HTC EVO 3D

poruka: 46
|
čitano: 14.186
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC EVO 3D".
15 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

170 grama... pomalo je težak :P

BOG I HRVATI
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC EVO 3D

još jedan prožvakani mobitel, što nudi? nije prvi ponudio 3D, nije prvi ponudio Dual Core procesor, ajd bar ima 2 kamere makar neznam nikoga kome to treba za video poziv...

 

i bit će upakiran u je?ačku cijenu... težine omanje cigle od 170 grama....

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Ziga kaže...

još jedan prožvakani mobitel, što nudi? nije prvi ponudio 3D, nije prvi ponudio Dual Core procesor, ajd bar ima 2 kamere makar neznam nikoga kome to treba za video poziv...

 

i bit će upakiran u je?ačku cijenu... težine omanje cigle od 170 grama....

Ja sam ga imao prošlog tjedna u ruci, neupaljenog, i mogu kazati da jako lijepo izgleda, uvjerljivije od Senstiona, a ostalo, svakom prema njegovom ukusu,o čemu se ne raspravlja. {#}

 

Oko 3D bi kamere se da raspravljat, obzirom bih je podnio mob i bez kamere, ali, estetski je ipak lijepo izvedeno, ne može se prigovoriti, a funkcionalnost, dok ne počnem/o snimati i moći vidjeti 3D sliku, budem/o morali pričekati. Vjerujem samo osobnom iskustvu {#}

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Mislim kupit ovaj telefon, zanima me kakav je ekran, dali se moze mjenjat iz 2d prikaza ekrana u 3d. Dali je taj 3d samo kad slike gledam ili stalno, dakle dok surfam webom itd. Da me nebi oči bolile.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
gotovo sve ti je u 2d. ako hoces, mozes ukljuciti 3d, ali onda se pali posebno sucelje, tako dan nemas brige.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Suddenly Psychotic kaže...
gotovo sve ti je u 2d. ako hoces, mozes ukljuciti 3d, ali onda se pali posebno sucelje, tako dan nemas brige.

Hvala! A ekran je dobar u 2d-u, nije nista reducirano zbog tog 3d moda?

12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

jesi ikada koristio sensastion? 

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Suddenly Psychotic kaže...

jesi ikada koristio sensastion? 

Nisam, prijatelj mi ima desire.

12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

ima kvalitetan i ostar ekran. sve kaj na njmu vidis je jako oku ugudno. ostro je kao na iphnoneu 4 ili 4s. isto tako lijepo ostro je na evo 3d.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
Suddenly Psychotic kaže...

ima kvalitetan i ostar ekran. sve kaj na njmu vidis je jako oku ugudno. ostro je kao na iphnoneu 4 ili 4s. isto tako lijepo ostro je na evo 3d.

E puno hvala:) onda kupujem:)

12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4374&idPhone2=3901

 

usporedba galaxy notea i htc-a 

uglavnom zanima me to ako imaju isti chipset i isti procesor cak i istu graficku a procesor kod notea je na 1.5 a kod htc na 1.2GHz 

 

znaci li to da ce se htc lagano moci clockati na 1.5GHz buduci da ovaj iz tvornice dolazi sa stock clockom na 1.5 ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Kakve naočale trebam da bih mogao gledati 3D na mobitelu?
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
16 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
jezdovec kaže...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4374&idPhone2=3901

 

usporedba galaxy notea i htc-a 

uglavnom zanima me to ako imaju isti chipset i isti procesor cak i istu graficku a procesor kod notea je na 1.5 a kod htc na 1.2GHz 

 

znaci li to da ce se htc lagano moci clockati na 1.5GHz buduci da ovaj iz tvornice dolazi sa stock clockom na 1.5 ?

Sigurno imaš ROM-ova gdje je procesor OC, ali čemu? Baterija će ti se brže ispraznit.

 

emerik kaže...
Kakve naočale trebam da bih mogao gledati 3D na mobitelu?

Nisu potrebne naočale da vidiš efekt 3D-a.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
15 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Znam da nisu potrebne naočale,al sam pročitao negdje da se uz pomoc naočala bolje vidi,al ne znam koje.
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

U tele 2 u tarifi 100 dođe 1 695 kn dok LG Optimus 2X P990 u istoj tarifi dođe 1395 kn (300 kn jeftinije). Šta mislite koji se više isplati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Znate mozda kad dolazi official ICS?
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Kupio sam mobitel prije 3 dana (tele2 za 1995 kn)

Imam problem kod gledanja videa na mobitelu, nakon nekih 30-ak sekundi video se sam pauzira, kada sam ga kupio nije bilo nikakvih problema mogao sam cijeli video odgledat do kraja.

Jel zna netko možda u čemu je problem i jel netko imao sličan problem??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Ahoj
Evo malo razmisljam o kupnji tog moba pa ako moze par recenica o dojmovima:
- tezina
- performance
- baterija
- ekran
- ...
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
djigibao kaže...
Ahoj
Evo malo razmisljam o kupnji tog moba pa ako moze par recenica o dojmovima:
- tezina
- performance
- baterija
- ekran
- ...

-težak 170 grama

-dobre performanse (bile bi odlične da nemam taj problem s videom)

-baterija- jedva izdrži pola dana, cijelu noć je na punjaču, neka umjerena uporaba po danu malo sms malo internet, ne pomaže ni juice defender ni battery saver niti slični programi

-ekran- odličan, 3D efekt odličan

-cijena prava sitnica, za takve novce nećeš naći bolji novi mobitel, realno bi cijenom trebalo bit u rangu galaxy SII

16 godina
offline
Re: HTC EVO 3D

Znam da je tezak 170g ali me interesira kakav je osjecaj kod tebe (boli ruka kod dugog drzanja, nezgodan za nosenje u hlacama...)?

Ovo pola dana, imas ugasen wi-fi, sync, gps, bluetoth, backgroud data, brightnes...?

Cijena mi je primamljiva 2000kn (ja sam isto u Tele2), ali takodjer razmisljam o Huawei U8650 koji je samo 700kn (znam da nisu za usporedbu ali za 2000kn kupim 3xHuawei {#}).

Koliko ima free RAM-a?

http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC EVO 3D
djigibao kaže...

Znam da je tezak 170g ali me interesira kakav je osjecaj kod tebe (boli ruka kod dugog drzanja, nezgodan za nosenje u hlacama...)?

Ovo pola dana, imas ugasen wi-fi, sync, gps, bluetoth, backgroud data, brightnes...?

Cijena mi je primamljiva 2000kn (ja sam isto u Tele2), ali takodjer razmisljam o Huawei U8650 koji je samo 700kn (znam da nisu za usporedbu ali za 2000kn kupim 3xHuawei {#}).

Koliko ima free RAM-a?

-Težak mi je djelovao čim sam ga kupio ali sada više uopće ne primjećujem težinu, i moraš imat duboke džepove al nije nešto nezgodan za nošenje.

I da, imam ugašen Wi-fi (neki put ugasim i 3G) i sve ostalo što si nabrojao je ugašeno

 

-RAM-a ima 1 GB ali meni je trenutno free oko 250 MB (možda me i zato jebe video buffering, zanimljivo na you tubu pogledam sve bez problema ali kad gledam video koji je na njemu pauzira se i učitava)

 

-Po meni jedina veća mana mu je slaba baterija ali s obzirom na njegove karakteristike i mogućnosti nije ni čudno što mu baterija malo traje

16 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Ako netko sa ove teme, koristi ovaj mobitel malo duze, moze malo napisat svoje dojmove (plusevi/minusi).

Tnx
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
12 godina
offline
Re: HTC EVO 3D

Svatko tko kupuje bilo kakav smartphone, po mom misljenju, izbor bi mu trebao doci na ovaj mobitel. Definitivno best-buy, cak bih ga nazvao must-buy.
Ja sam ga kupio po cijeni od 2499, a ova cijena u tele2 ce ga sigurno napraviti jednim od najprodavanijih u visoj klasi.
  Koristim ga nekih mjesec dana i rekao bih da mu je jedina mana baterija. Prije ovoga sam se sluzio htc desire-om te bih mogao reci da ovaj, po trajanju, ima nekih 20ak % slabiju bateriju. Ali mislim da ipak to nije neki specijalni problem, jer ja imam non stop ukljucen wifi, sinkronizaciju 4 email acc, 3G mrezu te malo 3G interneta, eventualno malo GPSa. Nekim normalnim koristenjem baterija ce sigurno izdrzati cijeli dan, kod mene to nije slucaj, ali meni ga nije problem koji put ustekati 20ak min na punjac. 
Mocan hardware mu omogucava da vrti onaj teski sense 3.0 bez ikakvih zastajkivanja, 1GB rama da ne stuca ni pri najvecim opterecenjima. U svakom slucaju, htc sense je nesto sto daje dodatnu car htc uredajima, i zbog cega bih tesko uzeo ijedan drugi android osim htca. Ostao sam na njemu kroz cijelu evoluciju mojih uedaja Hero > Desire > Evo 3D.

Ekran odlican, naviknut sam na ovakav pa mu ne nalazim neke mane, a qHD rezolucija ga cini bistrim i jako citljivim.

Tezinu nisam primjetio, debljina takoder ne dolazi do izrazaja, uredaj mi lijepo lezi u ruci.

  E da, osvrnuo bih se i na 3D. Citajuci na netu o tome mislio sam da je to totalno beskorisna(dobro, u neku ruku i jest) i nefunkcionalna stvar. Ali kada se nalazite u prostoru gdje ne bljesti sunce u ekran 3D prikaz slika je nevjerojatan, i slike koje Evo slika u 3Du su zadivljujuce. Konacno imam razloga slikavati krajolike kako bih im se poslije mogao diviti. 3D videa takoder odlicna, a 3D filmovi dostupni u stereoskopskom obliku izgledaju odlicno, cak je moguce da ih u 3Du vidi vise od jedne osobe, sto kod slika nije slucaj. 

Da zakljucim, kome god ovaj mob ulazi u uzi izbor, treba se za njega odluciti, jer nema nikakve konkurencije u cjenovnom rangu gdje ga je htc svojom promocijom stavio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2012 1:20 (assassin.st).
16 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Da li netko zna ako ce ovaj mob dobiti sluzbeni update @Ice Cream?
Sigurno vec ima nekih custom ROM-ova @4...
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
13 godina
offline
HTC EVO 3D
@Djigibao, GSM Arena je objavila popis HTC mobitela koji će tijekom travnja mjeseca ove godine dobiti update na ICS!
Kada sam to prenio kao obavijest, nisam ziher, ali je post u temi o HTC Desire HD, pa zbog orijentacije oko datuma pogledaj i potraži oko tog datuma članak na GSM Areni!
Samo se nadam da će update biti čim prije, i ja!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
HTC EVO 3D

Sluzbeni ICS ce vjerojatno stici tijekom 4. mjeseca, bar se tako nadam. Evo 3D je jos uvijek jedan od HTCovih hardverski najmocnijih mobitela, tako da je bilo za ocekivati ICS update za njega.

 

Sucelje se nece bitnije mijenjati s obzirom da ce svi modeli, osim One serije koja dolazi sa Sense 4.0, dobiti Sense 3.6 koje je koliko sam vidio prilicno slicno Sense 3.0. Poboljsanja se ticu novog task managera u ICSu, launchera sa 5 ikonica na dnu, novih foldera, notification menua, face unlocka, i naravno opcenito boljih preformansi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Mene zanima samo jedno : Da li se na eBayu ili negdje drugdje može pronaći jača baterija a da ne moram mijenjati poklopac?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC EVO 3D
Naravno da ne moze. Veci kapacitet je moguc jedino s vecim zauzecem prostora.

Za neke baterije s ebaya ce mozda pisati veci kapacitet, ali tesko da ce biti jednako dobre stock bateriji, a da ne govorim o tome hoce li biti bolje od nje.
13 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Iskreno, za bilo koj Android mobitel, Costum ROM je MUST DO!

 

Na Desireu HD, Optimusu 2x, Sensationu, Galaxy S2, Galaxy Nexusu, da ne nabrajam starije uredaje sam dosta poboljsao potrosnju baterije i opcenito performanse uredaja.


Nekad i za cak 100%!!!

 

Pogotovo undervolt, bolji governor, te sto manja frekva+voltaza kad je mobitel u stand by-u, gasenje 3G,WIFI kad nije potrebno, zbilja radi cuda i moguce je dobiti jako dobro trajanje baterije!

 

Bacite oko na Android Revolution i nadite neki ok kernel i mislim da cete dobit barem 1 dan jakog koristenja,sto mislim da je i glavni cilj!

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
HTC EVO 3D

Ima li neke bitne razlike između HTC 3D i LG Optimusa 2X ako zanemarimo 3D funkciju ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2012 22:40 (kule93).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice