Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 410.591
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

i music app također. vjerojatno će doći do kraja mjeseca

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Odlicna je nova ponuda gdje se uz kupnju S23, Flip ili Fold serije dobije S21FE.

Pored svih poklona koje je Samsung poklanjao zadnjih godina, ovaj je po meni vrh.
Inace se djelili uredaje A serije, a sad su prešli na S seriju.
Šteta samo sto više ni tcom ni a1 nemaju popust na S23 seriju na pretplatu. Ocito su znali da ce se djeliti pokloni pa su makli popust.

Naravno da nece dat popust na uredaj kad ti uvale samsungov poklon kao njihov pod ''ustedu''. Ceka se tamo 11mj i onda ide 50% na cijelu S seriju i onda se uzme mobac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Donedavno je bilo 200-300€ popusta na S23 seriju...i sad naravno nema.
Logicno da mora i tcom zaraditi na tome.
Jedino ako stave popust prije kraja promocije.

No nije mi jasna jedna stvar na oglasu.
Kako recimo stalno postoje jedne te iste osobe koje prodaju sve nove mobitele, i stalno ih mogu uzimati na pretplatu? Doslovno pise u oglasu da kupac dobiva racun otkucan u realnom vremenu nakon sto odluci kupiti.
Dali pojedinci koje uzimaju na firme imaju tako velike popuste ili kako vec?

 Ne nego ima ljudi kojima treba novac pa sverceri dodju preko njih do telefona. Njima daju nesto love, nabiju cijene u oglasima pa dobro zarade. Ima i onih koji kupe na firmu, prikazu ga kao obbitak i uzmu lovu preko oglasa.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
SimeKZ kaže...
mp3david kaže...
Odlicna je nova ponuda gdje se uz kupnju S23, Flip ili Fold serije dobije S21FE.

Pored svih poklona koje je Samsung poklanjao zadnjih godina, ovaj je po meni vrh.
Inace se djelili uredaje A serije, a sad su prešli na S seriju.
Šteta samo sto više ni tcom ni a1 nemaju popust na S23 seriju na pretplatu. Ocito su znali da ce se djeliti pokloni pa su makli popust.

Naravno da nece dat popust na uredaj kad ti uvale samsungov poklon kao njihov pod ''ustedu''. Ceka se tamo 11mj i onda ide 50% na cijelu S seriju i onda se uzme mobac.

 Ovo sam cuo nekoliko puta da imaju za Bozic kao 50% na cijelu S seriju. Ili kao sto kazes 11mj, mozda neka "black friday" ponuda.

Iako se premisljam jos uvijek uzeti Pixel 8 ili S23, jer me ovi ogromni mobiteli ne zanimaju.. Ali budemo vidjeli jos. 

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Svake godine za božić imaju 50% na S seriju. Samo treba biti brz jer se brzo proda ta količina mobitela koju oni stave na popust.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
A koja je fora sa ovim ljudima na oglasima i to uvijek jedni te isti ljudi, koji imaju sve nove mobitele.
Imaju racun i sve to je ok, ali na koju foru oni mogu stalno dobivati nove zapakirane uredaje, jer svaki uredaj je i jedna pretplata? Zasto bi stalno uzimali uredaje na firmu recimo i nakon toga prodavali na oglasu.

Aj kontam da jednom godisnje uzmu uredaje na pretplatu, ali da skoro svaki nov mob imaju to mi nikako nije jasno
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nemam firmu pa ne znam iz prve ruke, ali mislim da kada firme prodaju mobitel na oglasu onda to rade kako bi mogli prikazati kao dobit u svojim knjigama. Ne znam koji bi bio drugi razlog.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
corco kaže...
Nemam firmu pa ne znam iz prve ruke, ali mislim da kada firme prodaju mobitel na oglasu onda to rade kako bi mogli prikazati kao dobit u svojim knjigama. Ne znam koji bi bio drugi razlog.

 Teško da u knjigama mogu opravdati prodaju na oglasima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

To vam se zove vađenje keša iz firme..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ja sam uzeo S23 Ultru 12/512 od nekog čovjeka koji ih je 6 komada uzeo u Sancta Domenici uz odgodu plaćanja od 30 dana. On je po komadu tako dobio za 50 eura jeftinije od iznosa kojeg sam mu ja dao.

Tako da može se i bez pretplate kombinirati.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
ima ljudi kaj su financijski u škripcu i treba im hitno gotovina.
odes operateru pa uzmes mob na pretplatu, ili odes u trgovinu i uzmes na rate. prodas preko oglasnika i imas cash do kojeg preko banke nisi mogao.

skup sport, ali ljudi upadaju u svakakva zivotna sranja. tu najcesce profitiraju preprodavaci koji prvi nalete na oglas "Hitno" ili zalagaonice
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
d666sermek kaže...
ljudi upadaju u svakakva zivotna sranja. tu najcesce profitiraju preprodavaci koji prvi nalete na oglas "Hitno" ili zalagaonice

 Znam ljude koji upadaju u takva "životna sranja" bez potrebe.

 

Primjer...kolega ima dvoje odrasle djece, završili fakultete, zaposlili se, on i žena zajedno imaju oko 3tisuće € plaće, no opet su u problemima.

Kupuju stvari na kredit, automobila dva, svaki 35 t €, kupili na kredit stan na moru, odmah na kredit uzeli malu "jahticu" i u velikim su "problemima"

 

Sjedi naš kolegos s nama u kafiću, maltene plače, nema za cigarete, nema za rundu kave, ne možeš vjerovati.

Dođe mi da mu lupim šamarčinu, no imam dobru samokontrolu.

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
2 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nego, da se vratimo na temu.

Imam S23 plus , stavim fotku na "profi" a fotka je samo npr 2,5, 3 MB veličine..

 

Mislio sam da će na 50 mpx ipak biti fotke veće.

 

Ako netko zna zbog čega je tako bio bih mu jako zahvalan.

Očekivao sam fotke bar 20 MB, veličine..

 

Možda griješim, ispravite me.

 

Hvala tiskam nakon odgovora. 

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2023 9:51 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Zato što snimaš u komprimirani jpg format, exspert raw snima u dng raw format te su slike oko 100mb
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

jel ti na oznaci moda rada kamere ispod 4:3 piše 50 Mp  ?

 

jer Profi može i 4x manjom rezom raditi...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav ekipa,

Odnedavno sam ponosni vlasnik S23 Ultre 8/256gb, te imam nekoliko pitanja.

Držite li uključen RAM plus na varijantama a 8GB rama ? Ima li razlike u perfomansama ako se iskljuci ? Citao sam da je bolje iskljuciti jer interna memorija ne trpi previse pisanja/brisanja..

Drugo pitanje, dali je netko uzeo mob u trebutnoj akciji za poklon S21FE, te dali ste osim potvrdnog maila gdje piše da registracija mora proći provjeru dobili kakav drugi email. Kod mene već par dana ništa...

Treće, ima li tko problema s Android autom na Škoda vozilima ? Moj novi kamiq 2022. Ne prihvaća mob (spajanje preko kabla). Službeni A53 mi radi normalno. Čitao sam da je globalni problem sa VW grupacijom radi software, međutim ima li tko nekakav fix, da je uspio dobiti da radi ?

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Što se putanja br 2 tiče. Uzeo sam si GW6 i također se registrirao za promociju i samo dobio da je uspješno te će provjeriti podatke. Ako će biti isto ko i prije dvije godine za Galaxy Buds onda ne dobiješ baš ništa dok ti se ne javi dostava da ima paket. A to može biti za dan, tjedan, mjesec... Neozbiljan je taj dio od strane Samsunga.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Stric_Jura kaže...

jel ti na oznaci moda rada kamere ispod 4:3 piše 50 Mp  ?

 

jer Profi može i 4x manjom rezom raditi...

Bit će da je to.

Prvo je pisalo samo 3:4 ("njihova" mjera, odn. naša 4:3)

Tek kad sam kliknuo na 3:4 pojavilo se ispod 50Mp

 

Fotkao sam sad monitor u 50 px 4:3 modu, fotka je 11 MB.

 

Jesu li ga zakomplicirali.. 

 

Hvala !

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 18:06 (Zaporožac).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ja sam davno prije u tim samsungovim promocijama znao dobiti odgovor kroz dva tjedna, a nekad tek kad sam im poslao upit.
Meni to nikako nije jasno zasto im to toliko treba, zar ne mogu staviti osobu koja ce biti zaduzena za provjeru i odmah pripremati poklone za slanje.

Zadnji put kad sam cekao galaxy watch 4 na poklon je trajalo 3 mjeseca, i tada su mi rekli da tek cekaju iducu isporuku satova i onda cu ja tek dobiti, i tako je i bilo, ali sam se dobrano i nacekao...

I sad razmisljam dal bi uzeo s23 seriju radi poklona i eto neznam dali bi ili nebi, ko zna dal ce biti ista i za bozic, ili pred izlazak s24 serije. Dali cekati novu godinu pa da s24 serija izađe, sigurno ce uz s24 dijeliti galaxy watch 6.

Za kolko para se uopce i moze utržiti s21 fe?? Vidim da na oglasu ima i po 1800kn u zalagaonici, rabljeni ali opet, 3000kn iliti 400€ se ne moze dobiti za novi??? Đaba mu vrijednost od 699€
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 18:49 (mp3david).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Hexfire kaže...
Što se putanja br 2 tiče. Uzeo sam si GW6 i također se registrirao za promociju i samo dobio da je uspješno te će provjeriti podatke. Ako će biti isto ko i prije dvije godine za Galaxy Buds onda ne dobiješ baš ništa dok ti se ne javi dostava da ima paket. A to može biti za dan, tjedan, mjesec... Neozbiljan je taj dio od strane Samsunga.

 

Iz uvjeta promocije: 

"poklon uređaj Samsung Galaxy S21 FE 6/128GB (SMG990BZAFEUE/SM-G990BZAFEUC) u grafitnoj boji bit će najkasnije do 29.02.2024. godine poslan kupcu na adresu koju je kupac unio prilikom prijave unutar Samsung Members aplikacije na navedenom kupljenom Uređaju."

 

Biti će to i puno dulje od tjedan dana ili mjesec dana :-D Ne znam kak ih nije sram toliki rok stavit.

 

Sad vidim da na kraju piše da treba i SIM karticu umetnuti prije registracije uređaja, a ja sam registrirao prije nego što sam umetnuo SIM karticu jer sam htio odmah to riješiti da ne zaboravim. I ne samo to, nego i uređaj mora biti na hrvatskom jeziku!!

 

"Jedan od uvjeta za ostvarenje prava na jednu od pogodnosti određenih ovim Pravilima je prijava putem aplikacije Samsung Members. Za uspješno izvršenje navedene prijave nužno je da postavke kupljenog Uređaja putem kojega se vrši prijava putem aplikacije Samsung Members budu isključivo na hrvatskom jeziku te da u Uređaj bude umetnuta SIM kartica."

 

Bit će najbolje sad ako ga ne dobijem jer nije SIM kartica bila unutra i što sam budala koja ima mob na engleskom jeziku, a prijava je prošla bez problema :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 19:31 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Dok poklon stigne padne cijena i s23 modelima i s21fe.
Tolko da ne bude ni potrebe uzeti pretplatu
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Evo, stigla mi poruka:

 

"Vaša registracija za Samsung Galaxy S21 FE je dobrena".

 

Čak nije ni odobrena, nego dobrena :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni također stigao mail jučer.. Isto mi je regiatracija "dobrena" 

Bitno da je potvrđeno, ali taj rok isporuke je isto top do 29.02.2024... valjda povlače zalihe od tko zna kuda 

 

Malo off topic, vezano za pitanje gore.. drzite li ram plus ukljucen ili iskljucen ? Meni je na 8GB verziji S23 ultre po defaultu ukljucen, međutim avugdje savjetuju da se iskljuci radi stetnog utjecaja na internu memoriju. Kakva su vasa iskustva ? Uspori li se mob ? Pitam za ove 8gb verzije.. s 12 gb varij0antama mislim da nema ni potrebe za dodavanjem virtualnog rama.

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Imam s23 ultru i meni je ram plus iskljucen gledao sam hrpe recenzija i u barem njih 90% preporucuju da se ram plus iskljuci pa sam to i napravio i sve radi bez greske to je moje iskustvo.Cak sam i zastitu baterije iskljucio punim ga 100%

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Brega55 kaže...

Meni također stigao mail jučer.. Isto mi je regiatracija "dobrena" 

Bitno da je potvrđeno, ali taj rok isporuke je isto top do 29.02.2024... valjda povlače zalihe od tko zna kuda 

 

Malo off topic, vezano za pitanje gore.. drzite li ram plus ukljucen ili iskljucen ? Meni je na 8GB verziji S23 ultre po defaultu ukljucen, međutim avugdje savjetuju da se iskljuci radi stetnog utjecaja na internu memoriju. Kakva su vasa iskustva ? Uspori li se mob ? Pitam za ove 8gb verzije.. s 12 gb varij0antama mislim da nema ni potrebe za dodavanjem virtualnog rama.

 

 

Sumnjam da može biti nekog štetnog utjecaja na internu memoriju, ali ugasio sam jer piše da može usporiti rad.

Android je oduvijek razvijan sa premisom da mobiteli imaju jako malo RAMa, tako da mu virtualna memorija nikako nije nešto bitna. Jedino pozadinske aplikacije trebaju biti u memoriji, a ovo sve ostalo je sasvim nebitno, android nek ih gasi kad oće što se mene tiče. Često ih i sam ubijem pa ponovo pokrenem, to je sve instant.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...


I sad razmisljam dal bi uzeo s23 seriju radi poklona i eto neznam dali bi ili nebi, ko zna dal ce biti ista i za bozic, ili pred izlazak s24 serije. Dali cekati novu godinu pa da s24 serija izađe, sigurno ce uz s24 dijeliti galaxy watch 6.

Za kolko para se uopce i moze utržiti s21 fe?? Vidim da na oglasu ima i po 1800kn u zalagaonici, rabljeni ali opet, 3000kn iliti 400€ se ne moze dobiti za novi??? Đaba mu vrijednost od 699€

Želiš li npr S23+ upola cijene a nije ti hitno (T-com) , nisi vezan magentom s max-tv-om kao ja,najbolje ti je pričekati krej godine i S23 modela će biti po jako povoljnoj cijeni, ali ta akcija traje samo 3-4 dana pa moraš svakodnevno pratiti. 

 

Galaxy Watch 6 neće ići s tim ekstremnim popustom već u redovnoj akciji kao što je prošle godine bio GW5.

 

Problem je nastao što an njušci za GW5 nisimogao dobiti više od 1000 kn, tako će biti i s GW6 ,znači prezasićeno tržište...

 

To se može dogoditi i s S21 FE no ipak taj telefon drži neku bolju cijenu (koja će pasti drastično ako se zasiti tržište), pa si izračunaj što dobiješ čekanjem prosinca u t-com-u ili sad s 21FE..

合氣道 Tražim novu žđevojku..ma, daaaleko biiilo.
10 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Jel ova akcija di dobijes s21 fe vrijedi samo kod nas ili mogu dobiti i ako kupim sa npr amazona kad se registriram na samsung member apk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
toma20 kaže...

Jel ova akcija di dobijes s21 fe vrijedi samo kod nas ili mogu dobiti i ako kupim sa npr amazona kad se registriram na samsung member apk?

 

Samo kod nas, ima u uvjetima promocije ograničena lista trgovaca koji sudjeluju u promociji.

Ne možeš bilo gdje kupiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Naravno, i u tim odabranim trgovinama gdje vrijedi promocija galaxy s23 je skuplji oko 200-300 €, nego u trgovinama u kojima ne vrijedi za promocija. Na kraju kad dobiješ galaxy s21 Fe i prodaš ga, s23 te ispadne jeftinije oko 100 do max 200€. Dosta gnjavaža za ne toliko wow ponudu
http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maxy0 kaže...
Naravno, i u tim odabranim trgovinama gdje vrijedi promocija galaxy s23 je skuplji oko 200-300 €, nego u trgovinama u kojima ne vrijedi za promocija. Na kraju kad dobiješ galaxy s21 Fe i prodaš ga, s23 te ispadne jeftinije oko 100 do max 200€. Dosta gnjavaža za ne toliko wow ponudu

 

Da, đubretarski, samo 100-200€ uštediš. Užasni su.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice