Photoshop Problem!

poruka: 4
|
čitano: 820
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Photoshop Problem!

Pozdrav ^^

 

Od kad sam kupio ovo smece od laptopa (Acer Aspire 5520) photoshop CS2 me ubija u pojam... Kad koristim alate poput : marquee ili brusha (vecinom se događa to kada je slika zumirana) jednostavno mi taj alat koji koristim pocne stekat...(nesto slicno kad bi pokusali na owoj istoj kanti porenuti Crysis ^^)

 

Što se tice CPU usage-a on je negdi na 50% a memorija je na nekih 888 MB (kad koristim neki od doticnih alata... bez pokrenutnog procesa "photoshop.exe" je 736 MB )

 

Konfiguracija je :

Acer Aspire 5520 • AMD Turion™ 64 X2 TL-55 (1.8 GHz) • 2GB DDRII 667 MHz • 160 GB HDD S-ATA (5400 rpm) •15.4" WXGA • NVIDIA GeForce® 7000M •Vista•

 

Tija sam ja u to cudo stavit jos 2 GB rama, ali nepotrebno cu dat pare ak ne rijesim to stekanje... posto na starom kompu kupljenom jos davne 2002 s slabijom grafuljom i 1 GB rama (400 mhz) photoshop CS3 radi bez ikakog stekanja ^^

 

pa me zanima jel imao tko ovaki problem? i jel bas moguce da je memorije premalo ^^

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop Problem!

probaj ovo:

odi u control panel, i klikni na ikonu baterije (vidi sliku) i onda oznaci high performance.

slika slika
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Photoshop Problem!
To ti je tako na laptopu, Photoshom dosta traži pa procesor od 1.8 i nije baš dovoljno.
15 godina
offline
Photoshop Problem!

Nah baterija mi je uvijek na high preformance ^^ posto nikako ne iskopcavam iz struje...

 

a sto se tice slabog proca... cisto sumljam... evo lega mi ima isti laptop samo sto je 5520G a taj ima 2.0 proc i opet ista stvar... a ne da mi se stavljat XP da probam jer se na njemu  to događa... prosli put mi je radio jedno tjedan dana XP i nekaj drajver za zvucnu se zajeba i nije se tio instalirati...(cak ni nakon nove instalacije) i sto je najjace u tih tjedan dana nisam stigao ni instalirati photoshop Viče

I´m Antisocial...Don´t worry it´s just a fancy word for "crazy"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice