Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

poruka: 7
|
čitano: 2.940
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

Lijep pozdrav imam navedenu graficku i kad je ventilator na 90% speed jako zuji dali neko zna u cemu je problem moze li se popravit i dali to ulazi u garanciju 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

Reklamiraj ako je pod garancijom ...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 22:04 (Glavas_ZG).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem
dinass355 kaže...

Lijep pozdrav imam navedenu graficku i kad je ventilator na 90% speed jako zuji dali neko zna u cemu je problem moze li se popravit i dali to ulazi u garanciju 

 svaka graficka na 90% ce zujati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 22:20 (HCgamingCRO).
8 godina
offline
Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

Nije problem da ona malo zuji nego bas ko da struze ona osovina ventilatora ko lim na lim a nebih se upusto u rastavljenje graficke da vidim sta je pa me zanima da li ulazi u garanciju s obzirom da je jos pod garancijom

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

da, pokriveno je garancijom.. i u pravilu se ne popravlja nego dobiješ novu-zamjenu ili povrat novca. (jedino je ''jako zuji'' nedefiniran pojam.. ako odbiju, čekaš kvar i nadaš se da će crknuti prije isteka jamstva). .. ili, ako je zujanje baš čujno, tad ne prihvaćaš odbijanje kvara, mada nema nekog razloga sumnjati unaprijed da će servis drugačije prosuditi reklamaciju..

 

-već dva tjedna je zaključana tema, potrošač-jamstvo.. šteta, modovi? jer upravo ovakav kvar-opis je ono što se u temi dešava, umjesto da svaki forumaš za sebe postavi isto pitanje, tj da zna što je jamstvo, što pokriva i što može očekivati.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 11:19 (ihush).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem
dinass355 kaže...

Nije problem da ona malo zuji nego bas ko da struze ona osovina ventilatora ko lim na lim a nebih se upusto u rastavljenje graficke da vidim sta je pa me zanima da li ulazi u garanciju s obzirom da je jos pod garancijom

 ako je tako kako opisujes vjerojatno je ventilator mozda stvarno pokvaren,ili znam da su aero od msi dosta jeftine budget kartice pa moze biti i do toga, jel velim kazes 90 posto..

i da je pokvarena nebi bilo nista novo,vidi to su sve elektr.uredjaji koji se masovno proizvode kao tv,perilice,frizderi itako,100tinjak ljudi tu radi na bandovima koji nestaju uvijek imas tu neki sitni postotak pokvarenog iliti neispravog hardwera,pa si mozda bas ti taj nesrertnik koji je odabrao jednu takvu grafu sa police.

ako imas garanciju reklamiraja neisplati ti se sarafati i problem ce ti biti rijesen

8 godina
offline
Gtx 1060 msi aero itx 3gb oc problem

ok hvala puno odnijet cu na reklamaciju pa cu vidjet sta ce bit 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice