Infonet - domena,web hosting

poruka: 9
|
čitano: 5.082
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Infonet - domena,web hosting

Pozdrav,

 

ovako prijatelj otvara privat ordinaciju pa me zamolio neka mu napravim web stranicu nekakvu jednostavnu..

Dakle mene zanima kako dobiti domenu za 100 kn godišnje, kolega mi je rekao da liječnici,obrt bla bla imaju pravo na godišnje domene za 100 kn. i da mogu provjeriti na stranicama infoneta...

Pa me zanima ako je ko otkupljivao domenu na infonetu da mi pojasni kako..

Hvala Vam unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infonet - domena,web hosting

Fino kontaktiras podrsku od Infoneta i oni ti sve kazu :) - http://www.infonet.hr/kontakt/

 

Ali svodi se na placanje ponude: )

http://www.winblogs.net
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infonet - domena,web hosting

Da kontaktirao sam ih i vele da prvo moram uzeti poslovni paket i tek onda odabrati domenu...

A kolega mi je rekao da je platio sam 100 kn dok je radio web stranice za tvrtke i to je to..zato i pitam ovdje jer nisam nikad naručivao...

A kolega otišao na putovanje pak ga ne mogu pitati zato pitam ako možda zna neko nešto tome.

Btw. Fala ti

13 godina
offline
Infonet - domena,web hosting

Do sad sam uzimao hosting na plus hostingu .... ovo iznad mi se čini povoljnije.

 

Gdje uzimate hosting za male tvrtke (tipa do 5 zaposlenih), za email i neku statičnu web stranicu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Infonet - domena,web hosting

Dajte li besplatne domene za portfolio? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Infonet - domena,web hosting

Bok, besplatnu domenu imaju pravo obrti, tvrtke ali naziv domene mora biti isti ili sličan kao što je naziv tvrtke ili obrta u registru. Ne znam za Infonet ali znam da Domidona hosting kad uzmeš od njih hosting riješavaju besplatne domene. Također privatne domene ime-prezime.from.hr su besplatne za obične građane.

11 godina
neaktivan
offline
Infonet - domena,web hosting

Imam slicno pitanje, a ne bi htio otvarat novu temu. Zanima me sta mislite o ovom paketu isplati li se, djeluje mi povoljno :https://www.optimahosting.hr/uradi-sam-svoj-web

potrebna mi je staticna web stranica (apartmani) vidim da nude dosta predlozaka a vjerujem da nije komlicirano prilagodit jer djeluje  jednostavnije od wordpressa.

Zakupio bi i domenu uz ovaj paket kao i SSL certifikat, 

 

jos me interesira SEO optimiziranje, postoji li mogucnost optimiziranja staticne web stranice? Da li se nalazi u cPanelu

 

Da li je netko imao slicna iskustva?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Infonet - domena,web hosting
Pozdrav, ja sam uzeo od Infoneta i jako sam zadovoljen. Plus ubacio sam Wordpress i napravio super stranicu..a seo mi radi odlično..na googlu sam odma na prvom mjestu..samo pričekaj tjedan dva i odma si prvi...:)
15 godina
offline
Re: Infonet - domena,web hosting
tido35 kaže...
Pozdrav, ja sam uzeo od Infoneta i jako sam zadovoljen. Plus ubacio sam Wordpress i napravio super stranicu..a seo mi radi odlično..na googlu sam odma na prvom mjestu..samo pričekaj tjedan dva i odma si prvi...:)

Možda kad upišeš nazivu domene, ali po samom sadržaju ako nije kvalitetna vjerojatno nisi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice