Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

poruka: 11
|
čitano: 1.222
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

Bio sam nadogradio windowse, i sa 8 prešao na windows 10. Sad imam jedan problem koji neznam riješit.

Stvari koje sam imao u wordu (npr. neki tekst) sada kad ga otvorim mi se pojavljuju neki "hiroglifi"... Šta moram napravit da vidim normalno stavari koji su mi bile u tom wordu.

Molim vas pomozite!

 

(slike dole - kako sad izgleda)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 12:03 (Rai).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

Čini mi se da ti datoteku otvaraš s WordPadom a ne Wordom. Desni klik na datoteku pa Open with i odaberi Word.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom
Prince-Artas kaže...

Čini mi se da ti datoteku otvaraš s WordPadom a ne Wordom. Desni klik na datoteku pa Open with i odaberi Word.

 Imaš pravo.... sad sam skinuo neki Word Mobile, ali me traži user i pass za editiranje i spremanje. Kak da skinem onaj klasican word di mi netrebaju nikakvi podaci?!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 12:26 (Rai).
16 godina
protjeran
offline
Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

PP

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

Riješeno, hvala ti ;)

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

Međutim nije dugo trajalo dok je bila probna verzija, sad me traži neki kod... i nemogu opet ništa.

 

Dal mi neko može pomoć šta da radim ili dali možda postoji neki drugi program poput worda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom
16 godina
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom
Rai kaže...

Međutim nije dugo trajalo dok je bila probna verzija, sad me traži neki kod... i nemogu opet ništa.

 

Dal mi neko može pomoć šta da radim ili dali možda postoji neki drugi program poput worda?

LibreOffice, potpuno je besplatan.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom

Odavno sam prestao da koristim Office paket.. presao sam na besplatnu alternativu WPS Office Personal Free i nemam zamerke godinama. Sve odlicno radi!

8 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom
Father_Dougal kaže...

LibreOffice, potpuno je besplatan.

 Netko tvoga kalibra trebao bi znati da nedostatak prave podrške u svakom smislu te riječi stoji više od licencije za Microsoftov Office. Kompatibilnost, tj. njezin nedostatak također je važan faktor.

vocap, bičz?
16 godina
offline
Re: Nadogradnja windowsa - problem sa wordom
Arendelle kaže...
Father_Dougal kaže...

LibreOffice, potpuno je besplatan.

 Netko tvoga kalibra trebao bi znati da nedostatak prave podrške u svakom smislu te riječi stoji više od licencije za Microsoftov Office. Kompatibilnost, tj. njezin nedostatak također je važan faktor.

Ako mu treba za profesionalnu upotrebu, neka kupi licencu. Ako nema novaca za nju, nema baš puno izbora, zar ne? Uostalom, postoji podrška, ali nije 'on site' niti je na poziv, a nije niti na hrvatskom :)

Za jednostavne dokumente i tablice je više nego dovoljan, kompatibilnost je zadovoljavajuća, a što se distribucije dokumenta tiče, docx i odt ionako nisu distribucijski formati, pdf jest, i nema problema sa kompatibilnosti.

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice