Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 605.736
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bik kaže...

 Opće je poznato da s10e koji ti imaš da se zna pregrijati. Moj S10+ nema takvih problema.

 Kako opce poznato? jel rješen problem ili ima kakvih info od samog Samsunga? Sad stvarno ne znam šta da uzem  . Preostaje mi S10 jel a on nije puno manji od moje cigle S8+

 S10 je skoro iste velicine kao S8, samo sa (po meni) losijim rasporedom tipki.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Puno Njuškalo ovih slušalica, traže oko 300kn za njih :-)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Did12 kaže...
Puno Njuškalo ovih slušalica, traže oko 300kn za njih :-)

 

Ja dao 450kn i zadovoljan sam. Nemojte ih prodavati ako vam odgovaraju ili ako imate nekog kome bi odgovarale jer im je cijena na njuskalu debelo ispod vrijednosti

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MatijaZG kaže...

 Haha ma odnosim se na paljenje uređaja ukoliko mu se ugasi ako mu se baterija skroz isprazni.

 Da li mi netko zna odgovoriti na ovo pitanje, makar i negativno, ili se ovdje samo piše o free slušalicama?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MatijaZG kaže...
MatijaZG kaže...

 Haha ma odnosim se na paljenje uređaja ukoliko mu se ugasi ako mu se baterija skroz isprazni.

 Da li mi netko zna odgovoriti na ovo pitanje, makar i negativno, ili se ovdje samo piše o free slušalicama?

 https://www.addictivetips.com/android/turn-on-an-android-phone-with-a-broken-power-button/

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ne,izgleda

 

Ovdje je tema samo o free slušalicama

14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Eto odlučio ne prodat sluše kaj dolaze na promociji, samo desna sluška radi, očigledno da su defektne... ima ko drugi probleme?

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Koliko Vam je prslo od prijave pa dok ste dobili sulsalice? Moje jos nisu dosle

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo maloprije došle sluške HP Expressom. Nakon 5 tjedana od prijave moba na stranice Samsunga. Žao mi ih je prodat, stvarno nisu loše, čak i ok stoje na glavi, zvuk je isto pristojan, ne fali ničeg od tonova, bass je isto dobar, mislio sam da će bit glasnije, al stvarno nema potrebe, al nisu tihe da budemo jasni. Sviraju bez problema na cca 10m udaljenosti prek zida debelog. Ko ih oće kupit na oglasu ih ima brdo, po meni se isplate do 500kn, a po soundu bi reko da vrijede do 100€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Diouf kaže...

Koliko Vam je prslo od prijave pa dok ste dobili sulsalice? Moje jos nisu dosle

 Mob kupljen 24.6., došle 24.7..

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Maloprije kupio na njuškalu sluške za 300kn, nove, zapakirane 😁
Ima ih brdo na oglasima
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Danas sam ih dosta nosio, mana je kaj nemreš dugo furat jer nažuljaju uši i bole te. :)

I da, glasnije su prek žice kad se spoje nego prek BT-a. Al nemrem se žalit na sound, moje in ear Senn CX3.00 koje smatram da su dobre, imaju previsoke tonove naglašene i bass ubija, dok Y500 su balansirane i ugodne za slušat i na max, od S10e sluške kaj su došle su bolje od Senn koje imam, al sam ih spremio nazad u kutiju, ne mogu 4 vrste slušalica koristit istovremeno. Još kad si prek S10e podesim prek poweramp app: EQ soft bass i bass na 50% i treble na 30%, onda je fino na Y500, možda bi se dalo još podesit, al nema potrebe i stock je super, sad ne znam dal je do S10e il app il svega pomalo, sve u svemu dobro je jedino ta mana žuljaju uši točno po hrskavici na tanku kožu. :D

Zato ih ekipa ni neće (još kad na kutiji dolje piše WARNING: KLIK možda se zato i daju free u beskrajnim količinama :D:D), žele over ear, a ne on ear. Rade i na TV-u prek BT-a bez beda, samo za moj ukus reko bi malo tiho, nije ko na mobu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 22:40 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stvarno ovu temu treba preimenovat u Poklon promocija od Samsunga, od 40 i nesto stranica, 25 su o slusalicama 😂😂😂
 
3 0 hvala 1
13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 serija je savršena da se nema kaj o njima pričat jer se već sve zna. :P

 

To kaj se žale na bateriju i da im se dešavaju čudne stvari, jbg... Da ti budem iskren i meni se S10e prilikom promjene teme prije 2 tjedna sam od sebe ugasio, restartao i otišao u bootloop da sam morao u Recovery, pa nisam htio ništa dirat ipak i otišao u safe mode boot i od tamo vratio na tvorničke postavke i otad je sve u redu, a sad pitanje šta je bilo, kad sam ga uzo nisam ga vratio na tvorničke novog nego sve postavio na takav mob direkt iz kutije, možda je poludio radi tog, al vidjet ćemo kako će dalje bit, zasad se čini sve ok.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 23:05 (DiRT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dobio tko novi update ? i ne ne mislim na status o slušalicama

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
pejak84 kaže...
stvarno ovu temu treba preimenovat u Poklon promocija od Samsunga, od 40 i nesto stranica, 25 su o slusalicama 😂😂😂

 Slažem se...svrsavaju na te slušalice i onda ih ekipa masovno prodaje za 400kn., ali uvijek se nađe neki koji ih cijeni 1000-1200kn.

DiRT kaže...

S10 serija je savršena da se nema kaj o njima pričat jer se već sve zna. :P

 

To kaj se žale na bateriju i da im se dešavaju čudne stvari, jbg... Da ti budem iskren i meni se S10e prilikom promjene teme prije 2 tjedna sam od sebe ugasio, restartao i otišao u bootloop da sam morao u Recovery, pa nisam htio ništa dirat ipak i otišao u safe mode boot i od tamo vratio na tvorničke postavke i otad je sve u redu, a sad pitanje šta je bilo, kad sam ga uzo nisam ga vratio na tvorničke novog nego sve postavio na takav mob direkt iz kutije, možda je poludio radi tog, al vidjet ćemo kako će dalje bit, zasad se čini sve ok.

Prvi put čujem da netko mobitel iz kutije (novi zapakirani pretpostavljam) vraća na tvornicke postavke.

Prosvjetli me od kad su to mobiteli iz kutije već postavljeni da ih se treba vraćat na tvornicke postavke??? 

13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

Prosvijetli ti mene, pa naravno da nisam vraćao kad sam ga tek upalio i podešavao, al očito je trebalo jer mob me za*ebo ko da je kinez od 50€, nemaju se kaj dešavat te dječje bolesti ko na custom romu starih mobitela na novom "flagshipu". Na S7 nisam imao takve probleme, onda očekujem da neću imat ni na duplo boljem mobu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
DiRT kaže...

Prosvijetli ti mene, pa naravno da nisam vraćao kad sam ga tek upalio i podešavao, al očito je trebalo jer mob me za*ebo ko da je kinez od 50€, nemaju se kaj dešavat te dječje bolesti ko na custom romu starih mobitela na novom "flagshipu". Na S7 nisam imao takve probleme, onda očekujem da neću imat ni na duplo boljem mobu.

Kontradiktoran si...nije ništa očito trebalo jer je mob na tvornički postavkama.

Šta upalis mob koji je na tvorničkom postavkama i odmah ga ideš vraćat na tvornicke postavke. Kolega ne da nema smisla, nego nije logicno.

 

Mobitel te je jebao zbog nečeg drugog a ne zbog toga...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
meni nije, sto je trebao doci?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...

Dobio tko novi update ? i ne ne mislim na status o slušalicama

 Moj je jos na May updateu...

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

pozdrav,koje kaljeno staklo koristite a da očitava senzor otiska prsta preko njega

 

lp

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

d4rkd3atH 

 

Mr. Monkey, košta 200 kn, i otisak radi relativno ok, rekao bih u 70% situacija, registrirao 4 otiska, 2 puta lijevi i isto tolko desni palac.

 

Morao sam reklamirat staklo nakon 7 dana jer se zrak uvukao u lijevi gornji kut.

 

Nakon novog postavljanja, ženska ga je duže pržila uv svijetlom, puno bolje očitava senzor.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 13:07 (BOGDO).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
nema novog :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...

Dobio tko novi update ? i ne ne mislim na status o slušalicama

 T-com vjerovatno za kojih 2 tjedna poznavajući da nisu tako brzi sa nadogradnjama .. meni na s10+ lipanjski update došao 9.7...

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

zanimljivo kako zadnja 3 updatea imaju isti change log :) a ne vidim ama bas nikvu razliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

zanimljivo kako zadnja 3 updatea imaju isti change log :) a ne vidim ama bas nikvu razliku.

 Da, svi su imali WIFI update, a WIFI mi i dalje nasumično puca, to jest stoji uskličnik i piše da će se spojiti kad se kvaliteta poboljša...na 5m sam od routera..

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 20:17 (ivicask).
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jel još tko spojen na taj wifi?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bumbumzvonko kaže...
Jel još tko spojen na taj wifi?

 TV, 3-4 telefona, tablet, i imaju uptime po nekoliko dana(barem TV).

 

A zašto misliš da zadnjih 10 update imaju WIFI stabilinost fix?Zato jel ljudima radi bez problema?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 21:27 (ivicask).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ProTeinZ kaže...
nema novog :/

 Ništa od 25W punjenja,još

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice