Prijedlozi za poboljsanja CWD

poruka: 5
|
čitano: 935
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlozi za poboljsanja CWD

cwd

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlozi za poboljsanja CWD

Skrati sliku bar za pola po visini, opcenito slika zauzima ogroman neiskoristeni prostor skupa sa predimenzioniram

linkovima ispod nje zauzima oko pola vidljivog prostora na 1650x1080

 

Korisnici vole kad im linkovi daju neki odziv, promjena boje ili tako nest... napravi jos jedan set slika koje ti sluze

kao linkovi i u fotosopu dodaj neki efekt, npr. da ti svijetli oko rubova ili sto vec... i onda zamijeni za trenutnu na

onmouseover event.... a i da malo smanjis nebi bilo lose

 

Javascript koji koristis za prikazu referenci je spooor i trzav, obicna lista sa slikama, opisom i link na stranicu

bi izgledali puno bolje od ovoga

 

Na kontakt imas samo formu za slanje maila... svako normalan bi ocekivao bar jos i broj telefona, faksa, adresu, itd...

 

Boje, tu ima jos najvise posla, malo se igraj s drugim bojama, ovako crveno smede mi izgleda previse jednolicno

da ne kazem dosadno... pogledaj npr. Adobe Kuler ako ti treba inspiracije, tu imas dosta dobrih kombinacija

 

Ima tu jos puno posla, btw stranice u referenci izgledaju dosta dobro, tako da vjerujem da ces vec nesto smislit

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlozi za poboljsanja CWD

Makni taj Mac Air... Belji se

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlozi za poboljsanja CWD

nemoj mijenATI skriptu u referencama, to je bas guba, ali malo smanji sliku na indexu, drnde kaze da dodas jos polja u kontakt formi- mislim da je to nepotrebno jer masa ljudi ne voli ispunjavati preduge forme ili ih ispuni s krivim podacima- onaj ko te hoce kontaktirati sve ce napisati u tekstu tj. mailu....

a odabir boja, o tome se fakat ne raspravlja, nije sa su mi super, ja sam za sive tonove, ali vidim da ti to prevladava u referencama pa onda nemoj....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlozi za poboljsanja CWD
dabd kaže...

nemoj mijenATI skriptu u referencama, to je bas guba, ali malo smanji sliku na indexu, drnde kaze da dodas jos polja u kontakt formi- mislim da je to nepotrebno jer masa ljudi ne voli ispunjavati preduge forme ili ih ispuni s krivim podacima- onaj ko te hoce kontaktirati sve ce napisati u tekstu tj. mailu....

a odabir boja, o tome se fakat ne raspravlja, nije sa su mi super, ja sam za sive tonove, ali vidim da ti to prevladava u referencama pa onda nemoj....

Nisam mislio da doda jos polja, nego jos nekoliko vrsta kako stupit u kontakt, vecina korisnika vise voli pricati uzivo preko telefona s ljudima nego slati mejlove
jednostavno receno, treba dodati alternative mail-u
All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice