LED matrix

poruka: 4
|
čitano: 2.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LED matrix

Evo htio bih napraviti neki LED matrix pa me zanima pošto nikada nsiam programirao takve stvari jeli to teško?koji programski jezik se koristi i koji programer?

Imao sam ovako nešto na umu

klik 1

klik 2

Pa me zanima ako je netk odobre bolej da mi linka većinu ovih stvari di ima za kupiti kod nas ili na netu svjedno i koliko bi koštala izrada toga?

I takoder što mislite o ovome programeru i kako se uopće koristi.

Hvala unaprijed na odgovrima

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LED matrix

Well, kakvu matricu hoces, za text ili nesto drugo ? Ja sam nedavno napravio neku matricu 64x8 (AVR C) ali samo tekst moze ispisivati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LED matrix
notebook kaže...

Well, kakvu matricu hoces, za text ili nesto drugo ? Ja sam nedavno napravio neku matricu 64x8 (AVR C) ali samo tekst moze ispisivati. 

Mislio sam za text ali ako je moguće da se izmjenjuju kada ja hoću

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
protjeran
offline
Re: LED matrix

Za takve banalnosti ne trebas znati programirati.

 

Imas gotove primjere, pa ih samo mijenjas.

 

Imas na netu i za daleko vece displeje.

 

MAterijal imas u svakom ducanu koji prodaje elektronicke komponente, tipa Chipoteka i sl, a mozes i izvana naruciti, dodje jeftinije.

Treba ti i programator, a koji ovisi sto ces koristiti. Najcesce se koriste PIC-evi i AVR-ovi...

Prvo nadji na netu koja samogradnja te cini sretnim, pa ces znati (ili pitati) sto ti konkretno treba...

 

Izrada internet stranica - http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-izrada-internet-stranica-najpovoljnije/91529.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice