Jako dobra konfiguracija a komp steka i nakon win

poruka: 4
|
čitano: 950
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
dobra konfiguracija a komp steka i nakon windowsa

imam i7 6700 3.4GHz, 16GB DDR4, R9 380x

kupio sam ga prije god i pol i prvih 4-5 mj je radio ko urica, ali nakon toga katastrofa ziva, pa sam pokusao instalirat nove windowse ali nije islo nista osim win8

tako sam uz stekanja nekako izdrzao nekih godinu dana i sad mi je dopizdilo i ponovo idem stavljat nove windowse kad ono; dogodilo mi se vjv preko 50 bluescreenova, a pobao sam bas sve

i onda nakon mnogobrojnih pokusaja, 14 sati muke, ubacim novi novcati usb s windowsima skinutima s njihove stranice i uspijem iz prve nasnimiti ali kad su se windowsi instalirali i kad sam stavio sve najnovije drivere, pocelo je vrijeme bluescreen za svaku radnju, cak i kad sam pokrenuo preglednik. bluescreenovi su se smirili s vremenom ali komp i dalje steka

molim neki savijet jer vec nez sta da radim, ili bar preporuku za dobrog servisera (okolica vz, kc, ck) koji bi mogao znati u cemu je rijec

sumnjam da je nesto softwarerski kad novi windosi su odma od pocetka stekali

jel moguce da dode virus na hardware

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Jako dobra konfiguracija a komp steka i nakon
Prvo provjeri rame, najcesci razlog bsod-a, probaj posudit od nekog plocicu ddr4 ili svoje tako da stavis jednu testiras pa drugu...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
protjeran
offline
Jako dobra konfiguracija a komp steka i nakon win

memtest86 i testiraj pločicu po pločicu nekoliko prolaza svaku.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Jako dobra konfiguracija a komp steka i nakon win

Digni Linux Ubuntu u live modu pa testiraj kako se računalo ponaša. Ubuntu ima veliki set alata za testiranje hardvera pa te odmah može uputiti na eventualno neispravan hardver. Napiši točno koju imaš matičnu ploču i koju verziju BIOS-a imaš na njoj.

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice