Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

poruka: 7
|
čitano: 2.073
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Poštovanje svima,imam veliki problem koji bi vol

 

 

Poštovanje svima MOLIM ZA POMOC

 

kupila sam ovu IP kameru za nadzor ali nekontam bas oko toga ...spojila sam kameru na ruter i adapter u struju s kamerom ali one postavke me ubijaju   evo link gdje sam kupila kameru  http://www.ebay.com/itm/281796038579?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT  

 

Evo napravit cu copy/pase manuel instalacije ali pronade on IP adresu camere ali u cms programu za nadzor nemogu dodat cameru iako ju pronade kad idem u IP SEARCH CAMERA  oznaci je kao H264DVR

 

IMALI NETKO volje objasnit ili dat video tutorijal kako se podese OPCIJE

 

hvala svima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Molim ako ima netko dobre volje....dakle imam tu kameru i sad sam instalirala cms na laptopu...u opcijama kad idem na pretragu kamere nade dakle IP I ISPIŠE NAZIV....ali kad trebam dodat dakle (karticu) kameru...napiše da nemoze dodati 

 

 

evo slike kao to izgleda

 

sad sam se regala na noip.com i imam te korisnicke podatke...u ruteru sam podesila da je AKTIVNO dns i unjela u ruter te podatke..... dali je to dobro ili ŠTO TREBAM DALJE

 

MOLIM VAS AKO NEKO ZNA???

 

OVAKO IZGLEDA U CMS 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Nemam iskustva s tim al ovako na brzinu, dal si otvorila port koji ti kamera koristi na routeru?

Kad kliknes add device, javi valjda neki error. Upisi kameru + taj error u google i trazi dalje. Mozda netko ima s tim iskustva, to je sve od mene ceg se mogu sjetit :P

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

kreni od ovog linka

 

LINK

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Ma nemogu skontat ništa....dakle MOLIM VAS imali netko link ili vremena da mi objasni kako to sve napravit.....

 

IMAM RUTER OD ISKONA ZyXEL VMG5313-B30A + IP

KAMERA http://www.ebay.com/itm/281796038579?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

KAKO DAKLE podesit postavke u ruteru i sve to skupa DA RADI ?????? 

 

hvala unaprijed.......

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Dakle sad sam uspjela preko cms softwera uspostavit i dobit sliku na laptopu..... NO  OSTAJE MI SAD KAKO PRISTUPIT PUTEM INTERNETA DO KAMERE....

 

HVALA 

10 godina
offline
Kako uspjet instalirat IP Nadzornu kameru

Gledaj, ovako ljudi koji obično razumiju u čemu je problem jednostavno nemaju volje niti vremena objašnjavat kako i zašto, što je router, NAT i port forwarding. A pogotovo ne raditi tutoriale.

Zajeba mozes napravit dost. Ok, sad kad sam to rekao....

 

1.) Treba ti DDNS, npr. no-ip jer router mjenja IP adresu svakih 24 sata

2.) Podesi port forwarding na IP adresu kamere za port koji kamera koristi (neki snimaci za kamere koriste vise portova)

3.) Pazi da kamera nije u DHCP range-u od routera

 

Sretno

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 13:45 (filter160).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice