Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

poruka: 299
|
čitano: 79.231
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Samo dokaz kolko su zakucali u strop sa S23U. Dodaj taj AI u S23 i to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Jel na kraju S24+ ima Snapdragon ili Exynos?
Gledam po webshopovima, na ekupi i mobisu pise da ima Snapdragon
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pokrećem školu za pačića, ne mladog i ne malog, ali koji duuuugo godina nije delao sa Samsung gadgetima. 

Lekcija No1.; koje su mi aplikacije MUST HAVE a koje trebam REMOVE ili samo negdje sakriti u neki folder?! 

Usput, obzirom ću se opet igrati sa S Pen čačkalicom, neka specijalizirana aplikacija koja odlično fercera u modu?! 
Obzirom na One+ NIKADA nisam obadao na SOT, trebam li formatirati bakteriju punjenjem do 100% i pražnjenjem do debele 0, ili se odmah držati one ne ispod 20% niti iznad80%?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Samsung Galaxy S24+ 12GB/512GB

Have you tried turning it off and on again?
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 21:30 (Ivan M.).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 17:49 (CrniPero).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Pokrećem školu za pačića, ne mladog i ne malog, ali koji duuuugo godina nije delao sa Samsung gadgetima. 

Lekcija No1.; koje su mi aplikacije MUST HAVE a koje trebam REMOVE ili samo negdje sakriti u neki folder?! 

Usput, obzirom ću se opet igrati sa S Pen čačkalicom, neka specijalizirana aplikacija koja odlično fercera u modu?! 
Obzirom na One+ NIKADA nisam obadao na SOT, trebam li formatirati bakteriju punjenjem do 100% i pražnjenjem do debele 0, ili se odmah držati one ne ispod 20% niti iznad80%?!?! 

Nista od navedenog ti ne treba. 

 

Instaliraj GoodLock app iz samsung storea i to je to. Sve ostalo po zeljama. 

 

Ja imam S23U - Mobitel je u full pogonu danas bio. Nakon 8h radnog dana dosao sam doma sa 65%. Nista ne gasim na mobitelu. 

 

Bateriju nije dobro spustat toliko nisko i nije potrebna kalibracija! 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Jel koristite zastitu baterije na 85% ograniceno punjenje?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
mp3david kaže...
Jel na kraju S24+ ima Snapdragon ili Exynos?
Gledam po webshopovima, na ekupi i mobisu pise da ima Snapdragon

 Exynos 2400

13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Uvijek sam u potrazi za nečim što je meni skromno subjektivno bolje, ljepše, pa pitam, koji je najbolji paket i kako urediti izgled samih ikona aplikacija?!?! 
Osobno ne preferiram okrugle, okruglije već čim ćoškastije, možda blago zaobljenih kuteva i moguće koju modifikaciju tipa boja u izgledu same aplikacije. 

Neki prijedlog za paket, može biti i paid verzija, obzirom imam namjeru se podružiti sa Ultrom puuuuno dana, godina. Imam li takvih mogućnosti u onoj Samsungovoj aplikaciji možda?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Pa zasto bi onda svi pisali krivo.
Za obican model pise da ima Exynos a za S24+ pise da ima Snapdragon...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
mp3david kaže...
Pa zasto bi onda svi pisali krivo.
Za obican model pise da ima Exynos a za S24+ pise da ima Snapdragon...

Vjerojatno su svi radili copy/paste sa samsung.com za US tržište jer kod mene na S24+ 12GB/512GB piše Exynos 2400.

Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Uvijek sam u potrazi za nečim što je meni skromno subjektivno bolje, ljepše, pa pitam, koji je najbolji paket i kako urediti izgled samih ikona aplikacija?!?! 
Osobno ne preferiram okrugle, okruglije već čim ćoškastije, možda blago zaobljenih kuteva i moguće koju modifikaciju tipa boja u izgledu same aplikacije. 

Neki prijedlog za paket, može biti i paid verzija, obzirom imam namjeru se podružiti sa Ultrom puuuuno dana, godina. Imam li takvih mogućnosti u onoj Samsungovoj aplikaciji možda?! 

Icon Pack Studio (Smart Launcher Team) - nema bolje od ovoga jer kreira ikone prema tvojim postavkama.. ostali paketi sadrže samo ikone koje su kreirane, pa skoro nijedna naša nema tu ikonu, nego defaultnu

13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Svi Samsungovi korisnici bi si trebali skinuti Good Lock sa Galaxy store.

Moćna stvar, brdo funkcija

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Uvijek sam u potrazi za nečim što je meni skromno subjektivno bolje, ljepše, pa pitam, koji je najbolji paket i kako urediti izgled samih ikona aplikacija?!?! 
Osobno ne preferiram okrugle, okruglije već čim ćoškastije, možda blago zaobljenih kuteva i moguće koju modifikaciju tipa boja u izgledu same aplikacije. 

Neki prijedlog za paket, može biti i paid verzija, obzirom imam namjeru se podružiti sa Ultrom puuuuno dana, godina. Imam li takvih mogućnosti u onoj Samsungovoj aplikaciji možda?! 

Imaš. Skini Goodlock sa samsung trgovine, u njemu instaliraj i otvori modul Theme Park, odaberi Icon u izborniku i igraj se :)

Ono što možeš tamo je mijenjati oblik svih ikona, koristiti 3rd party ikone sa google play store-a, možeš kombinirati icon packove, a čak i učitati png/jpg sa svojeg mobitela za bilo koju aplikaciju. Ja sam baš picajzla oko toga i meni je sve tu što mi "treba" :)

I ono što je meni još super kod toga je što ti to promijeni ikone aplikacija na razini cijelog sustava, što third party launcheri ne mogu.

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Jel netko prešao sa S22U na S24U?
Uz trade in, ispadne me 1085e. Daju nekih 414e za S22U, na njuškalu nekak mislim da teško mogu dobiti preko 500e. Šta vi mislite?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Jel ima netko da je koristio Z Fold 5 i Ultru u isto vrijeme? Dvoumim se između Z Fold 5 i nove Ultre. 

Uspješno sam se othrvao svih ovih generacija preklopnih telefona, 

nisam siguran da li je to još uvijek za mene. Koristim i Samsungov tablet S7, pa bi mi Fold zamijenio i tablet. 

S druge strane, nisam nikad koristio takav telefon a nova Ultra mi se sviđa. 

Kamere su mi manja stavka kod mobitela, a imam puno čitanja i bilješki. 

Ima li koji savjet?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Nije točno da S23+ ima brzo punjenje od 25W već od 45W

 

 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 12:42 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
galinjo24 kaže...
Jel koristite zastitu baterije na 85% ograniceno punjenje?

Ne, namjestim na apk Accu Battery na 95% i lijepo ti telefon javi kad ga je napunio na 95%. (jedino moraš pratiti punjenje jer se ne zaustavi punjenje ako ga nakon obavijesti ne iskopčaš)

Osjeti se solidna razlika, a nije natjeran na 100%.

 

Da ga i punim na 100% ne može baterija degradirati na manje od 85% za dvije godine, a da i degradira, ako sam već mobitel platio 1000 €, u čemu je problem nakon dvije godine dati za bateriju s ugradnjom 80€.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2024 12:52 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Zaporožac kaže...

Nije točno da S23+ ima brzo punjenje od 25W već od 45W

 

 

 Hvala, ispravljeno

12 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Kak sa S24 Ultra dobiješ slabiju kameru od S23 Ultra?

Objasni molim te.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Novo antireflektivno staklo izgleda odlično na S24 Ultra

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

U ovom postu trebam neke OT odgovore, pa najtese ljutiti, posredno ima veze dosta velike! 

Mijenjam One+ 8Pro za Samsunga, pa dilema, prodati ili pokloniti ili pak neka ostane meni doma?! Ako ga p1 ili p2 dajem dalje sa njim i njegov punjač, ali ako ostavim ga sebi doma, imam dosta dobar čitaj jak punjač! Što mi je najbolje činiti?!?! BTW; ako ga prodajem, vrijedi li 128GB oko 3 godine star gadget, bez skorom i jedne ozbiljnije crtice po displayu i kućištu barem 100.00€urića?!?! 

Obzirom ”NEĆU” dobiti punjač sa mobitelom, koji punjač uzeti, kakav, nekakav NFC, ako sam se dobro odrazio ili klasičan zid-----mobitel?!?! Uglavnom, razmišljam da bih uzeo ”ANKER” punjač i njihov onaj upleteni do 2m dug plus neki punjač, možda neki prijedlog, nečeg boljeg  ?!?! 

Da ne zabim, obzirom NE MORAM dati One+ za Samsung, neću imati problema (ili ću ipak imati ) sa prebacivanjem podataka amo tamo. No, kako mi preporučate, uključiti Samsunga bez SIM kartice pa neka se povežu i razmijene što mogu ili sve, ili neki drugi postupak, neki lakši?! Trebam li, pretpostavljam da bih mogao bez problema, zatražiti novu SIM karticu, možda su bolje, ako ga budem imao preko 4 godine a ova je stara već više od 3 godine?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Ode svit u mp3 kad ATJLučko prelazi u zamazani tabor...toliki jabukovac

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
HCMAA kaže...

Ode svit u mp3 kad ATJLučko prelazi u zamazani tabor...toliki jabukovac

Krivo kolega 🕺🏻👌🏻! 

 

Samo mijenjam One+, android za androida! 

Sanjao sam SONY XPERIA PRO MIII, nisam dočekao, očekivao XIAOMI 14 onu najjaču verziju, pitanje je hoće li ikada doći u Europu, jebajiga ostao Sam(o)sung! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Strelok kaže...

Kak sa S24 Ultra dobiješ slabiju kameru od S23 Ultra?

Objasni molim te.

 

 

crop od 5X 50Mpx je ipak lošiji nego pravi optički 10X...ono samsungu je bilo teško ostaviti x10 i dodati x5...i tako biti...ovako shupci

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
HCMAA kaže...
Strelok kaže...

Kak sa S24 Ultra dobiješ slabiju kameru od S23 Ultra?

Objasni molim te.

 

 

crop od 5X 50Mpx je ipak lošiji nego pravi optički 10X...ono samsungu je bilo teško ostaviti x10 i dodati x5...i tako biti...ovako shupci

 Ovako je bolje jer S23 Ultra od 3x do 10x nije imala nikakvu optiku pa same fotke u tom rasponu nisu bile pretjerano dobre. 

S kvalitetnim 5x senzorom ovo je dobar kompromis jer imaš odlične fotke u cijelom rasponu

13 godina
offline
Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Pozdrav ekipa. Sutra mi stiže mobitel (s24 ultra) i sad me zanima koju maskicu i screen protector bi mi preporučili? Od kojih proizvođača 

 

Nisam u toku sa ovim zadnjom modelima. Zadnji mobitel koji sam uzeo je s9 2018 godine tako da svaki savjet od vas je dobrodošao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Tomy Lee kaže...

Pozdrav ekipa. Sutra mi stiže mobitel (s24 ultra) i sad me zanima koju maskicu i screen protector bi mi preporučili? Od kojih proizvođača 

 

Nisam u toku sa ovim zadnjom modelima. Zadnji mobitel koji sam uzeo je s9 2018 godine tako da svaki savjet od vas je dobrodošao. 

U vašem slučaju kolega, koji cjenovni rang se može uzeti u razmatranje, koji dizajn tražite, nešto silikonski, kožno, plastificirano tvrdo, ...?!?! 

O brandovima možemo kasnije, nadugačko i naširoko, obzirom sam se detaljno informirao koje se nude za 24 liniju! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]

Materijal mi nije toliko niti bitan iskreno. Više mi je do toga da je "slim" a ne da je nekakva glomazna maska. Ma ništa preskupo. Nekakav srednji cjenovni rang.

Neznam koliko je istina, ali negdje sam čitao da je Spigen jedan od kvalitetnijih. 

 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra [Rasprava]
Tomy Lee kaže...

Materijal mi nije toliko niti bitan iskreno. Više mi je do toga da je "slim" a ne da je nekakva glomazna maska. Ma ništa preskupo. Nekakav srednji cjenovni rang.

Neznam koliko je istina, ali negdje sam čitao da je Spigen jedan od kvalitetnijih. 

 

 nije S24 ultra jeftina igračka od stakla...pa ako se polomi nikom ništa...ja bih...ustvari to će tako biti...išao na wallet oliti flip case...plus screen protector...ili u najgorem slučaju ove bolje 360 stupnjeva maske

 

TORRO Case Compatible with Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

 

Uyiton Screen Protector for Samsung Galaxy S24 Ultra

 

Amazon.de : s24 ultra 360 case

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice