Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 606.244
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
CrossDeath kaže...
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Ha to su ti nasi telekomi. SEE je dobio update prije tjedan dana.

 nema veze to s "našim" telekomima, nije još nitko dobio update u europi osim mozda 2-3 zemlje i to samo pojedini telekom u tim zemljama.

 

ali naravno to što update mora proči preko operatera usporava stvar..

Nasi telekomi zabusavaju, i to malo previse. Jedino HT nekad zna relativno brzo izbaciti update, ostali boze sacuvaj.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 15:17 (CrossDeath).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Taj update sa night modom dobio kod mene prijatelj juce na S10, bhtelecom operater.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
CrossDeath kaže...
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Ha to su ti nasi telekomi. SEE je dobio update prije tjedan dana.

 nema veze to s "našim" telekomima, nije još nitko dobio update u europi osim mozda 2-3 zemlje i to samo pojedini telekom u tim zemljama.

 

ali naravno to što update mora proči preko operatera usporava stvar..

 Kako niste dobili?Ja sam dobio prije par dana, moj je doduše kupljen direktno od msan-a ne od operatera.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
Igor666 kaže...
CrossDeath kaže...
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Ha to su ti nasi telekomi. SEE je dobio update prije tjedan dana.

 nema veze to s "našim" telekomima, nije još nitko dobio update u europi osim mozda 2-3 zemlje i to samo pojedini telekom u tim zemljama.

 

ali naravno to što update mora proči preko operatera usporava stvar..

 Kako niste dobili?Ja sam dobio prije par dana, moj je doduše kupljen direktno od msan-a ne od operatera.

Kao sto napisah, SEE je dobio azuriranje prije tjedan dana.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja sam dobio prije koji dan. Na Tele 2 sam, ali sam bio u Sloveniji.
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ja isto dobila prije par dana (tele2)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nakon onog FP hitnog ažuriranja, senzor je postao osjetno bolji ali baterija je nekako lošija. Čitao da dosta ljudi to iskusilo. I dalje je odlična i izrži 1 dan ali prije updatea mi je bila nestvarno dobra za mene. Ovo novo ažuriranje i night mode je čisti promašaj, samo su izdvojili bright night u zaseban mode. Ne vjerujem da su tako nesposobni da naprave ko kaj je na pixel 3 barem. Sve ostalo i dalje odlično.
I dobio sam potvrdni mail od Mediapolis-a da mi je zahtjev za sluške odobren jeej

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Tcom još nema ažuriranja 😔😔
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ako je nekome dosadio S10/S10+, a zeli isprobati P30 PRO neka se slobodno javi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da i meni je odjednom baterija postala osjetno slabija. S posla sam dolazio za 60% minimalno, sada ako imam 35%, nekaj su zajebali sa updateom nekim.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Ako je nekome dosadio S10/S10+, a zeli isprobati P30 PRO neka se slobodno javi.

 Ja se svaki dan malo poigram sa P30pro. I što? Nema do Samsung UXa. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gamer-gts kaže...
ocean77 kaže...
Ako je nekome dosadio S10/S10+, a zeli isprobati P30 PRO neka se slobodno javi.

 Ja se svaki dan malo poigram sa P30pro. I što? Nema do Samsung UXa. 

Slazen se, one ui je pun pogodak. I funkcionalno i estetski.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nije baš sve sjajno. Ima prostora za napredak. Agresivno gašenje aplikacija se ne može kontrolirati kao prije. Sad imamo samo mogućnost globalne postavke i stavljanje aplikacija u stanje mirovanja ali ne i obratno. Često koristim dvoklik za povratak u prethodnu aplikaciju i to ne izgleda baš najbolje - malo trzavo. Ima još toga... Ali ok, sitnice. Moguće da će popraviti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Razmišljam o prelasku sa S8 na S10+, no i dalje nisam sto posto siguran isplati li se. S8 i nakon godinu i 8 mjeseci radi vrhunski, i ono što me najviše iznenadilo, dobivam bolju autonomiju sada s novim nadogradnjama nego tek kada sam kupio mobitel. U prosjeku nisam neki prezahtjevan korisnik i ne cjedim ga većinu dana pretjerano, ali tu i tamo se zalomi da mobitel koristim cijeli dan pa u tim situacijama želim biti osiguran. Pa me zanima u prosjeku koliki SOT imate na s10+ s nekim standardnim korištenjem?

Glavna stvar što me vuče na zamjenu i kupnju novog uređaja je što mislim da mogu dobiti ipak malo više za s8 dok ima valjanu garanciju, te što bih htio preći na veći uređaj, a i stereo zvučnici su tu.

 

Malo me od s10+ odbija dizajn s tom rupom iako znam da je to nešto na što bih se vrlo brzo naviknuo i ne bi smetalo, ali smatram da je to samo jednogodišnji trend i da će modeli iduće godine u potpunosti ukloniti bilo kakve notcheve, tear dropove i hole puncheve pa će mi onda ovo izgledati bezveze.

 

Kao alternativa mi se nameće nadolazeći oneplus 7pro koji mi je bio prvi izbor jer želim isprobati njihovo sučelje, ali ako će on biti skuplji nego što se s10+ može na njuškalu pronaći onda je vrlo upitno koliko je to pametna kupnja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
DzigiBau kaže...

Razmišljam o prelasku sa S8 na S10+, no i dalje nisam sto posto siguran isplati li se. S8 i nakon godinu i 8 mjeseci radi vrhunski, i ono što me najviše iznenadilo, dobivam bolju autonomiju sada s novim nadogradnjama nego tek kada sam kupio mobitel. U prosjeku nisam neki prezahtjevan korisnik i ne cjedim ga većinu dana pretjerano, ali tu i tamo se zalomi da mobitel koristim cijeli dan pa u tim situacijama želim biti osiguran. Pa me zanima u prosjeku koliki SOT imate na s10+ s nekim standardnim korištenjem?

Glavna stvar što me vuče na zamjenu i kupnju novog uređaja je što mislim da mogu dobiti ipak malo više za s8 dok ima valjanu garanciju, te što bih htio preći na veći uređaj, a i stereo zvučnici su tu.

 

Malo me od s10+ odbija dizajn s tom rupom iako znam da je to nešto na što bih se vrlo brzo naviknuo i ne bi smetalo, ali smatram da je to samo jednogodišnji trend i da će modeli iduće godine u potpunosti ukloniti bilo kakve notcheve, tear dropove i hole puncheve pa će mi onda ovo izgledati bezveze.

 

Kao alternativa mi se nameće nadolazeći oneplus 7pro koji mi je bio prvi izbor jer želim isprobati njihovo sučelje, ali ako će on biti skuplji nego što se s10+ može na njuškalu pronaći onda je vrlo upitno koliko je to pametna kupnja.

 Isto se dvoumim kao i ti. Pitao sam gore već slično pitanje.

Nisam pametan, s8 me super dođis i s10 ne vrijedi 3k kn nadoplate. Možda će tijekom ljeta biti bolja situacija.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pričekajte još kratko da izađe One Plus 7 Pro verzija, bumo vidjeli cijene.

Meni je S10+ vrhunski uređaj, ali zašto malo ne sačekati i vidjeti što nude i drugi.
 
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nakon mjesec i nešto dana korištenja S10:

1. One UI nenadmašan, nema što nema za customizaciju

2. Fingerprint i dalje nervira, zaboli me za haj tek sigurnost, ergonomija promašena. Ionako su provalili i zasigurno ne predstavlja veliki problem za netkoga ko se namjerio provaliti u device. 

3. Baterija je ok, zadovoljan sa dosegom 3500mah

4. Ekran je super, osim što i dalje nisam sretan za vidljivost na jakom suncu. Te njihove brojke 1000+ nita su samo brojke

5. Kamere su ok, onaj live focus nije još na razini Huaweia, ali boje su konzistentne. 

6. Rupa na ekranu mu je nevidljiva, jer appovi nemaju tu ništa,  i svaki 16:9 video.stane u ekran, a zoom to fill je glupost gdje vise je zapravo manje.

 

Uređaj je kupljen u Tmobileu na produljenje pretplate sa cijenom 5500kn. Da nije bila tolko dampirana cijena, ne bi uzeo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 14:45 (Gamer-gts).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
To mi je i bila prva pomisao.
Ali opet ne znam koliko košta i to je otvaran mobitel. Kako ću s vodom onda?
Pogotovo jer neću za 2 mjeseca imati garanciju.

Sama logika mi nalaže da prodam i uzmem drugi radi svježeg jamstva. Ali zanimljivo da u 2 godine nema nekog velikog napredka kako je bilo prije.
Možda čekati kako kolega kaže, do ljeta pa uzeti rabljeni s10. Valjda će ih biti po 3500.

 Ako ti ovlasteni servis odradi zamjenu telefon ce i dalje biti zasticen pod vodom. Na S7 Edge mi mijenjana 2 puta baterija u ovlastenom servisu, i dalje moze pod vodu bez problema.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gamer-gts kaže...

Dobio tko taj famozni night mode update? Ja sam na tmobile pa još ništa. 

Tjebote kakve su to idiotarije sa tolkim čekanjem na official update?!

Zasto se toliko nerviras radi azuriranja? Doci ce, ako ti se neda cekati imas sammobile i ODIN. Taj nocni mode svakako nista ne donosi, jer je isto sto je tel vec imao u "optimizatoru scene" samo sto je sada odvojeno, slike po noci su i dalje iste (lose). 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Je li su kome dosle slusalice ? posto je rok 1.5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Čini se da opako kasne.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kakva je baterija nakon zadnjih updateova? Najviše me zanima za S10e.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

Je li su kome dosle slusalice ? posto je rok 1.5.

 

netko je rekao na forum.hr da su mu javili da ce doc unutar 2 radna dana (znaci danas ili cetvrtak).. we'll see

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Čini se da opako kasne.

 Treba ih bombardirati sa email porukama.prvo mediapolis koji to odrađuje za samsung,a onda i sam samsung.šta su onda u emailu potvrde da se dobivaju slušalice napisali da će slušalice biti dostavljene najkasnije do 30.04.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
igor001 kaže...
HAL kaže...
Čini se da opako kasne.

 Treba ih bombardirati sa email porukama.prvo mediapolis koji to odrađuje za samsung,a onda i sam samsung.šta su onda u emailu potvrde da se dobivaju slušalice napisali da će slušalice biti dostavljene najkasnije do 30.04.

ista stvar je bila i s onim bezicnim punjacima, malo se duze cekalo, ali je sve stiglo

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ako nisu u stanju isporučiti slušalice do datuma koji su oni odredili,onda neka na neki način obeštete svakog kupca,a ne da nas smatraju ovcama koji glavno da dobiju slušalice makar poslije 30.04

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Imam s10+, baterija mi je zadnjih par tjedana došla od: "nije mate 20 pro, ali je sasvim dobra." do: "kapacitet ove baterije nikako ne odgovara trajanju iste, meh..."

Mob po meni ima dvije ozbiljne mane, a te su baterija i loš night mode. I jedno i drugo mogu srediti softverom.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Baterija mi puno bolje drži od kad sam stavio da se AOD pali samo na 10 sekundi.u pitanju je s10+

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 9:14 (igor001).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Također, nemam problema što se tiče trajanja baterije. Rekao bih čak da se stanje poboljšalo nakon zadnjeg ažuriranja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice