Quad Core radi kao Single Core

poruka: 10
|
čitano: 1.370
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Quad Core radi kao Single Core

Eto,danas sam kupio novi procesor za komp,u pitanju je Amd Athlon 5350 (4x 2.05ghz).Prije sam imao Amd Sempron 2x 1.45 al je bio preslab za moje potrebe. I tako danas prispojim procesor na maticnu,upalim komp i ne vidim skoro pa nikakva poboljsanja,kao da je single core.Idem ja u ocijene sustava,refresham i ocijena mi ostane ista... Odem na upravitelj uredaja,procesori i tamo jasno pise 4 puta Amd Athlon 5350 i kasnije mi vise nista nije bilo jasno. Zna neko u cemu je problem ? Bio bih mu jako zahvalan...I da,maticna mi je AM1B-M,gledao sam na to kad sam kupovao procesor,i ovo je jedan od najjacih procesora za tu maticnu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Quad Core radi kao Single Core

super ti je jak... quad core sa 25W, sto si trebao ocekivati? Skupljaj za bolji pc, danasnji svaki dual core je jaci od toga quad corea kojih 50 puta..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Quad Core radi kao Single Core

Pa zar se nebi nekakva veca razlika izmedu semprona i athlona vidjela ? Gledam po youtube-u da ljudi pokrecu Skyrim,Bf4 i sl. na tom proc.

13 godina
online
Re: Quad Core radi kao Single Core

 A gdje si mjerio poboljšanja ?? Taj Windows šit za ocjenjivanje je niškoristi. 

8 godina
neaktivan
offline
Quad Core radi kao Single Core

Prvo sam bio na benchmark testu,a kasnije sam skinuo Cpu-z...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Quad Core radi kao Single Core

S obzirom da si mijenjao procesor, jesi li reinstalirao Windowse ili?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Quad Core radi kao Single Core

Nope

16 godina
neaktivan
offline
Quad Core radi kao Single Core

Do it.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Quad Core radi kao Single Core

U većini slučajeva frenkvencije puno više utječu na preformanse nego broj jezgri. Osobno bih puno radije išao na 2x 3.5 nego na 4 x 2.0.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
8 godina
neaktivan
offline
Re: Quad Core radi kao Single Core

Jesam,isto je ko i prije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice