CPU se zaledio??

poruka: 6
|
čitano: 1.887
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
CPU se zaledio??

Što je s ovim intelovim senzorima , kojoj temperaturi da vjerujem? pogledajte sliku, presmijesno -26 C minimum to se dogodilo kad je preslo 100.

Prime95 vec se vrti kojih 15 minuta lol... kako znat kolika mi je temperatura, da racunam na core 4, on je avg oko 70 negdje dosego je max 77 zasad.

I cudo nema nikakvih errora zasad hahaha, a core 0 uvijek kojih 15-20 stupnjeva ispred sviju...

Zaledio se Zaledio se
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
CPU se zaledio??

Skini Aida64 tamo su tacnije temperature..

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: CPU se zaledio??
hawkhawk kaže...

Skini Aida64 tamo su tacnije temperature..

Isto je, citao sam na internetu da je senzor od intela 775 cesto izbugiran..., core 0 i 1 su masovne temperature a 3 i 4 m i se cine normalne. da dodje do 100 ugasio bi se pc, a meni core 0 je presla 100 i onda je pisalo -26. Bug neki.

A nekako mi se cini koda mi nije hladnjak sjeo kako treba... uvijek imam osjecaj koda se klima, koda nije stvoren za 775.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 0:54 (Luka123).
12 godina
offline
CPU se zaledio??

citao sam na internetu da su ovi inteli blokirani senzori na core temperaturama, core 0 je u idle +10-15 ispred sviju, tako da neka greška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CPU se zaledio??

Rijesen problem, bio je problem u CE1 stepping, neznam kakve veze ima sa icim ali izgleda da je on nemilo dizao temperaturu, sad su temperature kako spada, i veselim se jos malo pokusati overclockati ga :).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
CPU se zaledio??

makni dušično 'lađenje !!!!

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice