Wifi problem

poruka: 9
|
čitano: 1.353
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Wifi problem

ovako spojim se na wifi ali nema interneta ,a kad se spojim na wifi koji dijelim preko mobitela onda radi normalno. probao sam mijenjat dns i opet neradi,Neradi ni sa integriranim wifi adapterom na laptopu ni preko usb adaptera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Wifi problem
ZooZ kaže...

ovako spojim se na wifi ali nema interneta ,a kad se spojim na wifi koji dijelim preko mobitela onda radi normalno. probao sam mijenjat dns i opet neradi,Neradi ni sa integriranim wifi adapterom na laptopu ni preko usb adaptera.

 Jesi probao resetirati router?

11 godina
offline
Wifi problem

e problem je što sam u stanu a stadovac ima router u svojem kojem ja nemogu pristupit ,a njega nema idućih 7 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wifi problem

Velika vecina routera se moze resetirati putem web sucelja, tako da ne moras fizicki imat pristup.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wifi problem
Spoji se na 192.168.1.1 i imaš u podstavkama negdje sigurno reset. Jedini problem ti može biti kor ime i lozinka, ali user ili admin i četiri nule bi trebale proći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Wifi problem

To bi trebao preko etherneta jel ne?A imam samo wifi konekciju

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 12:12 (ZooZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wifi problem
ZooZ kaže...

ovako spojim se na wifi ali nema interneta..

 -na kraju..

ZooZ kaže...

e problem je što sam u stanu a stadovac ima router u svojem kojem ja nemogu pristupit ,a njega nema idućih 7 dana.

 -nemaš pristupne podatke, tuđa oprema itd.. kraće, nemaš pravo pristupa i to je ok, čekaj vlasnika. Sve ostalo je siva zona..

 

ZooZ kaže...

To bi trebao preko etherneta jel ne?A imam samo wifi konekciju

 

 -spojen si, nešto sasvim drugo je imaš li internet i što je problem.. (postavke wlan servera, modem-router).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Wifi problem

Danas vlasnik resetirao ruter i imao sam internet nekih 8 h i sad kad se hoću spojiti na wifi piše mi; Can't connect to this network, a ispod wifi adaptera piše Attempting to authenticate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wifi problem

već vidim neko silovanje torentima, ruter se zbrika kad mu se memorija popuni i onda hlađenje... :D

 

nemora bit ali ovakve čudne greške obično vuku slabašni ruteri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice