Dizajneri grafike za igre(2d,3d)

poruka: 4
|
čitano: 1.052
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Dizajneri grafike za igre(2d,3d)

Otvorio sam ovu temu zato sto mislim da je nepostojeca(nista slicno i konkretno),drugi razlog da dizajner kod izrade igara jednako vazan kao i programer.

Iskreno ja trazim jednog koji bi radio 2d igre samnom,a mozemo i 3d all za to ce mi trebat mjesec dana da naucim.

Imam 15 godina i bavim se programiranjem 3 godine i primarni cilj mi nije da dobim zaradu od igara,ali mislim da sam sposoban napravit dobru igru koja ima potencijal zaradit manju svotu novca.

Zainteresirani neka se jave.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dizajneri grafike za igre(2d,3d)

Mene također zanima dizajn. Učio sam UNITY i gledao tutorijale ali dizajn igara je nešto puno dublje i veće. E sad, KAKO i još važnije GDJE naučiti game dizajn?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dizajneri grafike za igre(2d,3d)

https://brashmonkey.com/# ovo je dobar program za 2d dizajniranje, lako mozes nac turtoriale na internetu ,a mozes nac i druge programe za 2d dizajniranje ak uspises programs for making sprites. Za 3d igre ja znam samo za blender ,a lako mozes nac i druge programe ak googlas.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dizajneri grafike za igre(2d,3d)
XNijeBitnoX kaže...

https://brashmonkey.com/# ovo je dobar program za 2d dizajniranje, lako mozes nac turtoriale na internetu ,a mozes nac i druge programe za 2d dizajniranje ak uspises programs for making sprites. Za 3d igre ja znam samo za blender ,a lako mozes nac i druge programe ak googlas.

 Radio sam jednom prilikom na igri kao modelator i koristio sam Blender...jos uvijek ga koristim i program je izvrstan,a uz to i besplatan.

Shema kod sprite-ova tih je ta sto su to samo slicice sa praznom pozadinom i to bi se moglo sa Blenderom napravit
Napravi se 3d lik i onda se samo rendera screenshot  u orto projekcijama i nema pozadine tako da je skoro spremno za koristenje
Jedini maleni problem je optimizacija tih istih slika 

Dizajniranje u smislu level designera...ima tu dosta,ali kao indie developer mozes i sam smislit dobar environment ako znas o cemu ti je igra i ako si tu ideju malo vise razradio 
Dizajniranje u smislu thi programa za 2d kreacije...eh,to nemam pojma 

It's not about the money...It's about sending a message
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 23:10 (ii7scw).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice