Website za frizeraj

poruka: 9
|
čitano: 2.598
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Website za frizeraj

Uskoro planiramo neki frizeraj otvoriti, ali nam treba website pa evo na meni je da se raspitam koliko bi dosla izrada i slicno. Zanima me nekakav metro style, nesto saroliko a ne okiceno svim i svacim, te jednostavno.

Gledao sam ovako nesto, link ( nije bas nesto extra ), link 2.

Dakle zanima me cijena okvirna koliko bi doslo nesto slicno. Trebalo bi biti lako odrzivo ,dakle da laik moze sam objavljivati slike, vijesti, videe i slicno.

Hosting i to bi se isto trebalo rijesiti.

Ne znam puno o webstranicama i nije me bas nikad zanimalo previse pa mi treba dosta savjeta i na kraju mozda i netko tko bi mogao za neku pristojnu cijenu napraviti trazeno {#}

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Website za frizeraj

Najbolje ti je za tako nešt onda koristit wordpress ili joomlu. Kupiš neki gotovi template koji ti se sviđa, čak možeš i sam postaviti, nije teško, ima hrpa tutoriala na youtubeu i za jedan i za drugi

Moj PC  
1 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: Website za frizeraj
dastefan kaže...

Najbolje ti je za tako nešt onda koristit wordpress ili joomlu. Kupiš neki gotovi template koji ti se sviđa, čak možeš i sam postaviti, nije teško, ima hrpa tutoriala na youtubeu i za jedan i za drugi

Evo nasao sam koji mi se svida za sad, link. Dakle najbolje za membership da kupim je ovaj basic za 49$ i 2 mjeseca mogu imati support i ostalo pa kada istekne ostane mi samo template.

Koliko sam shvatio, uzmem taj template, rentam neki host i dignem gore website i naucim dodavati slike, vijesti i slicno?

PS: Mislio sam ovaj host uzeti, Economy za pocetak.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 10:36 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Re: Website za frizeraj

Da. Tako je. Kupiš template, zakupiš hosting (mogu ti preporučiti ako trebaš). Vjerovatno ima neki quickstart setup unutar templatea, uploadaš sve na server, promijeniš linkove i slike sa svojima i to je to.

 

Edit: sad sam vidio da si dodao link na hosting. Da ok, je za ~300kn godišnje 100gb prostora :) To ti je 99gb više nego što ti treba za ovo al nema veze, neće smetat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 10:48 (dastefan).
9 godina
protjeran
offline
Website za frizeraj

Nije to tako jednostavno ako nemaš nikakve osnove.

Treba masu stvari podesiti... 

A onda treba napraviti optimizaciju web stranice za google i sve ostalo.

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Website za frizeraj

Gle, uvijek se može nekog unajmiti da to odradi. Neka proba pa nek vidi jel mu ide samom ili ne ide. Uvijek može platiti nekom da mu to odradi, a ako proba sam, možda neće ni morati. Velim, ima hrpa tutoriala na youtubeu a od nekog tko je 5 godina na bug forumu očekujem da nekog vraga već zna o kompjuterima, nije totalni tutlek.

14 godina
offline
Website za frizeraj

Decki moze pomoc. Zanima me kada ubacujem slike u WYSIWYG editor, onda mi ne zeli resize-ati kako ja hocu, odnosno slike ispadnu previse male a nebi trebalo ( ja ih jos u source-u slike smanjim da stanu u viewer )

Slike u prilogu kako izgleda kod mene, a kako treba biti.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 16:35 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Website za frizeraj

Prouči malo lightbox 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Website za frizeraj

Zasto kupovati kad mozes nabaviti za dz? o.O

Blago onome ko rano poludi, pa mu zivot prodje u veselju
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice