Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 374.716
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Već mjesecima i mjesecima želim prijeći na Chrome ali jedna jedina stvar me odgovara od toga.

Multi tab row...

Jel moguće kako sa nekim dodacima ili bilo čemu dobiti multirow tabse?? Imam 30tak otvorenih tabova i jednostavno onda nemrem vidjeti što je na kojem.

Jel ima tko još takvih problema i kako ih rješava??

13 godina
offline
Google chrome

Probaj sa dodatkom Too Many Tabs.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 8:19 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Koristim SRWare Iron ali pošto je on baziran na Chromiumu, pitanje mogu postaviti ovdje.

 

Slike mi učitava sa pogreškom. Brisanje sa CCleanerom ne pomaže. Slike izgledaju kao da je problem do grafe, a nije jer kada je otvorim u novom tabu slika bude opet deformirana i nakon ponovnog refresha slika bude normalna.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2013 21:30 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

A što si točno obrisao s CCleanerom?


Nešto nevezano za ovo iznad, upravo sam bio par sati na Mozilli, ma nema teorije, ni približno GC-u, samo mi je krivo što su ga uhebali maximalno, šteta.  

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Koristim SRWare Iron ali pošto je on baziran na Chromiumu, pitanje mogu postaviti ovdje.

 

Slike mi učitava sa pogreškom. Brisanje sa CCleanerom ne pomaže. Slike izgledaju kao da je problem do grafe, a nije jer kada je otvorim u novom tabu slika bude opet deformirana i nakon ponovnog refresha slika bude normalna.

Pa jesi li probao otvoriti slike sa drugim browserom; koristiš li adblock (probaj ga isključiti)

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2013 21:08 (fighterZu).
13 godina
offline
Google chrome

Vratio sam se na Chrome (usporavali ga plugini) i na njemu se taj problem ne pojavljuje. Koristim AdBlock i Ghostery {#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

je bitdefender trafficlight isto sto i WOT ?

COMODO secure :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Dali moze chrome pamtit active logins (znaci kad zatvorim chrome i opet ga otvorim moram se ponovo logirat na bug portal) ?

 

Edit:rijesio problem (settings -privacy -content .manage cookies)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 12:53 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google chrome

Ima li neki addon za Chrome kojie može raditi normalno s dva Gmail accounta? Kao Gmail Manager na Firefoxu?

 

Neke koje sam prodao nemogu provjeravati poštu na oba accounta istovremeno nego samo na onaj na koji sam logiran.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 16:03 (Syke).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Syke kaže...

Ima li neki addon za Chrome kojie može raditi normalno s dva Gmail accounta? Kao Gmail Manager na Firefoxu?

 

Neke koje sam prodao nemogu provjeravati poštu na oba accounta istovremeno nego samo na onaj na koji sam logiran.

Možda nešto s ove liste pomogne - link

10 godina
offline
Google chrome

Probao sam dosta njih, no niti jedan ne radi kako bi trebao, moguće da je to i radi Chromea, ništa, držim se Firefoxa do danjega.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Ne znam je li do chroma no već zadnje 3 verzije imam problema sa postavkom predefiniranog foldera za download, svaki put me baci na downloads folder(onaj pod korisnik) iako je u postavkama namjestito drugačije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google chrome

da neotvaram novu temu zanima me kako se u chrome brise sve ovo gori di se upisuje npr. www.net.hr?? Jer kad obrisem svu povijest i sve to idalje ostaje a zivcira me -.-

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Postavke -> Pokaži napredne postavke... -> Odznači "Koristi se uslugom prijedloga kao pomoći pri popunjavanju pretraživanja i URL-ova unesenih u adresnoj traci"

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2013 17:59 (Marko :D).
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Youtube sa na svkom videu nakon nekih 15-20 sekundi freeza i moram refreshat stranicu,koja god kvaliteta. Kako klikcem na video mjenja se pause i play gumb,al video nece krenut. Na IE radi normalno,al na chromu nemrem gledat nis

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
medozg366 kaže...

Youtube sa na svkom videu nakon nekih 15-20 sekundi freeza i moram refreshat stranicu,koja god kvaliteta. Kako klikcem na video mjenja se pause i play gumb,al video nece krenut. Na IE radi normalno,al na chromu nemrem gledat nis

Flash Player ili HTML5 Player?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...
medozg366 kaže...

Youtube sa na svkom videu nakon nekih 15-20 sekundi freeza i moram refreshat stranicu,koja god kvaliteta. Kako klikcem na video mjenja se pause i play gumb,al video nece krenut. Na IE radi normalno,al na chromu nemrem gledat nis

Flash Player ili HTML5 Player?

flash

13 godina
offline
Google chrome

Onda prebaci u HTML5 player jer se puno ljudi žali na probleme sa Flashom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Onda prebaci u HTML5 player jer se puno ljudi žali na probleme sa Flashom.

opet isto

13 godina
offline
Google chrome

Koja verzija Chromea?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...

Ne znam je li do chroma no već zadnje 3 verzije imam problema sa postavkom predefiniranog foldera za download, svaki put me baci na downloads folder(onaj pod korisnik) iako je u postavkama namjestito drugačije.

I dalje nisam uspio naći rješenje, kao da su nešto mijenjali u zadnjim verzijama Chroma u vezi toga.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Koja verzija Chromea?

30.0.1599.69 m

13 godina
offline
Google chrome

Jesi čistio cache i kolačiće? Ako jesi i nije pomoglo onda je problem do YouTuba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Jesi čistio cache i kolačiće? Ako jesi i nije pomoglo onda je problem do YouTuba.

i u chromu i sa ccleaner,pa nemrem vjerovat da se nemre rijesit

13 godina
offline
Google chrome

Ne može se srediti. Na Firefoxu je još gore, čim otvoriš novi tab glazba stane ili počne prekidati. Najvjerojatnije je problem u Flashu. Nova verzija Chromea bi trebala izaći za dva tjedna pa ćemo vidjeti hoće li problem biti riješen.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Ne može se srediti. Na Firefoxu je još gore, čim otvoriš novi tab glazba stane ili počne prekidati. Najvjerojatnije je problem u Flashu. Nova verzija Chromea bi trebala izaći za dva tjedna pa ćemo vidjeti hoće li problem biti riješen.

 

znaci oboje je od googla i ne rade skupa,cool

10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

Od koja dva add-ona navedenih dole da koristim

7 Bitdefender TrafficLight
2 WOT
COMODO secure :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

interesira me jedna stvar. prije sam moga sve extensions vidjeti kad otvorim novi tab, sad mi samo prikazuje google trazilicu i stranice koje najcesce otvaram.

moze li se to vratit na stari kako je prije bilo?

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Google chrome

1. U address bar upiši chrome://flags

2. Pronađi Omogući API Instant Extended (Enable Instant Extended API)

3. Iz Enabled (omogućeno) ili Zadano (default) promijeni u Disabled (onemogućeno)

4. Restartaj Chrome klikom na gumb Ponovno pokreni sada (Relaunch)

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2013 13:18 (Marko :D).
 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

1. U address bar upiši chrome://flags

2. Pronađi Omogući API Instant Extended (Enable Instant Extended API)

3. Iz Enabled (omogućeno) ili Zadano (default) promijeni u Disabled (onemogućeno)

4. Restartaj Chrome klikom na gumb Ponovno pokreni sada (Relaunch)

zahvaljujem na brzom i jednostavnom objasnjenju

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice