Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

poruka: 8
|
čitano: 1.907
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

Poz svima! Imam jedan problem i nadam se da ce mi ovdje netko moc pomoc :-) imam hrpu slika na laptopu koji mi je iz cistog mira prestao raditi. Cuje se zvuk ventilatora i zvuk paljenja, ali na ekranu sve crno + ne pali se ona lampica kada stisnem caps lock tipku. Uglavnom, zanima me da li bih nekako mogla izvuc te sve slike na nesto (usb, hard, drugi laptop i sl.) ?? Unaprijed hvala na odg.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi
Amra.97 kaže...

Poz svima! Imam jedan problem i nadam se da ce mi ovdje netko moc pomoc :-) imam hrpu slika na laptopu koji mi je iz cistog mira prestao raditi. Cuje se zvuk ventilatora i zvuk paljenja, ali na ekranu sve crno + ne pali se ona lampica kada stisnem caps lock tipku. Uglavnom, zanima me da li bih nekako mogla izvuc te sve slike na nesto (usb, hard, drugi laptop i sl.) ?? Unaprijed hvala na odg.

 Rastavi laptop, izvučeš hard iz njega i ukopčaš ga u komp ili u drugi laptop i prebaciš slike. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

Ako neznas kako rastaviti laptop - napisi na yt ime laptopa i Dissasembly.

01101100011101010110101101100001
9 godina
neaktivan
offline
Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

daj ti to nekome,tko zna....

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi
Ivanjino96 kaže...
Amra.97 kaže...

Poz svima! Imam jedan problem i nadam se da ce mi ovdje netko moc pomoc :-) imam hrpu slika na laptopu koji mi je iz cistog mira prestao raditi. Cuje se zvuk ventilatora i zvuk paljenja, ali na ekranu sve crno + ne pali se ona lampica kada stisnem caps lock tipku. Uglavnom, zanima me da li bih nekako mogla izvuc te sve slike na nesto (usb, hard, drugi laptop i sl.) ?? Unaprijed hvala na odg.

 Rastavi laptop, izvučeš hard iz njega i ukopčaš ga u komp ili u drugi laptop i prebaciš slike. 

 Mislis da rastavim i drugi lap. pa spojim tamo ili postoji jos neki drugi nacin?

13 godina
offline
Re: Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi
Amra.97 kaže...
Ivanjino96 kaže...
Amra.97 kaže...

Poz svima! Imam jedan problem i nadam se da ce mi ovdje netko moc pomoc :-) imam hrpu slika na laptopu koji mi je iz cistog mira prestao raditi. Cuje se zvuk ventilatora i zvuk paljenja, ali na ekranu sve crno + ne pali se ona lampica kada stisnem caps lock tipku. Uglavnom, zanima me da li bih nekako mogla izvuc te sve slike na nesto (usb, hard, drugi laptop i sl.) ?? Unaprijed hvala na odg.

 Rastavi laptop, izvučeš hard iz njega i ukopčaš ga u komp ili u drugi laptop i prebaciš slike. 

 Mislis da rastavim i drugi lap. pa spojim tamo ili postoji jos neki drugi nacin?

 Taj drugi laptop 99% ima jedno mjesto za HDD tako da ak imaš dosta tih slika par desetaka GB onda možda će ti biti problem jer će ti trebati USB dosta velik ili neki prijenosni HDD da prebaciš. Jer ćeš ti izvaditi HDD iz ispravnog laptopa da staviš ovaj koji je iz pokvarenoga. Još je jedna opcija da sve spržiš na dvd kada ubaciš HDD iz tog pokvarenog laptopa u taj koji radi.

 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
12 godina
protjeran
offline
Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

Trebaš taj izvađeni HDD iz laptopa spojiti na neki drugi PC, ne mora biti laptop.

Postoje adapteri u koje se ušteka HDD i onda se može spojiti preko USB-a na bilo koji komp, ili naći nekakvo 2.5" eksterno kućište.

Pošto vjerovatno ne znaš kako izgleda HDD, sata kabel, adaper, eksterno kućište itd., daj to nekome ko zna šta radi, kako ti je Cyber gore rekao.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako izvuci slike sa laptopa koji ne radi

Ok Ok. Hvala na informacijama :-) nadam se da ce bit uspjesno

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice