Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.178.107
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
tommar097 kaže...

Da, na prednje. A di mogu zamjenski ekran nabavit? Izmjena novog Samsung ekrana je 2400kn....

 toliko ti kosta novi telefon neotvaran sa garancijom na oglasima, radije si kupi novi telefon nego se zezat sa zamjenom stakla 

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Torent kaže...
arnes_king kaže...
....

 Jeste ali na bateriju je 12 mjeseci, a meni se zadnje staklo pocelo odvajati zbog napuhane baterije.

 

A dobijem sistem identican kao u S8 sa svim aplikacijama, jos plus sto je rom optimizovan, nema bloat softvera, te su uradjene optimizacije performansa i baterije.

 

Cisto malo radi promjene a i hocu napokon da uradim root kako bih izvukao max iz svog telefona, a ima stvari koje zelim nastimati ali ne ide bez root tako da flashovanjem porta dobijem sve ovo sto zelim.

 

Moram napomenuti da me mobitel i na stock softveru slusao odlicno, i evo prvi put problem da sam imao sa ovim slucajem sto sam poslao na servis.

 Dobijes sve aplikacije ali bez bloata? PA sta je onda bloat ako nisu samsungove aplikacije?

Optimizovan? Ko to kaze? Neko ko je radio port? Ne vjeruj svemu sto procitas....

Vratices se ti na stock ;)

 Pa nije mi prvi put da koristim custom rom. Koristio sam i na starijim telefonima i ne sjecam se kad sam imao potrebe da se vracam na stock :)

 

Jucer sam otisao po telefon, prijavio sam bio kvar to sto se pocelo odvajati zadnje staklo te sam kad sam ga vec predavao prijavio i da mi minimalno krci zvucnik kada pricam ako je skroz pojacan.

Zamijenili mi bateriju, display kompletan ukljucujuci i home tipku (pretpostavljam da su ovo radili radi zvucnika), te bateriju. Nazad staklo su iskoristili moje koje je bilo, samo na rubu ima skroz malo ostecenje, kao parnica ili je mozda malo iznutra napuklo ali nije toliko da bih ga ponovo vracao.

Dodatno su mi uradili i ažuriranje sistema, bio mi je BTU sa martovskim sigurnosnim zakrpama, sad mi je ovaj za nase prostore sa aprilskim zakrpama.

Takodjer sam jucer odmah probao telefon staviti pod vodu i hvala Bogu nema nikakvih problema, sve je funkcionalno :)

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

jel iko od vas proba uradit wipe cache partition??

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ja, i od onda s7 nema vise problema sa prihvacanjem poziva.
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
deepshitcro kaže...
Ja, i od onda s7 nema vise problema sa prihvacanjem poziva.

 

zvuci kao da s7 po defaultu ima problema sa prihvacanjem poziva.

PSN - darklydexter
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

znaci mogu uradit wipe cache partition slobodno jel se ista gube podaci ili ista ? 

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

izgube se

Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

ja gleda na yt kazu da se nista ne izgubi aplikacije ni nista,sta te vrati na tvornicke ili?

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
wipe cache partiton slobodno mozes napravit, ne gube se podaci, svaka 2 mjeseca to radim

Na wipe data/factory reset se gube podaci
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Stigao mob sa servisa..znaci predao mob u tele 2 u 28.04 još 1.5 neradan...stigao mob danas..promjenili cjelo novo kuciste i novi ekran...svaka cast za mesc...puno bolje iskustvo nego sam agramom...

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

a sta kazete dali se isplati instalirat antivirus na mobitel ili je bez potrebno 

 

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Imas li virus? Znas li ikoga ko je imao virus?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
zz ekipa zanima me koji mi se k**** dogada sa s7e kupljen je ima 2 tjedna i uvjek se sot bio 5-6 sati sad cu jedva 3 3ipol.izgurat zna netko rjesenje?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

U mom slucaju se to pocelo desavati nakon nadogradnje androida, iako je bio napravljen factory reset nakon instalacije.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

pm jel ikome dosa onaj novi update na tele2 

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lula69, za koji mjesec je zakrpa na tele2?
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Lula69 kaže...

a sta kazete dali se isplati instalirat antivirus na mobitel ili je bez potrebno 

 

 Uz Samsung Knox i njegov sandbox, antivirus ti je nepotreban. Malo progooglaj kako ga podesiti ispravno i to ti je to.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Jel jos itko dobio ota update sa novom lockscreen animacijom? Ja imam poljski xeo i jos nista
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Samo da javim da sam flashovao "Project Dream" Port S8+ Rom-a na svoj S7 Edge i sad za sad sam prezadovoljan.

Sve mi radi, baterija mi se cini bolja nego na stock a najvise mi se svidja novi AOD (koji ima i music control te notifikacije koje dolaze direktno na zakljucan i ugasen display) + Infinity Wallpaper.

Pisat cu ponovo feedback nakon par dana koristenja, tek sam jucer flashovao pa nisam jos imao vremena ni da podesim sve kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 16:03 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Prije 3 tjedna kupio "kaljetno" zaštitno staklo za Edge, i evo rezultata nakon prvog pada mobitela na pločice.

Mobitelu nije ništa, ali zaštitnom staklu ...

 

EDIT: Staklo uzeo u VIP-u

Samo Rijeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 16:19 (Jole-Ri).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pa ispunilo je svoju funkciju, inace ovakav rezultat nisam postigao kad sam sa utegom udario neko no-name staklo koje mi nije pasalo na mobitelu.. sve je to roba iz kine ili tko zna.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Meni skoro isto tako izgleda ekran, kad je bez zaštite pao na pločice ;-)
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

jel iko zna ucemu je problem znaci mobitel mi lagg na nekim aplikacijama a uradija sam hard reset i wipe cash part. npr na instagramu kad scroll kao trza , stopa... tako i na fb i  nekad na messengeru?!

 

ALOO baa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
arnes_king kaže...


Sve mi radi, baterija mi se cini bolja nego na stock a najvise mi se svidja novi AOD (koji ima i music control te notifikacije koje dolaze direktno na zakljucan i ugasen display) + Infinity Wallpaper.

 Pa tu opciju ima i stock. 2 puta brzo stisneš na notifikaciju i otvori ti ju u pripadajućoj aplikaciji.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozdrav ekipi.
Učlanjuje se u klub.
Nakon s1, s2, s3, lumije 930, note 4, od danas sam vlasnik s7 edge.
Malo istražujem i nadam se najboljem.
morrisoN
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozdrav. Naciklo mi je staklo s7edge i zanima me da li ga mogu popravit u t coma preko garancije?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ako si ga ti mehanicki ostetio zaboravi na garanciju...novi ekran u ovlastenom servisu je oko 2400...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Al samo staklo jer radi on normalno
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Tica1234 kaže...
Al samo staklo jer radi on normalno

 Tesko ce ti netko promjeniti samo staklo...to inace ide sve u kompletu...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pozz ekipa napisao sam i u s8 temi al cu napisat i ovdje pa mozda neko znas..kliknuo sam slucajno da zapamti odabir broja kod provjere megabajta putem smsa i da blokira slanje smsa na taj broj..e sad nemogu poslat nijedan sms na taj broj vise kako da to ponistim nemogu nigdje nac..hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice