Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.006.639
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Mozes mob odnijet prodavatelju, u tvom slucaju sancta domenici, uvijek se prodavatelju moze dat.
Ali ako hoces da bude brze, mislim da ti mozes sam direktno odnijet ovlastenom servisu, i to.bi ti trebalo pisat na jamstvu kao i tko je ovlasteni servis.
Za samsung je agram servis, oni primaju u svojoj poslovnici smartson u gundulicevoj, a mislim da imaju jos kpju adresu u zg, pise na njihovoj stranici na netu.
Ja sam svoj Samsung s3 kupljen od tele2 nosila u smartson i bez problema su ga primili.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Zaboravila sam napisat, za agram servis ti je zgodno ako si u zg, ako nisi mozes odnijet u sancta domenicu pa ce im oni poslat.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Koji servis mi preporucate? MESC, Agram ili nesto trece?

S6 je kupljen u T-mobile i ima problem s back tipkom.
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Bjezi od mesca ako mozes kao od vraga, katastrofa su. Meni su vratili mob sa razbijenim ekranom, slao opet i onda staklo nisu dobro zaljepili
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Stigao mi je sinoć update od cca 77 MB. Ja sam na VIP-u. Ne znam još kakva poboljšanja su došla jer je instaliran tek sinoć.
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Evo imam problem sa baterijom, bilo mi navecer oko 70 posto i do ujutro je bilo 30,a mobitel je bio u mirovanju,iskopcan internet,kolko ima jamstvo na bateriju,i to se naravno nemoze zamijeniti bez da ide u servis
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
A da prvo provjeris sta ti je potrosilo bateriji? Restartuj ga i ostavi preko noci pa vidi jel do baterije
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Meni se ova baterija nikako ne svida. Skoro svaki dan ga moram 2 put punit. Preko noci je imao 93% a ujutro 82%. Nikakav novi update mi jos nije dosao
Dado
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Imam galaxy s6 na verziji 6.0.1, htjeo bih ga rootati ali me muci ovaj KNOX dali mi vrijedi garancija jer kolko znam nemoze se knox resetirat na 0x0. Ili jel se moze kako to izbjeci?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Mogao se rootati na veziji 5.0.2. bez tripanja knox-a putem PingPong Root aplikacije ali je samsung to pokrpao. Što se tiče garancije mislim da može proći ako ga unroot putem odina, možda netko ima iskustva sa garancijom rootanog moba pa neka napiše...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Hvala. Budem pricekao jos nekog sa tim iskustvom.
15 godina
online
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni je danas stigao update od 426mb za Edge Plus. Prije nekih 3 tjedan sam preko SS reinstalirao software i baterija mi se dosta popravila tako da sam imao uvijek oko 25-30 sati uz 2,30 do 3,30 sati SOT-a. To sve je i dalje slabije nego na MM ali je zadovoljavajuće jer mi izdrži cijeli dan bez problema. Nadam se da će današnji update koliko toliko vratiti bateriju na razinu MM. 

 

PS: navedeno trajanje baterije je sa stalno upaljenim Wifi, GPS, 4G, Bluetooth (Xiaomi Miband), 2 mail-a, Auto osvjetljenje na polovici.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav, zašto mi nece pronaci novi update preko OTA? Flashao sam sa Tcomovog ma Tele2 rom, razlika je osjetna ali ne nalazi mi novi update. Cura ima tvornicki tele2 i njoj uredno pronalazi update preko OTA 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Treba nam više informacija...koji firmware, csc? Instaliraj PHONE INFO SAMSUNG i okači skreenshot.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Scorp21 kaže...

Meni je danas stigao update od 426mb za Edge Plus. Prije nekih 3 tjedan sam preko SS reinstalirao software i baterija mi se dosta popravila tako da sam imao uvijek oko 25-30 sati uz 2,30 do 3,30 sati SOT-a. To sve je i dalje slabije nego na MM ali je zadovoljavajuće jer mi izdrži cijeli dan bez problema. Nadam se da će današnji update koliko toliko vratiti bateriju na razinu MM. 

 

PS: navedeno trajanje baterije je sa stalno upaljenim Wifi, GPS, 4G, Bluetooth (Xiaomi Miband), 2 mail-a, Auto osvjetljenje na polovici.

 I meni dosla ta nadogradnja.... upravo skidam. Pa cemo vidit sto se popravilo ;-)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
prikaza kaže...

Treba nam više informacija...koji firmware, csc? Instaliraj PHONE INFO SAMSUNG i okači skreenshot.

 Evo dosaoo je... sorry. Update ima 77MB :)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Popravlja li navedeni update android OS battery drain u stand by?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Almin94 kaže...

Popravlja li navedeni update android OS battery drain u stand by?

 Ja nikad nisam niti imao taj problem, koristim firmware od T-Mobilea. Iako mi je ovih dana malo slabija baterija nego inače, ali mislim da su razlog i vrućine.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
prikaza kaže...

Mogao se rootati na veziji 5.0.2. bez tripanja knox-a putem PingPong Root aplikacije ali je samsung to pokrpao. Što se tiče garancije mislim da može proći ako ga unroot putem odina, možda netko ima iskustva sa garancijom rootanog moba pa neka napiše...

 

Nisam siguran, kažu da ako je knox okinut nema garancije, a to je jednosmjerna ulica, ako nakon toga sa odinom i staviš origigi firmware knox ostaje okinut.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Slažem se sa tobom što se tiče knox-a i garancije. Čitao sam po stranim forumima da kod nekih operatera prolazi a kod nekih ne. I mene zanima da li je netko kod nas nosio na servis sa okinutim knoxom...?!

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nakon nekoliko mjeseci koristenja usudim se ustvrditi da je ovo najlosiji Android otkad imam smartfone i taj OS. Vrhunski uredjaj sto se tice hardvera (ako izuzmemo kapacitet baterije), ali softver pun bugova. Od podizanja na MM (proces koji se sastojao od nekoliko podizanja zbog problema i trzanja, tvornicki reset, brisanje cachea i svega sto se tu na forumu preporuca kod reinstalacije, stavljanja "francuza" na kraju- nista nije pomoglo) bilo je preko 10-ak resetiranja mobitela, senzor osvjetljenja je kriminalan, trzanje i crashanje aplikacija, a od posljednjeg updejta od prije nekoliko dana mobitel se grije kod tipke za paljenje, toliko da ga je nelagodno drzati u ruci nakon par min. Jednom rjecju: uzas!

Nisam nikakav hejter, imao sam Galaxy S+ i od njega si znao sto si mogao ocekivati s obzirom na hardver. Sumnjam da je na mobu nesto neispravno jer koliko vidim i drugi se uglavnom zale na iste stvari, ne znam vise sto da radim, nemam volje vise backupirat sve i gazit mob jer ni jednom do sad nije pomoglo.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Hvala vam na odgovoru. Za sada nista od rotanja zbog sigurnosti.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
gorguc kaže...
Nakon nekoliko mjeseci koristenja usudim se ustvrditi da je ovo najlosiji Android otkad imam smartfone i taj OS. Vrhunski uredjaj sto se tice hardvera (ako izuzmemo kapacitet baterije), ali softver pun bugova. Od podizanja na MM (proces koji se sastojao od nekoliko podizanja zbog problema i trzanja, tvornicki reset, brisanje cachea i svega sto se tu na forumu preporuca kod reinstalacije, stavljanja "francuza" na kraju- nista nije pomoglo) bilo je preko 10-ak resetiranja mobitela, senzor osvjetljenja je kriminalan, trzanje i crashanje aplikacija, a od posljednjeg updejta od prije nekoliko dana mobitel se grije kod tipke za paljenje, toliko da ga je nelagodno drzati u ruci nakon par min. Jednom rjecju: uzas!

Nisam nikakav hejter, imao sam Galaxy S+ i od njega si znao sto si mogao ocekivati s obzirom na hardver. Sumnjam da je na mobu nesto neispravno jer koliko vidim i drugi se uglavnom zale na iste stvari, ne znam vise sto da radim, nemam volje vise backupirat sve i gazit mob jer ni jednom do sad nije pomoglo.

Meni niti jednog problema, ovaj mobitel jednostavno ne zna šta je trzanje, kamera je savršena. Radi update preko Smart Switcha i nikad neće biti problema, istu stvar kada je iOS u pitanju, update radit preko iTunesa i nema problema, čim se uhvatim OTA update uvijek neki problem. Ja sam imao S4 sada S6 i niti jedan od ta dva mobitela ne zna šta je trzanje, svi root-aju mobitele jailbreak-aju mobitele i čude se. Koga god znam da ima S6 i S7 nikad se nitko ne žali da mu trza mobitel, a radim u prodaji samih uređaja. Uvijek sam išao na nove update istog dana bilo da je iOS ili Android u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 11:38 (PlayMaker10).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Nisam radio OTA vec preko Odina. A kakve to ima veze?
Al ajde, buduci da je trenutno uzas, probat cu i preko Smart Switcha, nemam sto izgubiti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ekipa, trebam preporuku maske koja bi štitila uređaj ali i okvir kamere s eBaya ili neke online trgovine

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
gorguc kaže...
Nisam radio OTA vec preko Odina. A kakve to ima veze?
Al ajde, buduci da je trenutno uzas, probat cu i preko Smart Switcha, nemam sto izgubiti.

 Smart Switch je službeni program, i taj program radi potpuni upgrade tj. skida cijeli firmware a ne kao OTA samo stvari tj. fileove koji su promijenjeni u samom update-u (Odin radi kao i Smart Switch ali ako nešto zezneš čisto sumnjam da garancija pokriva taj dio iako je Odin zapravo Samsungov software). Jednostavno napravi firmware initialization da ti pobriše sve sa mobitela i krene ispočetka naravno sa najnovijim updateom. Nije mi jasno kako netko može imat tolike probleme a svi imamo isti uređaj. Ja doslovno nikakvog problema, zapravo Samsung nikad nije bolje radio otkako je 6.0.1 došao. Ja uvijek idem na taj princip i nikad nisam imao problema, tako radim i na iPhoneu kada su svi imali problema sa Touch ID-em ja taj problem nikad nisam imao a vjerujem da je update preko iTunesa imao nešto s tim. OTA uvijek izbjegavam tako će i ostat, jednom sam napravio update na taj način i nisam imao ništa drugo osim problema. A koristim i T-Mobileov firmware koji je bio na uređaju i koji svi govore da je smeće a meni radi savršeno. I da stvar bude gora osim one početne T-Mobile poruke taj firmware nema ništa što se ne može maknut običnom uninstall funkcijom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2016 13:49 (PlayMaker10).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja radim OTA i nikad problema. Smart switch nikad vidio....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
I OTA je službeni update Samsunga kao i Windows update Microsofta! Znači svaki mjesec kada dolazi update mi bi trebali skidati 2 Gb firmware ili 4 Gb windowse pa instalirati!? OTA je OK i sve će to Samsung i Google ispeglati.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
prikaza kaže...
I OTA je službeni update Samsunga kao i Windows update Microsofta! Znači svaki mjesec kada dolazi update mi bi trebali skidati 2 Gb firmware ili 4 Gb windowse pa instalirati!? OTA je OK i sve će to Samsung i Google ispeglati.

 OTA nije loš ali postoji mogućnost da nešto ne radi kako treba, sigurnije je skinut cijeli firmware nego komad. Ja OTA ne radim a s obzirom da imam dosta brz internet ne predstavlja mi problem spojit na PC i instalirat firmware. Držim se onog što mi nikad nije radilo problem.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nemas samo ti brz internet ;) Ja nikad nikakvih problema sa OTA tako da ja i ti nismo bas reprezantitav uzorak da tvrdimo da je nesto bolje ili losije...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice