Prodaja] HP OMEN racunalo (komplet)

moze brisanje.odustao od prodaje racunala!

ide samo grafa na prodaju (moze zamjena uz nadoplatu 1050ti ili u tom rangu plus nadoplata)

12 godina
offline
[Prodaja] HP OMEN racunalo (komplet)

lock

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice